Аратта - На головну

25 квітня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


За ґратами у Білорусі тримають 34 журналістів

Імперія «Совок» 1421 перегляд

Опубліковано - 28.05.2021 20:13 | Всі новини | Версія для друку

За ґратами у Білорусі тримають 34 журналістів
За ґратами у Білорусі тримають 34 журналістів
У Білорусі в неволі зараз знаходяться 34 журналісти, загалом за травень силовики заарештували в країні 126 осіб.

Про це в Києві під час акції "Досить спонсорувати державний терорисм Лукашенка" заявила представниця Free Belarus Centre Поліна Бродік.

"На сьогоднішній день 34 журналісти знаходяться у неволі у Білорусі", - поінформувала вона.

За її словами, за травневі дні у Білорусі було заарештовано 126 осіб, і 69 особам були призначені штрафи за адміністративними статтями, пов’язаними з протестами.

Вона нагадала про затримання колишнього головного редактора телеграм-каналу Nexta Романа Протасевича, про події, пов’язані з інформагентством Tut.by і студією Белсату, та інші.

Активістка також зазначила, в Україні нині перебуває велика кількість білорусів, у тому числі й ті, хто виїхав після подій у Білорусі в серпні минулого року, і вони бояться за свою безпеку.

"Хотілося б, щоб (українські - ред.) правоохоронні органи не продовжували взаємодію з білоруською стороною, і не відбувалося видворення білорусів за межі України, щоб вони могли відчувати себе тут безпечно", - зазначила Бродік.

Як повідомлялося раніше, 23 травня білоруська влада вдалася до примусової посадки літака компанії Ryanair з Афін до Вільнюса під приводом можливого теракту на борту. Після посадки був заарештований активіст і опозиційний журналіст Роман Протасевич та його супутниця Софія Сапега.

Кабінет Міністрів припинив авіасполучення України з Білоруссю з 26 травня, а також ухвалив рішення про заборону використання із 29 травня повітряного простору України зареєстрованими в Білорусі літаками.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Сила уряду тримається на невігластві народу, і він знає це і тому завжди буде боротися проти просвітництва. Час нам зрозуміти це”
Лев Толстой

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.