Аратта - На головну

25 квітня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Зроблено перший крок у створенні ринку землі

Влада 6848 переглядів

Опубліковано - 6.10.2015 11:19 | Всі новини | Версія для друку

Зроблено перший крок у створенні ринку землі
Зроблено перший крок у створенні ринку землі
Державна служба з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастр) у рамках реформування системи земельних відносин з сьогоднішнього дня, 6 жовтня, відкриває в Інтернеті вільний доступ до реєстру власників земельних ділянок, а також запускає онлайн-послугу замовлення виписки про нормативно-грошову оцінку землі.

Інформація про власників земельних ділянок буде надаватися, спираючись на дані бази даних Державного реєстру речових прав, тому у відкритому доступі також буде інформація про те, чи переданий ділянка в оренду чи ні.

На сьогоднішній день до реєстру внесено трохи більше 60% всіх земельних ділянок України.

Також відомство впровадило онлайн-послугу замовлення виписки про нормативно-грошову оцінку землі. Отримати таку виписку громадянин України зможе, оформивши відповідний запит на сайті відомства. При цьому, згідно з чинним законодавством, такий документ надається виключно в паперовому вигляді, тому заявник може отримати витяг в одному з 660 центрів надання адміністративних послуг через 3 дні після реєстрації запиту на сайті.

Як повідомлялося раніше, 30 вересня уряд затвердив постанову «Про внесення змін до деяких законодавчих актів Кабінету міністрів України щодо оприлюднення відомостей про суб’єктів речових прав на земельні ділянки», забезпечивши тим самим можливість відкриття з 6 жовтня 2015 року доступу до системи державного земельного кадастру.

Водночас, за словами міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка, всіх власників земельних ділянок будуть повідомляти, хто запитує інформацію про них.

Крім того, Державна служба з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастр) у рамках децентралізації і боротьби з корупцією планує до кінця 2015 року запустити електронний сервіс з надання найпопулярніших адміністративних послуг, а до кінця 2016 року перевести в електронний формат всі послуги.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

...Всяк мусить пізнати свій народ і в народі себе. Чи ти рус?... Будь ним... Чи ти лях?... Ляхом будь. Чи ти німець? Німечествуй. Француз? Французуй. Татарин? Татарствуй. Все добре на своєму місці в своєму образі, і все красно, що чисто, природно, що не є підробкою, не перемішано з чужим по роду...”
Григорій Сковорода

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.