Аратта - На головну

20 квітня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Нашоукраїнці запідозрили, що Мороз писав зміни до конституції під себе і під кризу

Політика 5040 переглядів

Опубліковано - 26.06.2007 17:03 | Всі новини | Версія для друку

Нашоукраїнці запідозрили, що Мороз писав зміни до конституції під себе і під кризу
Нашоукраїнці запідозрили, що Мороз писав зміни до конституції під себе і під кризу
Конституція, переписана Морозом "під себе", спровокувала політичну кризу, вважають у НУ.

“Останні політичні події в Україні продемонстрували - нова Конституція лише розбалансувала взаємодію уряду, глави держави та парламенту, адже нині парламентська більшість є ідеологічно розбіжною з інститутом Президента”, - сказав народний депутат п’ятого скликання Микола Оніщук.

“У змінах до Конституції, які були внесені за ініціативою Мороза, не були збалансовані повноваженням глави держави і парламенту, їхня роль у формуванні уряду. В значній мірі це й привело до політичного конфлікту та політичної кризи. Конституція не забезпечила можливість безконфліктного розв’язання таких гострих політичних проблем, з якими ми стикнулися”, - наголосив Оніщук.

“Парламенту нового скликання особливу увагу потрібно буде приділити тим її статтям та розділам, які стосуються організації публічної влади, взаємин Президента, ВР і уряду. У новій редакції Конституції можуть бути змінені положення, які стосуються порядку формування уряду, приведення кількості чисельності парламенту до більш оптимального числа, - вважає Оніщук. - Необхідно перерозподілити повноваження між Президентом і парламентом щодо формування уряду”.

"Роль Президента як гаранта дотримання конституційних прав і свобод громадян, територіальної цілісності та суверенітету держави має бути посилена”, - підкреслив він.

За словами Оніщука, очевидно, що необхідно удосконалювати і ті положення Конституції, які стосуються місцевого самоврядування, судової системи, ролі і місця прокуратури, окремо варто говорити й про КС.

“Як ми знаємо, саме по цих елементах, по цих складових конституційного процесу виникли основні протиріччя останнього часу, що засвідчило недосконалість ряду конституційних конструкцій”, - додав він.

Як повідомлялося раніше, фракція “Наша Україна” восени 2004 року проголосувала за імплементацію змін до Конституції України. До цього - фракції БЮТ і НУ були категоричними опонентами внесення змін до Конституції у редакції Медведчука-Мороза-Симоненка.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли ж ви гризете та їсте один одного, то глядіть, щоб не знищили один одного!”
Біблія

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.