Аратта - На головну

19 квітня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в селі Лемеші (Чернігівська область) на початку XVIII століття народився хлопчик Олексій Розум. У вільний від випасу корів час, він співав у сільскому церковному хорі, де був помічений, відправлений до Петербургу й згодом став графом Розумовським й вінчаним чоловіком імператриці Елизавети (щоправда без права престолонаслідування). Брат графа Кирило у 18 років (!!!) очолив петербургську академію наук, а згодом ще й став гетьманом Лівобережної України...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Інформаційна війна. ГРУ Росії в 2014 році запустило кампанію з дискредитації влади України

Імперія «Совок» 5838 переглядів

Опубліковано - 26.12.2017 13:02 | Всі новини | Версія для друку

Інформаційна війна. ГРУ Росії в 2014 році запустило кампанію з дискредитації влади України
Інформаційна війна. ГРУ Росії в 2014 році запустило кампанію з дискредитації влади України
Головне розвідувальне управління Росії після подій на Майдані в 2014 році запустило в Україні кампанію дискредитації нової влади.

Для цього, як стверджує The Washington Post з посиланням на секретну доповідь ГРУ, була створена значна кількість фейкови акаунтів у соцмережах Facebook та ВКонтакте. Операція російської спецслужби, як пише газета, передувала тій, яку Москва згодом реалізовувала в 2016 році в США.

За даними видання, метою кампанії було вплинути на ключових осіб, що ухвалюють рішення, а також на «широку громадськість». Власники акаунтів мали представляти простих людей зі всієї України, які розчарувалися в протестах опозиції.

Видання стверджує, що для проведення операції ГРУ створило понад 30 українських груп у соціальних мережах. Оперативники під виглядом пересічних українських громадян залишали коментарі, провокуючи «обурення проросійських жителів України». Демонстрантів на Майдані у цих повідомленнях називали «фашистами» і «нацистами». 27 лютого після захоплення будівлі Верховної Ради Криму ГРУ створило чотири групи, щоб спонукати жителів півострова виступити за відокремлення від України, пише газета.

Щоб збільшити популярність фейкових спільнот, ГРУ купувало рекламу у Facebook. Таким чином, тільки 27 лютого 2014 року були отримані близько 200 тисяч переглядів, випливає з доповіді ГРУ, на яку посилається The Washington Post. Один і той же контент публікувався в різних групах кількох соцмереж.

У грудні 2013 року в центрі Києва почалися масові антиурядові виступи, які завершилися втечею з країни президента Віктора Януковича і зміною влади. Росія анексувала Крим у 2014 році. Україна і країни Заходу вважають анексію півострова незаконною.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Від Трипілля українці як солідаристи тяжіють до кооперативної співпраці, але у 1929 році більшовики перетворили на колгоспи та радгоспи численні сільськогосподарські товариства, машинові товариства, товариства спільного оброблення землі, тощо...”
Юрій Липа

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.