Аратта - На головну

18 квітня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Наука - проти 5 «корисних» звичок

Охорона здоров`я 8879 переглядів

Опубліковано - 21.02.2012 02:43 | Всі новини | Версія для друку

Наука - проти 5 «корисних» звичок
Наука - проти 5 «корисних» звичок
Вчені узяли 5 корисних звичок, що так пропагуються засобами масової інформації, і взяли їх під сумнів. Отже, що це за звички?

Щоденний душ

Регулярне використання гарячої води, мила і гелю для душу позбавляє шкіру природних жирів, приводить до сухості, лущення і навіть інфекцій. Учені стверджують, що необов`язково митися щодня з милом, достатньо — обполоснути тіло прохолодною або теплою водою.

Восьмигодинний сон

Вчені стверджують, що вісім годин глибокого сну можуть приводити до постійного відчуття втоми. Спати радять 7 годин: вночі не більше шести годин, а ще годину набирати короткими пересипами протягом дня.

Домашнє прибирання

У всіх, хто надмірно трудиться по господарству вчені спостерігали підвищений кров`яний тиск, а ті, хто використовував багато побутової хімії — були в групі ризику захворювань астмою.

Глибоке дихання

Часто під глибоким диханням мають на увазі верхнє грудне дихання. Це неправильне дихання — нижні ділянки легенів недоотримують кисень, а нервова система — перенапружується. Правильне глубоке дихання — це дихання животом.

Відпочинок після їжі

Не слід пасивно відпочивати після ситної трапези. В цьому випадку тіло не спалюватиме одержані калорії, а стане відкладати їх про запас у вигляді підшкірного жиру.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Охорона здоров`я»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Тільки осягнувши минуле, люди будуть здатні на пророцтва, що спрямовані в майбутнє”
Дмитро Волкогонов

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.