Аратта - На головну

25 квітня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Деградація влади. Серед голів сільрад з’явилися мультимільйонери, а що казати про нардепів?

Зона економічного дива 10976 переглядів

Опубліковано - 6.08.2010 15:05 | Всі новини | Версія для друку

Деградація влади. Серед голів сільрад з’явилися мультимільйонери, а що казати про нардепів?
Деградація влади. Серед голів сільрад з’явилися мультимільйонери, а що казати про нардепів?
Найбільші суми хабарів вимагають в економічно розвинених областях України, а також в областях з високим рекреаційним потенціалом.

Про це заявив «Дзеркалу тижня» співробітник департаменту зв’язків з громадськістю МВС України Геннадій Карпюк.

«Географія хабарництва по-українськи має ту особливість, що більші суми «беруть» в економічно розвинених областях або у зонах рекреації (Донецька, Дніпропетровська, Харківська, Одеська області, Київський регіон, АР Крим, Карпати і Закарпаття)», — зазначив Карпюк.

При цьому він заявив, що найбільші хабарі отримують, зазвичай, посадовці та представники самоврядування, причетні до розподілу землі.

«Цікаво, що рейтинг найгучніших викритих хабарів 2009-го очолюють представники місцевого самоврядування та чиновники середньої ланки. Очолює цей список голова Коблевської сільради Березанського району Миколаївщини зі спробою отримати «у конверті» 8,5 мільйонів гривень. На другому місці — перший заступник міського голови м. Вишневого, що на Київщині, із 4,2 мільйони, і бронзовими «антипризерами» стали голова правління житлово-будівельного товариства індивідуальних забудовників «Аю-Даг» та один із членів правління, які хотіли збагатитися на 3,9 мільйонів гривень», — зазначив Карпюк.

За інформацією заступника начальника Департаменту по боротьбі з економічною злочинністю МВС України Юрія Дігтяра, в Україні серед голів селищних рад є навіть певна кількість мультимільйонерів.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Зона економічного дива»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Марно пояснювати дурням і начальникам: перші слухають і нічого не розуміють, другі все розуміють і тому не слухають”
Михайло Мамчич

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.