У Вас встановлене розширення AdBlock або подібне. Будь ласка, додайте наш сайт до білого списку, - тим самим Ви сприятимете його розвитку, - адже сайт не утримується олігархами.
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Державний департамент США візначив відданість України миру і закликав Росію припинити агресію і продемонструвати готовність до вирішення конфлікту в дипломатичній площині.
«Сполучені Штати вітають відданість України справі миру, - йдеться в заяві заступника речника Державного департаменту Кейла Брауна. - Ми закликаємо Росію припинити свою агресію і, нарешті, продемонструвати готовність досягти тривалого дипломатичного вирішення конфлікту».
27 липня почала діяти домовленість, досягнута в рамках Тристоронньої контактної групи про всеосяжне припинення вогню. Домовленість привітали в міжнародній спільноті. Однак, за інформацією українських ЗСУ, протягом 27 липня противник тричі порушив режим припинення вогню.
Якщо ви помітили в тексті орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter