Аратта - На головну

24 квітня 2024, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Експерти вимагають захистити маленьких дітей від гаджетів

Охорона здоров`я 18953 перегляди

Опубліковано - 22.09.2015 01:59 | Всі новини | Версія для друку

Експерти вимагають захистити маленьких дітей від гаджетів
Експерти вимагають захистити маленьких дітей від гаджетів
За словами фахівців з компанії Childwise, майже кожна десята дитина молодша 4 років грає в ігри або дивиться телепередачі на планшеті, лежачи в ліжку. А батьки чудово знають, що це негативно впливає на здоров’я дитини.

Дослідники опитали понад тисячу тат і мам дітей у віці від 6 місяців до 4 років, пише The Daily Mail.

Дослідження показало: дошкільнята все частіше заходять у додатки з мобільних телефонів батьків. При цьому у багатьох вже є власні електронні пристрої. 7% дітей дивляться телевізор вночі (на 4% більше, ніж торік). Крім того, минулого року діти витрачали на перегляд телепередач 2,4 години, а в цьому - 2,6 години.

73% дітей молодших за 4 роки користуються комп’ютерами і мобільними телефонами в порівнянні з 27% в 2012 році. У 29% дошкільнят є свій планшет. Торік цим могли похвалитися тільки 27%. Діти в основному дивляться на планшетах телепередачі і відео, грають в ігри і користуються додатками.

Майже 50% дошкільнят, принаймні, раз у житті користувалися додатками. Більше ніж кожен третій робить це щотижня. Крім того, у 30% маленьких дітей є ігрова приставка.

Дослідники вкрай стурбовані такими результатами. Вони вважають, що батьки не повинні дозволяти дітям занадто часто користуватися гаджетами.
Гаджети негативно впливають на розвиток дітей

Вчені з Медичної школи Бостонського університету з’ясували: це негативно впливає на соціальний та емоційний розвиток дитини. Дослідники розглянули різні типи електронних пристроїв, розповідає Zee News.

Попередні дослідження показали, що електронні книги і розвиваючі додатки іноді корисні для дітей дошкільного віку і старше. Невідомо, чи вчать вони чогось дітей молодших за два роки. У будь-якому випадку, маленькі діти і немовлята краще засвоюють інформацію, контактуючи з чимось новим лицем до лиця або на руках у дорослого.

Мобільні пристрої, ймовірно, можуть бути засобом навчання. Проте не варто занадто часто використовувати їх з метою зайняти дитину, щоб вона не відволікала від важливих справ. Відомо: у дітей, які проводять багато часу перед телевізором, гірше розвита мова й соціальні навички. Гаджети, швидше за все, теж приводять до подібних наслідків, адже вони замінюють дитині соціальну взаємодію.

Дослідники припускають: електронні пристрої перешкоджають розвитку емпатії, соціальних навичок і навичок вирішення проблем, які зазвичай формуються під час ігор і під час взаємодії з іншими людьми. Крім того, гаджети негативно впливають на процес розвитку сенсомоторних і зорово-рухових навичок, важливих при вивченні математики та природничих наук.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Охорона здоров`я»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли я ознайомився з партіями марксистів, соціалістів, лібералів та демократів, то за спиною кожної з них я побачив хитрий писок жида”
Іван Франко

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.