Аратта - На головну

25 квітня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Попов вже хоче «широко обговорити» долю Гостинного двору

Самоврядування Регіон: м.Київ 8008 переглядів

Опубліковано - 14.01.2013 11:32 | Всі новини | Версія для друку

Попов вже хоче «широко обговорити» долю Гостинного двору
Попов вже хоче «широко обговорити» долю Гостинного двору
Міністерство культури надало будівлі Гостиного двору на Подолі в Києві статус пам’ятки містобудування місцевого значення.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

«Гостиний двір є домінантою і невід’ємною частиною архітектурного ансамблю Контрактової площі. Він і ще 30 будинків історичного Подолу одержали правовий статус комплексу пам’яток містобудування місцевого значення», – мовиться в повідомленні.

Як повідомляє КМДА, такий наказ Мінкультури ухвалило 21 грудня у відповідь на її клопотання. «Повернення Гостиному двору статусу пам’ятки забезпечує правовий захист цього об’єкта», – цитує прес-служба голову міської адміністрації Олександра Попова.

За його словами, тепер долю Гостиного двору може і повинна визначати насамперед громада міста. «Щоб запобігти руйнуванню будівлі, потрібно якнайшвидше провести реставраційні роботи. Але їх треба виконати так, щоб зберегти історичну цінність об’єкта, а також культурний простір, що сформувався на його площах і довкола нього», – заявив Попов.

Тому голова міськдержадміністрації ініціював проведення широких громадських слухань з питань проекту реставрації і наполягає на участі в цих слуханнях фахових експертів, народних і міських депутатів, громадських і культурних діячів та організацій столиці.

У вересні 2012 року Київрада передала «Укрреставрації» земельну ділянку площею під будівлею Гостиного двору для його реконструкції під торгово-розважальний центр.

Будівельні роботи на території пам’ятки викликали спротив громадськості.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Самоврядування»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього. Хто не шанує видатних людей свого народу, той не вартий пошани”
Максим Рильський

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.