Аратта - На головну

24 квітня 2024, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У ПАРЄ оприлюднили щорічний звіт по Україні

Світ навколо нас 4339 переглядів

Опубліковано - 25.01.2018 21:27 | Всі новини | Версія для друку

У ПАРЄ оприлюднили щорічний звіт по Україні
У ПАРЄ оприлюднили щорічний звіт по Україні
ПАРЄ вітає програму реформ, яка реалізується в Україні, разом з тим рекомендує виконати рекомендації Венеціанської комісії щодо Закону України “Про освіту”, а також прискорити процес боротьби з корупцією для отримання відчутних результатів.

Про це йдеться у річному звіті Моніторингового комітету ПАРЄ, оприлюдненому сьогодні у ПАРЄ.

«Асамблея вітає позитивні зміни і прогрес, досягнутий протягом звітного періоду в ряді країн... В Україні - амбітна програма реформ, прийнята після Революції Гідності, незважаючи на складні обставини, які є результатом російської агресії на сході України і незаконної анексії Криму», - йдеться у документі.

У розділі того, що викликало занепокоєння щодо України вказано, що це посилення політичної риторики після подій Євромайдану і російської агресії на сході України, також поляризація роботи ЗМІ, недостатньо збалансоване співвідношення між офіційною мовою і мовами національних меншин в новому освітньому законі, корупція, яка підриває довіру суспільства до політичної і судової систем.

«Асамблея закликає українське керівництво в повному обсязі виконати рекомендації Венеціанської комісії щодо ЗУ "Про освіту"; підвищити темпи реформ з метою боротьби з повсюдною корупцією в країні і забезпечити, щоб ці реформи дали відчутні та конкретні результати», - вказано в документі.

Виступаючи після заслуховування звіту віце-президент ПАРЄ Володимир Ар’єв наголосив, що у минулому році Україна виконала безпрецедентну кількість рішень ЄВПЛ, здійснює масштабні реформи, не дивлячись на війну на сході та анексію Криму. Він також закликав ПАРЄ бути обачними у тих сигналах, які посилають Росії.

«Ми можемо відправити неправильний сигнал Росії, там можуть подумати, що ми не реагуємо на анексію Криму та агресію на сході України... Надіюся, ми проявимо мудрість і не дозволимо реалізувати ті кроки, які хоче вжити Російська Федерація», - наголосив Ар’єв.

Як відомо, у 2016 році Парламентська асамблея Ради Європи в ухваленій резолюції згадувала Україну серед низки інших країн-членів РЄ через наявну корупцію судових органів та закликала владу вжити надзвичайних заходів з викорінення цього явища.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ніколи нічого не замишляйте проти Росії, тому що на кожну вашу хитрість вона відповість своєю непередбачуваною дурістю ”
Отто фон Бісмарк

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.