Аратта - На головну

25 квітня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Творча робота призводить до хронічного стресу, - дослідження

Охорона здоров`я 7604 перегляди

Опубліковано - 18.06.2010 01:49 | Всі новини | Версія для друку

Творча робота призводить до хронічного стресу, - дослідження
Творча робота призводить до хронічного стресу, - дослідження
Творча діяльність приносить не тільки задоволення від самовираження, але й може призвести до певних психічних проблем, стверджують дослідники з Університету Торонто (Канада)

Соціологи опитали понад 1200 чоловік з творчою роботою, що вимагає креативності та особистого підходу до справи.

Вони задавали їм питання: «Як часто у вас є можливість дізнатися нові речі?», «Як часто у вас є можливість вирішувати проблеми?», «Як часто ваша робота дозволяє вам розвивати ваші навички і здібності?», та т.п.

Згідно з результатами дослідження, творчі особистості більш імовірно відчувають надмірний тиск на роботі, відчувають, що трудове навантаження їм не під силу. Також вони частіше отримують пов'язані з роботою електронні листи, смс-повідомлення та дзвінки поза робочим часом, повідомляє АМІ-ТАСС.

Креативні люди частіше намагаються поєднувати роботу і домашні справи, що призводить до конфлікту між особистим життям і робочими обов'язками, кажуть експерти.

Люди з творчою роботою частіше думають про свою справу вдома, а отже, їх робочий день не нормований і триває 24 години на добу. На думку фахівців, такі стресові моменти творчості відволікають від позитивної сторони умов роботи.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Охорона здоров`я»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Розум може підказати, чого слід уникати, і тільки серце промовляє, що слід робити”
Жозеф Жубер

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.