Аратта - На головну

25 квітня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- під час англо-бурської війни (Південна Африка) в 1899-1902 роках, командир одного з загонів бурів українець Юрій Будяк, врятував від розстрілу одного молодого англійського журналіста. Згодом останній допоміг Ю.Будяку вступити до Оксфордського університету. В 1917 році Ю.Будяк працює в уряді Української Народної Республіки. В 1943 році Юрій Будяк помирає в радянському концтаборі. Англійського журналіста звали .... Уїнстон Черчілль....
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Мона Ліза заговорила

Технології 12683 перегляди

Опубліковано - 31.05.2006 17:02 | Всі новини | Версія для друку

Мона Ліза заговорила
Мона Ліза заговорила
Японським дослідникам вдалося відтворити голоси Мона Лізи та її творця - славетного художника епохи Ренесансу Леонардо да Вінчі.

Про цю розробку повідомила Японська акустична лабораторія.

Науковці використали методи, які зазвичай застосувують спецслужби для аназілу голосів підозрюваних.

"Моє ім'я Мона Ліза. Правда про мене - таємниця. Дехто каже, що я - Марія Магдалина. Інші - що Леді Джоконда, ба навіть сам да Вінчі. Але єдине, що можу сказати - я найкоханіша жінка у світі, і маю найбільш таємничу посмішку" - з такими словами звернулася славетна Мона Ліза чистою італійською мовою.

Дослідники з Японської Акустичної Лабораторії переконані, що саме таким мав бути її справжній голос.

Мацумі Сазакі, Японська Акустична Лабораторія:- Найважливіше - це довідатися про статуру людини. Якщо ж у вас є її портрет, ви можете зробити аналіз і вирахувати її зріст, форму голови та інші фактори, необхідні для відтворення голосу. А з голосу людини можна сказати дуже багато. Ми вважаємо, що Мона Ліза була спокійною, доброзичливою і дуже розважливою жінкою.

Дослідники стверджують, що у Джоконди голос був низьким та трохи гунявим. А от у Леонардо да Вінчі, який написав "Мона Лізу" у шістнадцятому столітті - красивий бас.

Головним джерелом дослідження стали "Мона Ліза" та автопортрет да Вінчі. За середнім пальцем Джоконди дослідники змоделювали її зріст, а за автопортретом да Вінчі - будову кісток його обличчя. У достовірності отриманого результату японські вчені переконані. За їхніми словами, на дев'яносто відсотків Мона Ліза та Леонардо да Вінчі мали саме такі голоси.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Скільки рабів, стільки ворогів”
Сенека

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.