Аратта - На головну

24 квітня 2024, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Бердичів (Житомирська область) в костьолі Святої Варвари 14 березня 1850 року місцева красуня Евеліна Ганська була повінчана з Оноре де Бальзаком. В цьому ж містечку тривалий час жив Фредерік Шопен, окрім написання музики, він також керував роботами по реставрації тамтешнього органу...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Сьогодні - Всесвітній день поцілунків

Календар 26934 перегляди

Опубліковано - 6.07.2006 15:05 | Всі новини | Версія для друку

Сьогодні - Всесвітній день поцілунків
Сьогодні - Всесвітній день поцілунків
6 липня святкується Всесвітній день поцілунків. Це свято вперше почали відзначати у Великій Британії. Двадцять років тому воно було затверджене Організацією Об’єднаних Націй.

У багатьох містах цього дня проходитимуть різні конкурси поцілунків, учасники яких мають шанс виграти різні призи та подарунки.

Одним з найвідоміших цілувальників є американець А. Е. Вольфрам з Міннесоти, який за 8 годин поцілував 8001 людину 15 вересня 1990 року під час фестивалю, що проходив в його штаті. Таким чином, він цілував нову людину через кожні 3,6 секунди.

У 1896 році найперший поцілунок на екрані показали Мей Ірвін і Джон С. Райе в 30-секундному ролику Томаса Едісона під назвою "Поцілунок".

Найдовший поцілунок в історії кіно був у фільмі "You’re in the Army Now" ("Ти зараз в армії", 1940 р.). Актори Реджіс Тумі і Джейн Ваймен цілувалися впродовж 185 секунд фільму, що зайняло 4% всієї тривалості картини.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Календар»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Нація або спільнота людей, що не використовуватиме свій інтелект, уважається за тварин, котрі не мають інтелекту взагалі. Таких людей можна використовувати як робочу худобу або матеріал залежно від вибору чи уподобань”
Таємна доктрина так званої «Більдерберзької групи»

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.