Аратта - На головну

20 квітня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Ціни на нафту впали через невдалі переговори ОПЕК+

Економіка 3700 переглядів

Опубліковано - 9.03.2020 11:13 | Всі новини | Версія для друку

Ціни на нафту впали через невдалі переговори ОПЕК+
Ціни на нафту впали через невдалі переговори ОПЕК+
Ціни на нафту впали на 30 відсотків - це найсильніше падіння за останні 30 років. Його причиною стали невдалі переговори між нафтовидобувними країнами щодо додаткового скорочення обсягів видобування нафти.

Ціни на нафту у світі у понеділок, 9 березня, обвалилися на 30 відсотків, повідомляє агенція новин dpa. Вартість бареля нафти (159 літрів) марки Brent, яку видобувають у Північному морі, склала 32,83 долара. Це - на 12,44 долара нижче, ніж ціна на цю ж саму нафту станом на 6 березня.

Ціна американської сирої нафти сорту WTI також знизилася на 12,44 долара до 28,84 долара. Аналітики зауважують, що це найбільше відсоткове падіння на ринку нафти після війни в Перській затоці 1991 року.

Причиною обвалу цін стали невдалі переговори між нафтовидобувними країнами ОПЕК+ (Організація країн-експортерів нафти - Ред.), до яких, зокрема, належать Росія та Саудівська Аравія. Члени ОПЕК+ не змогли домовитися про скорочення обсягів нафтовидобутку. На цьому, зокрема, наполягала Саудівська Аравія. Натомість Росія рішуче виступала проти зменшення видобутку.

Після провалу переговорів представник Ер-Ріяду заявив, що Саудівська Аравія готова наростити видобуток сировини до 10-11 мільйонів барелів на добу в квітні. У свою чергу, національна енергетична компанія цієї країни Saudi Aramco оголосила про зниження офіційної роздрібної ціни на всі сорти нафти і для всіх замовників.

Вплив коронавірусу

Тим часом поширення коронавірусу зменшило обсяги закупівлі нафти Китаєм. Ця країна є найбільшим імпортером цієї корисної копалини, зауважує агенція новин Reuters. Крім того поширення коронавірусу в інших країнах посилили занепокоєння, що попит на нафту в цьому році знизиться.

На тлі поширення коронавірусу та зниження ціни на нафту ціна на золото піднялася до найвищого рівня з 2013 року.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Знання певних принципів легко компенсує незнання деяких фактів ”
К. Гельвецій

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.