Аратта - На головну

20 квітня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Помер Геннадій Удовенко

Втрата 14466 переглядів

Опубліковано - 12.02.2013 21:07 | Всі новини | Версія для друку

Помер Геннадій Удовенко
Помер Геннадій Удовенко
Помер колишній міністр закордонних справ України Геннадій Удовенко.

Як повідомила прес-служба уряду, прем’єр-міністр України Микола Азаров від імені Кабінету міністрів та від себе особисто висловив глибокі співчуття близьким та рідним Удовенка.

Міністр закордонних справ Леонід Кожара висловив співчуття у зв’язку зі смертю Геннадія Удовенка. Як повідомили у Департаменті інформаційної політики МЗС України, Кожара зазначив: “Із глибоким сумом сприйняв звістку про передчасний відхід з життя Геннадія Йосиповича Удовенка – видатного дипломата, авторитетного політичного і громадського діяча та державника. Як міністр закордонних справ, Надзвичайний і Повноважний посол, голова Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй Геннадій Йосипович зробив непересічний внесок у розбудову дипломатичної служби незалежної України, відстоювання національних інтересів держави на міжнародній арені. Його блискучі здібності переговірника й аналітика цінували колеги у всьому світі, а доброзичливість, глибокі знання і висока духовність викликали щиру повагу оточуючих. Відхід з життя Геннадія Йосиповича Удовенка – це гірка та непоправна втрата для всіх. Сумує нині й уся дипломатична служба України. Від нас пішов справжній майстер, але, впевнений, його школа житиме вічно». «Від імені міністерства закордонних справ прошу прийняти найщиріші слова співчуття і підтримки у час тяжкої скорботи», – зазначається у листі Кожари, надісланому родині Удовенка.

Удовенко народився 22 червня 1931 року.

Член Ради президентів Генеральної асамблеї ООН, член громадської ради часопису "ЄвроАтлантика", член НРУ (з 1999 року), голова Підкомітету з питань прав людини Комітету Верховної Ради з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин (з липня 2006 року), член фракції блоку «Наша Україна» (з квітня 2006).

Очолював Раду з питань етнонаціональної політики (з травня 2006 року). Почесний голова Всеукраїнської асоціації сприяння ООН.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Втрата»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Скільки рабів, стільки ворогів”
Сенека

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.