Аратта - На головну

23 квітня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Московським попам у Лаврі заважає не тільки лікарня, а й музеї

Духовний світ Регіон: м.Київ 22873 перегляди

Опубліковано - 19.07.2013 13:07 | Всі новини | Версія для друку

Московським попам у Лаврі заважає не тільки лікарня, а й музеї
Московським попам у Лаврі заважає не тільки лікарня, а й музеї
Настоятель Києво-Печерської Лаври владика Павло вважає, що на території заповідника не повинні бути структури, що не мають відношення до історії церкви.

Зокрема він згадав про інфекційну лікарню, в якій проходять лікування ВІЛ-інфіковані.

"Я хочу виселити структури, які не мають відношення до історії Церкви. Адже заповідник називається Музей Києво-Печерська Лавра. Я хочу, щоб монастир був монастирем", - розповів владика Павло в інтерв’ю газеті Вести.

Таким чином, він пропонує винести за межі Лаври Національну академію керівних кадрів культури і мистецтв, Музей мініатюр народного умільця Сядристого (який в народі називають Танцююча блоха), Музей театру та Інститут прикладного мистецтва. "Все це дуже далеко як від монастиря, так і від заповідника", - додав настоятель Києво-Печерської Лаври.

Також церковнослужитель згадав і про інфекційну лікарню, в якій зокрема проходять курс лікування ВІЛ-інфіковані.

"Що стосується лікарні, яка розташована тут, то я висловив свою думку: їй тут не місце. Однак я нікого з хворих і лікарів виганяти не збираюся, їм повинні підшукати гідне приміщення", - розповів владика Павло.

Як повідомлялося раніше, 11 липня було підписано меморандум між церквою, владою та пацієнтами про недоторканність Інституту епідеміології та інфекційних захворювань на території Києво-Печерської Лаври, поки не буде добудовано нове приміщення для клініки.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Духовний світ»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Відберіть у народу все, і все він може повернути, але відберіть мову, і він ніколи її більше не створить... Нову батьківщину може створити народ, але мову - ніколи; вмерла мова в устах народу - вмер і народ...”
Костянтин Ушинський

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.