Аратта - На головну

19 квітня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Ширші санкції можуть стати шоком для російського рубля

Світ навколо нас 4422 перегляди

Опубліковано - 14.12.2017 00:12 | Всі новини | Версія для друку

Ширші санкції можуть стати шоком для російського рубля
Ширші санкції можуть стати шоком для російського рубля
Розширення американських санкцій проти Росії може спричинити вихід іноземних інвесторів з ринку російських облігацій в 2018 році і стати шоком для курсу російського рубля, зазначає в своєму повідомленні Bank of America Merrill Lynch (BAML), повідомляє Reuters.

В BAML наголосили, що сценарій за яким санкції США буде поширено на суверенний борг Росії не є ймовірним і, навіть, якщо він справдиться, російські посадовці зможуть справитись з результатами.

"Може виникнути істотний тиск, який, ймовірно, залежатиме від масштабу санкцій. Більш конкретно, спроби повністю закрити доступ Росії до зовнішніх ринків капіталу призведуть до зростання попиту на тверду валюту, подібно до ситуації в 2014 році", - повідомив BAML своїх клієнтів

Сполучені Штати зараз розглядають можливість введення обмежень на купівлю урядових облігацій Росії, деномінованих в рублях, пише Reuters.

Іноземці наразі мають більше 37 мільярдів таких облігацій, або третину всіх облігацій в обігу. Ще 14,5 мільярда доларів зовнішнього суверенного боргу утримують інвестори-нерезиденти.

"Поряд з репатріацією 37 мільярдів доларів облігацій, якими володіють нерезиденти, рубль може постраждати через підвищення попиту на долар з боку населення", - попередив BAML.

В BAML очікують, що Росія відреагує на такий сценарій так само, як і в 2014 році, коли вона надала на 50 мільярдів доларів кредитів репо банкам, що дозволило їм викупити доларові облігації, які продавали іноземці.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Такого безладу ніде немає. Треба, щоб сюди прийшли піночети й навели порядок. Бо в Україні жити соромно. Країна, де не діють закони. Це не демократія, а суцільна вакханалія. У нас безнадійно втрачений етично-моральний стрижень”
Іван Марчук

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.