Аратта - На головну

25 квітня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- у 1919-1920 роках Кам`янець-Подільський ненадовго став державним центром України - останньою столицею УНР. Сюди перемістилися Директорія та Уряд УНР. В місті постав Комітет охорони Республіки. Однак у 1920 році Червона армія розгромила війська УНР.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Секретаріат Президента знає, чому ЄС відмовив Україні

Політика 6594 перегляди

Опубліковано - 23.01.2007 17:41 | Всі новини | Версія для друку

ЄС змушує Україну шукати інші форми євроінтеграції?
ЄС змушує Україну шукати інші форми євроінтеграції?
Відсутність у новій угоді Україна-ЄС положення про перспективу членства України в Євросоюзі викликана тими процесами, які відбуваються не в Україні, а на території ЄС.

Таку думку висловив заступник керівника Секретаріату Президента Олександр Чалий сьогодні на брифінгу в Секретаріаті Президента.

"Відбулося те, що прогнозувалося. До цього потрібно ставитися серйозно. Це реальність, яка викликана причинами не всередині України, а зумовлена процесами, які відбуваються на території Євросоюзу. Є речі, які не залежать від нас", - сказав Чалий.

Разом із тим, він позитивно оцінює рішення ради ЄС про видачу мандату для початку переговорів щодо тексту нової угоди Україна-ЄС.

"Ми чекаємо, що під час зустрічі "трійки", яка відбудеться 6 лютого в Україні, буде дано сигнал про початок переговорного процесу щодо тексту нової угоди", - сказав Чалий.Заступник глави Секретаріату також позитивно оцінює роль Фінляндії та Німеччини, за сприяння яких було ухвалено рішення про видачу цього мандата.

Чалий підкреслив, що Україна не має альтернативи європейської інтеграції. "Нам вчора не сказали так, але нам вчора не сказали ні.

Тобто європейська перспектива України як зовнішньополітичний вимір зберігається. Європейській інтеграції альтернативи немає, просто нам потрібно шукати інші форми європейської інтеграції в найближчі 5-10 років", - додав він.

На його думку, зараз Україні потрібно зосередитися на внутрішній трансформації. "Тобто трансформація суспільства України під євростандарти і під євроцінності. Але темпи цієї трансформації вже більшою мірою залежатимуть від нової якості наших відносин", - вважає він.

Як повідомлялося, 22 січня Рада міністрів закордонних справ ЄС прийняла мандат Єврокомісії на переговори з Україною щодо нової Посиленої угоди, який повинен замінити угоду про партнерство і співпрацю, дія якого завершується в 2007 році.

В своєму документі Рада міністрів ЄС вирішила, що нова Посилена угода не повинна передбачати наперед ніякого майбутнього розвитку двосторонніх відносин. Це означатиме, що в угоді, з одного боку, не буде положення про можливість членства України в ЄС, але, з другого боку, не буде положення й про неможливість такого членства.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Шануй, Україно, святині свої! Бо вони ж – всесвітньої, загальнолюдської ваги; земна цивілізація виросла з них.”
Юрій Шилов

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.