Аратта - На головну

19 квітня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Омбудсмени України і Росії зустрілися з фігурантами справи «26 лютого»

Імперія «Совок» Регіон: Автономна республіка Крим 5764 перегляди

Опубліковано - 26.12.2016 23:17 | Всі новини | Версія для друку

Омбудсмени України і Росії зустрілися з фігурантами справи «26 лютого»
Омбудсмени України і Росії зустрілися з фігурантами справи «26 лютого»
Омбудсмени України і Росії Валерія Лутковська та Тетяна Москалькова провели зустріч у СІЗО №1 Сімферополя з фігурантами справи «26 лютого» Алі Асановим і Мустафою Дегерменджі.

«Після зустрічі з Ахтемом Чийгозом омбудсмени Москалькова і Лутковська також провели зустрічі зі ще двома політичними в’язнями у справі «26 лютого» Алі Асановим і Мустафою Дегерменджі», – написав Полозов написав на своїй сторінці в Facebook.

Адвокат сподівається, що «подальша взаємодія в сфері захисту прав людини на визнаній ООН окупованою територією Криму може позитивним чином позначитися на долі Ахтема Чийгоза, інших політв’язнів».

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська 26 грудня в СІЗО зустрілася з заступником голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтемом Чийгозом.

Раніше в офісі українського омбудсмена повідомили, що Росія дозволила уповноваженому Верховної Ради з прав людини Валерії Лутковській відвідати трьох із 42 українських політв’язнів в анексованому Криму.

26 грудня адвокат Микола Полозов заявив, що суд в анексованому Криму несподівано переніс засідання у справі Чийгоза на наступний день. Захисник припустив, що це могло бути пов’язане з присутністю в Криму омбудсмена Валерії Лутковської, з «метою виключити спілкування Лутковської з Чийгозом у СІЗО і можливістю її відвідування суду».

Ахтема Чийгоза затримали в січні 2015 року за участь у мітингу на підтримку територіальної цілісності України перед будівлею Верховної Ради Криму 26 лютого 2014 року. Тоді мітингувальникам протистояли проросійські активісти, в тому числі, з партії «Русское единство». Російська влада анексованого Криму звинувачує Чийгоза в організації масових заворушень.

«Справу Чийгоза» російський суд розглядає в рамках «справи 26 лютого» після того, як 20 липня суд на закритому засіданні розділив цю справу на дві: окремо – щодо заступника голови Меджлісу кримських татар Ахтема Чийгоза, і окремо щодо інших фігурантів процесу – Алі Асанова і Мустафи Дегерменджі.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ваша так звана релігія діє як опій: вона заманює і приглушує болі замість того, щоб надати сили”
Новаліс

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.