Аратта - На головну

23 квітня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Україна - у числі лідерів з корупції у бізнесі

Громадська думка 8008 переглядів

Опубліковано - 7.05.2013 21:20 | Всі новини | Версія для друку

Україна - у числі лідерів з корупції у бізнесі
Україна - у числі лідерів з корупції у бізнесі
Україна опинилася на третьому місці в Європі за рівнем корупції у бізнесі, стверджується у дослідженні консалтингової компанії Ernst & Young.

Так, 85% опитаних українських менеджерів вважають хабар невід’ємним елементом ведення бізнесу.

Перше місце у рейтингу зайняли бізнесмени Словенії - 96% респондентів назвали підкуп буденною справою. Друге місце серед європейських країн посіла Хорватія (90%).

Ситуація у Словаччині, Греції, Сербії і Росії також не викликає оптимізму, адже понад 80% опитаних з цих країн визнали популярність корупції. Таким чином, згадані держави за рівнем корумпованості економіки можна порівняти з Кенією (94%) або Нігерією (89%).

Найменше, згідно з дослідженням, корупція поширена у Швейцарії: тільки 10% менеджерів з цієї країни відзначили велике значення хабарництва у їхній діяльності. Аналогічний показник для Фінляндії та Швеції склав 12%, для Норвегії - 17%.

У багатьох країнах загостренню ситуації сприяла економічна криза, зазначає представник Ernst & Young Штефан Гайснер. У гонитві за хорошими економічними показниками чимало менеджерів вдаються до сумнівних методів.

Зазвичай працівники фірм не мають особистої вигоди від таких операцій і діють в інтересах компанії. Однак Гайснер застерігає, що для підприємства це може обернутися "ведмежою послугою", адже "корупційні скандали можуть загрожувати подальшому існуванню фірми".

Раніше повідомлялося, що придушені зовнішнім тестуванням хабарі за вступ до українських вишів успішно були замінені на хабарі за те, щоб не вилетіти з вузів.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Громадська думка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Знаєте, що таке малорос? Ні? Паршивець, просто кажучи, ні те ні се. Він, бачите, собі з походження — українець, з виховання — руський, з переконань — неук у всьому, що торкається рідного народу, по вдачі — боягуз, себелюб, раб. От це — малорос.”
Володимир Винниченко

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.