Аратта - На головну

24 квітня 2024, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Кремлі задоволені українським керівництвом

Світ навколо нас 8206 переглядів

Опубліковано - 20.09.2006 19:15 | Всі новини | Версія для друку

У Кремлі задоволені українським керівництвом
У Кремлі задоволені українським керівництвом
Голова комітету Держдуми у справах СНД Андрій Кокошин висловив задоволення позицією уряду і парламенту України з питання про її можливе членство в НАТО.

“Учорашнє рішення Верховної Ради, яка підтримала новий уряд країни в питанні про її членство в НАТО, - це зрілий і мудрий крок наших українських колег”, - заявив Кокошин у середу.

За його словами, деякі українські політики не врахували домінуючі суспільні настрої у своїй країні, а також у братній Росії та у Білорусії з цього питання.

“Коли Державна Дума ухвалила свою заяву, в якій висловила вкрай негативну оцінку перспектив вступу України в НАТО, депутати виходили зі спільних довгострокових інтересів Росії й України, інтересів десятків мільйонів громадян двох наших держав”, - підкреслив російський парламентарій.

Він також відзначив, що останні події в Угорщині “наочно показали, що членство країни в НАТО і ЄС аж ніяк не гарантує ту чи іншу державу від серйозних антиконституційних ексцесів, що загрожують самим засадам системи політичної демократії”.

19 вересня Верховна Рада підтримала позицію українського прем'єра Віктора Януковича, висловлену під час засідання комісії “Україна-НАТО” у Брюсселі. Відповідно до постанови, подальші конкретні дії щодо вступу України в НАТО будуть вирішуватися тільки з урахуванням волі українського народу.

Крім того, парламент доручив Кабінетові міністрів “послідовно й активно проводити курс на забезпечення в Україні верховенства права, зміцнення демократії, політичного плюралізму і ринкової економіки, дотримання прав людини і прав людей, що відносяться до національних меншин”.

Урядові також доручено “сприяти розширенню об'єктивної інформації щодо ролі НАТО в сучасному світі і напрямків його реформування для поліпшення обопільної поінформованості”.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Від Трипілля українці як солідаристи тяжіють до кооперативної співпраці, але у 1929 році більшовики перетворили на колгоспи та радгоспи численні сільськогосподарські товариства, машинові товариства, товариства спільного оброблення землі, тощо...”
Юрій Липа

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.