Аратта - На головну

19 квітня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Інформаційна війна. За рік, що минає, СБУ заблокувала 300 інтернет-видань агресора

Війна з Росією (АТО) 3349 переглядів

Опубліковано - 22.12.2018 21:21 | Всі новини | Версія для друку

Інформаційна війна. За рік, що минає, СБУ заблокувала 300 інтернет-видань агресора
Інформаційна війна. За рік, що минає, СБУ заблокувала 300 інтернет-видань агресора
Протягом 2018 року Департаментом контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки (ДКІБ) СБ України реалізовано комплекс заходів, які спрямовані на протидію гібридній агресії РФ в інформаційній сфері.

Про це повідомив прес-центр СБУ.

Слідчими підрозділами СБУ здійснюються досудові розслідування у межах 83 кримінальних проваджень стосовно власників та адміністраторів спільнот антиукраїнського спрямування, які свідомо поширювали заклики до повалення конституційного ладу і державної влади, масових заворушень та інших протиправних дій. У поточному році у межах цих кримінальних справ 23 особам було повідомлено про підозру та винесено 15 обвинувальних вироків суду.

Протягом 2018 року особливу увагу також приділено профілактиці правопорушень в інформаційній сфері. Зокрема, вжито заходи превентивного впливу щодо 220 адміністраторів Інтернет-спільнот, які поширювали в мережі матеріали деструктивного змісту на аудиторію понад 10 мільйонів Інтернет-користувачів. Таким чином Служба не допустила скоєння злочинів, відповідальність за які передбачена Кримінальним кодексом України, а саме ст. 109 (дії спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади), ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України) та ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації).

Департаментом контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ також заблоковано доступ до понад 300 Інтернет-ресурсів, які використовувались РФ у ході ведення гібридної війни проти України, а також міжнародними злочинними угрупуваннями для поширення деструктивного інформаційного контенту.

Спільно з органами освіти та за підтримки громадських організацій СБУ започаткувала проект «Безпечний Інтернет та медіаграмотність», для формування в учнів та молоді навичок інформаційної безпеки під час користування соціально орієнтованими ресурсами мережі Інтернет.

У 2018 році за підготовленими ДКІБ методичними матеріалами проведено правороз’яснювальну роботу серед співробітників органів державної влади та управління, орієнтовану на дотримання ІТ-безпеки, а також попередження загроз функціонуванню державних Інтернет-ресурсів.

Служба безпеки України закликає Інтернет-користувачів критично оцінювати поширюваний у соціальних мережах інформаційний контент та пам’ятати про те, що в умовах гібридної агресії Російської Федерації проти України ключовими методами російських спецслужб є тенденційне поширення матеріалів та дезінформація для маніпулятивного впливу на суспільну свідомість українських громадян.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Війна з Росією (АТО)»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.