Аратта - На головну

23 квітня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовша печера на Україні носить назву «Оптимістична» і знаходиться на Поділлі - це гіпсова печера на глибині 20 м, протяжністю понад 230 км. Вхід до неї розташований поблизу села Королівка Борщівського району Тернопільській області. Це найдовша гіпсова печера у світі і друга за протяжністю, - вона поступається лише Мамонтовій печері в США...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Під час навчань, в присутності Путіна, відмовила система запуску балістичних ракет

Імперія «Совок» 3962 перегляди

Опубліковано - 21.10.2019 14:41 | Всі новини | Версія для друку

Під час навчань, в присутності Путіна, відмовила система запуску балістичних ракет
Під час навчань, в присутності Путіна, відмовила система запуску балістичних ракет
Під час навчань російських ядерних сил “Грім-2019”, фінальним етапом яких 17 жовтня керував президент Росії Володимир Путін, сталася нештатна ситуація.

Про це повідомляє газета "Ведомости" з посиланням на два джерела, близьких до Міністерства оборони Росії.

«Атомний підводний крейсер К-44 «Рязань», що входить до складу 25-ї дивізії підводних човнів Тихоокеанського флоту, здійснив 17 жовтня лише один пуск міжконтинентальної балістичної ракети Р-29Р по полігону, а не два, як анонсував на брифінгу 14 жовтня т.в.о. начальника Головного управління міжнародного військового співробітництва Євген Ільїн », - йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що друга Р-29Р не вийшла з шахтної пускової установки, і субмарина повернулася в пункт постійного базування з невідстріляною ракетою.

Позаштатна ситуація могла статися через відмову деяких систем підводного човна, через які проходить команда про пуск, вважає один із співрозмовників газети.

Атомний підводний крейсер "Рязань" залишається на озброєнні з 1977 року, тоді як інші підводні човни цього типу утилізовані або чекають утилізації. Осічки з балістичною ракетою радянського виробництва Р-29Р також можливі, оскільки вона знаходиться на озброєнні вже більше ніж 40 років. Як розповіло джерело, близьке до Головного штабу ВМФ РФ, пуски цих ракет під час навчань необхідні для продовження їх ресурсу, який вже вичерпаний.

Усього в ході навчань "Грім-2019" військові мали виконати 16 пусків крилатих і балістичних ракет.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Від Трипілля українці як солідаристи тяжіють до кооперативної співпраці, але у 1929 році більшовики перетворили на колгоспи та радгоспи численні сільськогосподарські товариства, машинові товариства, товариства спільного оброблення землі, тощо...”
Юрій Липа

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.