Аратта - На головну

25 квітня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


«Кримнаш». У Криму практично остаточно знищена вільна професійна журналістика

Імперія «Совок» Регіон: Автономна республіка Крим 5592 перегляди

Опубліковано - 6.06.2016 14:50 | Всі новини | Версія для друку

«Кримнаш». У Криму практично остаточно знищена вільна професійна журналістика
«Кримнаш». У Криму практично остаточно знищена вільна професійна журналістика
Уповноважений президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв заявляє, що у Криму практично остаточно знищена вільна професійна журналістика.

«У Криму зараз вже майже остаточно знищена вільна професійна журналістика. Особливих утисків зазнають кримськотатарські і україномовні ЗМІ. У зв’язку з цим закликаємо до солідарності і підтримки тих, хто працює під шаленим тиском окупаційних структур», – написав Джемілєв на своїй сторінці в Facebook.

В Україні 6 червня відзначають День журналіста.

Після анексії Росією Криму за два роки прокуратура Криму при Генпрокуратурі України порушила 13 кримінальних проваджень за фактами утисків журналістів в Криму.

Українські й міжнародні правозахисні організації неодноразово заявляли про погіршення становища з дотриманням прав людини в Криму після його анексії Росією. Особливий тиск і репресії з боку російської влади відзначають відносно кримських татар і проукраїнського населення, які живуть на півострові.

Підконтрольна Росії влада Криму стверджує, що заяви правозахисників щодо порушення прав людини на півострові перебільшені.

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав закон про це. Міжнародні організації визнали окупацію та анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили низку економічних санкцій проти Москви. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли я ознайомився з партіями марксистів, соціалістів, лібералів та демократів, то за спиною кожної з них я побачив хитрий писок жида”
Іван Франко

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.