Аратта - На головну

23 квітня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Клерк розбрату. Луценко показав Балозі на ЄЦ

Влада 4154 перегляди

Опубліковано - 12.05.2008 16:05 | Всі новини | Версія для друку

Клерк розбрату. Луценко показав Балозі на ЄЦ
Клерк розбрату. Луценко показав Балозі на ЄЦ
“Народна самооборона” як і багато публічних лідерів “Нашої України” вважає, що Балога має піти у відставку.

Про це в сьогожні на прес-конференції заявив лідер Громадянського руху «Народна самооборона» Юрій Луценко.

"Народна Самооборона як і багато публічних лідерів "Нашої України" вважає, що Балога має піти у відставку. Ми не бачимо іншого варіанту для спокійної і ефективної роботи парламентської коаліції та уряду демократичних сил", - заявив Юрій Луценко.

За його словами, уряд і демократична коаліція стають дедалі більше заручниками деструктивної політики Секретаріату Президента на чолі із Балогою. “На мою точку зору, глава Секретаріату Президента має бути людиною, що забезпечує компроміс, контакти, домовленості, злагоджену роботу між Президентом, прем’єром та коаліцією у парламенті. Але Віктор Іванович сьогодні, навпаки, став джерелом та ініціатором усіх можливих чвар і провокацій, які відбуваються на наших очах”, - сказав Луценко.

Він пригадав, що спочатку були спроби зірвати створення демократичної коаліції, потім - незрозуміла і неприйнятна позиція оточення Балоги у НУ-НС для того, аби зірвати голосування у парламенті по обранню Юлії Тимошенко на посаду прем'єр-міністра, після чого відбувся фактичний розвал фракції НУ-НС внаслідок “штучного створення підконтрольної Балозі агресивно-кишенькової групи ”Єдиний центр”.

Луценко також нагадав, що нещодавно було заборонено головам облдержадміністрацій прибувати до Києва для участі у засіданнях Кабінету міністрів.

“Але все це були квіточки. Буквально перед Великодніми святами відбулася, як на мене, остання крапля, яка переповнила мою чашу терпіння”, - додав він. Луценко зазначив, що йдеться про план зриву виконання доходної частини держбюджету шляхом непроведення приватизації. “Попри явні помилки Юлії Тимошенко у фінансово-економічній політиці, наслідком яких є стрімке зростання цін і відчутне погіршення доходів населення, я вважаю аморальним принцип Балоги: чим гірше живуть люди, тим легше критикувати уряд і потім змінити його на більш зручний для нього”, - сказав він.

За словами Луценка, його особисто та МВС хотіли втягти у події навколо Фонду держмайна. “Політикани знову почали гратися в олов’яні солдатики у своїх політичних цілях. У мене вистачить контролю за діями підлеглих і вистачить витримки, аби не допусти того, до чого довів пан Цушко і його горе-заступники у часи сумновідомого маршу внутрішніх військ”, - додав він.

"Український Болівар не витримає людей з амбіціями керівників виконавчої влади. Це стало очевидним. Адже пройшло досить багато часу, коли сформована демократична коаліція, а реформи так і не почалися», - додав він.

«Я розумію публічну критику дій коаліції, уряду, себе особисто, прем’єр-міністра, але не розумію торпедування і саботажу влади, якій більшість українців доручили очолити виконавчу владу і парламентську коаліцію. Владу можна критикувати, але перед цим їй потрібно дати працювати», - відзначив Юрій Луценко.

Він зазначив, що не вважає тотожною позицію Балоги і Президента. За словами Луценка, Президет Ющенко жодного разу не сказав що підтримує інший формат коаліції, ніж той, що існує, оскільки за нього віддали голоси більшість українських виборців.

Юрій Луценко переконаний, що обидві сторони протистояння, - "і лідер Кабміну, і голова секретаріату зайшли занадто далеко у цій війні амбіцій".
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Скільки рабів, стільки ворогів”
Сенека

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.