Аратта - На головну

25 квітня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Угода щодо Brexit може стати моделлю співпраці для ЄС і України

Світ навколо нас 6948 переглядів

Опубліковано - 26.12.2017 15:57 | Всі новини | Версія для друку

Міністр закордонних справ Німеччини Зіґмар Ґабріель
Міністр закордонних справ Німеччини Зіґмар Ґабріель
Ґабріель наголосив, що про членство в ЄС у найближчому майбутньому не йтиметься. Він виступив, натомість, за тісну співпрацю ЄС з Україною та Туреччиною за прикладом укладання угоди з Великобританією після Brexit.

Міністр закордонних справ Німеччини Зіґмар Ґабріель (Sigmar Gabriel) запропонував використовувати майбутню угоду ЄС з Великобританією щодо Brexit як нову модель відносин з іншими країнами, зокрема Україною та Туреччиною. Про це він сказав в інтерв’ю виданням медіагрупи Funke, оприлюдненому у вівторок, 26 грудня. "Якщо нам вдасться досягти розумної угоди з Великобританією, яка регулює відносини з Європою після Brexit, це може стати моделлю для інших країн: України, а також Туреччини", - сказав Ґабріель.

Дипломат наголосив, що він не може уявити собі членство України чи Туреччини в ЄС найближчими роками. "Тому мусимо розмірковувати про альтернативні форми тісної співпраці", - сказав він і припустив, що Брюссель може спробувати "нову, тіснішу форму митного союзу" із Туреччиною. Утім, він нагадав, що ЄС досі стурбований звуженням демократії у Туреччині, хоча в Анкарі і демонструють готовність до покращення відносин. "Звільнення багатьох затриманих німців - хороший знак", - сказав він про готовність до залагодження конфліктів.

Берлін і досі непокоїть доля журналіста Die Welt Деніза Юджеля, подвійного громадянина Туреччини та Німеччини. Від лютого він перебуває у стамбульській в’язниці, його підозрюють у зв’язках з терористами, проте офіційного звинувачення ще не висували. "Турки знають, як його доля важлива для нас", - наголосив Ґабріель.

Нагадаємо, що за даними незалежної ініціативи з моніторингу медіа Platform 24 у Туреччині за ґратами утримують не менше 166 журналістів.

До невдалої спроби державного перевороту у в’язницях перебували 40 журналістів. Серед затриманих є і Юджель. За даними Amnesty International, зі 160 закритих після невдалого путчу ЗМІ відновити свою роботу змогли лише 24 мас-медіа.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Найкращий державний устрій для будь-якого народу - це той, який зберіг його як ціле”
Мішель Монтень

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.