Аратта - На головну

18 квітня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Лавров прогнозує «швидкий» суд щодо затримки поставки «Містраля»

Імперія «Совок» 4082 перегляди

Опубліковано - 26.11.2014 20:40 | Всі новини | Версія для друку

Вертольотоносець «Містраль» на рейді
Вертольотоносець «Містраль» на рейді
Міністр закордонних справ Росію Сєргєй Лавров припускає, що суд щодо затримки поставки в Російську Федерацію вертольотоносця «Містраль» не буде тривалим.

«Судові процедури з цього питання, думаю, будуть швидкими», – зазначив він.

25 листопада заступник міністра оборони Росії Юрій Борисов заявив, що Москва подаватиме до суду, якщо Франція не поставить їй вертольотоносець «Містраль».

Напередодні повідомлялось, що Франція вирішила відкласти заплановану поставку Росії вертольотоносця у зв’язку з кризою на сході України.

Раніше 25 листопада з заявою, що умови передачі «Містраля» Росії ще не виконані, виступив міністр закордонних справ Франції Лоран Фаб’юс.

Такими умовами мало б бути повне виконання Росією Мінських домовленостей щодо врегулювання в частині сходу України. При цьому Франція не відмовилася остаточно від передачі корабля.

У середині листопада в Росії пригрозили Франції «серйозними наслідками» в разі, якщо Париж не передасть корабель до кінця місяця. Первісний термін передачі за контрактом, укладеним іще 2011 року, збіг 14 листопада.

Сума контракту на будівництво двох таких кораблів для Росії становить 1 мільярд 120 мільйонів євро.

Ударні десантні вертольотоносці класу «Містраль», чи, за французькою класифікацією, командно-штурмові кораблі здатні нести 16 вертольотів, 4 десантні судна, 40 танків або до 70 бойових машин, із яких 13 танків, а також 450 бійців. Крім того, на кораблі є шпиталь майже на 60 місць. Можливість передачі Росії таких кораблів викликає великі застереження в сусідів Росії, членів ЄС і НАТО – Польщі і трьох країн Балтії, а також у США.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Державне думання для українського хама чуже і незрозуміле”
В‘ячеслав Липинський

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.