На головну сторінку
Раді Вас бачити! Увійти
На головну сторінку

Складний пошук

Рідновіри проти юдо-продажу земель України.

Користувач Анатолій 
Рідновіри проти юдо-продажу земель України.
17.12.2007 09:43:48
РІШЕННЯ
Віча українського народу щодо земельного питання в Україні-Русі

31 грудня 2007 року минає строк мораторію на продаж української Землі. Застерігаємо всіх, хто причетний до ганебного наміру, попри волю українського народу, дозволити продаж Рідної Землі, що Земля – це не просто ґрунт, територія, планета чи товар. Це – особлива Вища Духовна Цінність, дана нам Рідними Богами – нашими Предками. Є цінності, які можуть бути власністю тільки громади, народу. Це – ЗЕМЛЯ, ВОДА і ПОВІТРЯ. Не може бути товаром те, що не зроблено людиною!
Слов’яни вважають Землю своєю Матір’ю! Не достойна життя та людина, що торгує своєю Матір’ю! Продаж Рідної Землі суперечить Українській Православній Вірі і споконвічному Звичаєвому Українському Праву. Велесова Книга, Священна Книга Слов’ян, розповідає, що наші Предки споконвіку жили на Землі Руській, що «тече медом і молоком», тому вороги постійно прагнули відібрати її в нас. Діди захищали її до останнього подиху так, що «Земля червона була» від крові. Не даремно сказано, що Пращури своєю кров`ю «Землю Руську удобили ... Загинули ті захисники у Славі, та не залишили Землі своєї ворогам».
«І родам нашим про те рекли, і Віче скликали єдине, творячи Землю нашу, і стояла та Земля тисячі літ». І передавався від батька до сина такий заповіт: «Якщо хтось хотів би Землі Вашої, то киньте йому до уст повно, хай покладе до пащі своєї і не каже жодного слова!».
Віщуни вже протягом тисяч років знали, що відірваність від силового поля Рідної Землі спричинює психічні, енергетичні та генетичні зміни. Отже, втрата зв’язку з Рідною Землею неминуче призводить до знищення народу: «А тому не послабляймося і не даймо Землі Нашої, як і землі Троянової не дали ромеям»...
Браття українці, сьогодні наша Рідна Земля в небезпеці! Над українцями, одвічною хліборобською нацією, знову нависла реальна і підступна загроза втрати Рідної Землі. Землю, яку стільки тисячоліть не зуміли забрати у народу зброєю, зараз прагнуть відібрати за допомогою зелених папірців, випущених міжнародними шахраями-банкрутами!
Ми, послідовники та хранителі славних духовних традицій наших Предків оріїв-скіфів-антів-русинів зібрались на Віче за звичаєм Предків. Проголошуємо продаж будь-якої Землі України-Русі незаконним і таким, що суперечить українським споконвічним звичаям та інтересам українського народу, згідно яких ліси, ріки, озера, моря, надра та всі землі належать народу, а орна земля надається на справедливих засадах в оптимальній кількості в користування українцям, які її обробляють!
Попереджуємо всіх українців та іноземців, які намагаються нажитися на спекуляції Українською Землею, що українська духовна верства та український народ вважає всі спекулятивні оборудки із Землею незаконними, і рано чи пізно українська влада поверне всю Землю в суспільну власність українського народу!
ЗАСТЕРІГАЄМО ВЛАДУ УКРАЇНИ, ЩО В РАЗІ ПОРУШЕННЯ ЗВИЧАЄВИХ УКРАЇНСЬКИХ НОРМ КОРИСТУВАННЯ ЗЕМЛЕЮ, БУДЕ НАКЛИКАНЕ ДОВІЧНЕ ПРОКЛЯТТЯ НА ГОЛОВИ ТИХ МОЖНОВЛАДЦІВ, ХТО ЗАХОЧЕ ЗРАДИТИ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД І ПРОДАТИ ЧУЖИНЦЯМ СВЯЩЕННУ ЗЕМЛЮ УКРАЇНИ-РУСІ, ТА НА ГОЛОВИ ЇХНІХ НАЩАДКІВ НА ВІКИ ВІЧНІ! Як сказано у Велесовій Книзі: „поглине їх та земля і здохнуть в Марі, і Мор їх візьме”!
«Б`є крилами Мати Слава і кличе нас, щоб ішли за Землю Нашу і билися за огнища племені нашого! Ідіть, брати наші, плем`я за племенем, рід за родом і бийте ворогів на Землі Нашій, яка належить нам і ніколи іншим!».
«Борися, Земле Руська, і борони себе, щоб не була на тому хресті, щоб ворогами не була захомутана і до воза прив`язана, аби тягти його туди, куди захоче володар чужий, а не ти хочеш іти сама».
«Будемо спати на сирій землі і їсти траву зелену, доки не буде Русь вільна і сильна!» (Велесова Книга).

Віче українського народу щодо земельного питання в Україні-Русі.
Київ, 16 грудня 2007 р.

Організації-учасники Віча, які підтримали це Рішення:

1. Об`єднання Рідновірів України
2. Спілка офіцерів України
3. Всеукраїнське Товариство „Просвіта”
4. Міжнародна асоціація „Козацтво”
5. Українська партія
6. ВО „Свобода”
7. Київська міська організація ОУН (Д)
8. Київська міська організація КУН
9. Руське православне Коло
10. КМТО Українська консервативна партія
11. Спас
12. УНА-УНСО
13. УРП Лук`яненка
14. Українська патріотична асоціація
15. Міжнародна ліга „Матері і сестри – молоді України”
16. Український Севастополь
17. Оргкомітет міжнародного суду над злочинами комунізму проти людства
18. Звичаєва громада українського козацтва
19. Полк імені Святослава Хороброго
Re: Рідновіри проти юдо-продажу земель України.
19.12.2007 19:52:21
А як бути, з тими, хто при наявності мораторію ВЖЕ викупив, приватизував найпривабливіші куточки України? Береги річок, озер, морів, підгір'я, ліси ВЖЕ закриті для звичайних українців!!!
Re: Рідновіри проти юдо-продажу земель України.
20.12.2007 13:20:43
Панове, реально ринок землі вже існує. Але в тіні. Отож, панове рідновіри, ви виступаєте за тіньовий ринок? На кого працюєте - на олігархів чи на комуністів?

І щось я не вірю, щоб СОУ і "Просвіта" підтримали цю муть.

Re: Рідновіри проти юдо-продажу земель України.
21.12.2007 11:26:05
Thorgeyr пише:
-------------------------------------------------------
> Панове, реально ринок землі вже існує. Але в тіні.
> Отож, панове рідновіри, ви виступаєте за тіньовий
> ринок? На кого працюєте - на олігархів чи на
> комуністів?
>
> І щось я не вірю, щоб СОУ і "Просвіта" підтримали
> цю муть.
>
>
Скоріше треба вести мову про відновлення законності у сфері земельних відносин та жорсткій ревізій законності власності при чому абсолютно прозорому, на очах у суспільства, як це було нещодавно, під час гролосування за уряд у парламенті. Бандюки більш за все бояться саме цього. Селянину, який чесно отримав у власність земельний пай своїх пращурів, присадибну ділянку та будинок, зведений своїми руками - боятися немає чого. А от аферистам - при чому із нардепівськими мандатами та прокурорськими погонами - це буде удар по яйцях. Бо вкрадене або придбане у злочинців вкрадене майно - підлягає, за чинним законодавством - конфіскації.

Re: Рідновіри проти юдо-продажу земель України.
21.12.2007 12:05:35
Справді, іншого механізму просто не існує. Втім, як би це питання не вирішилося, воно мусить вирішуватися на підставі закону і без ідеологічних теревенів.
Re: Рідновіри проти юдо-продажу земель України.
22.12.2007 22:04:31
Мені подобаються часто коментарі Thorgeyr (він же ....). Подобаються тим відром холодної води на гарячі голови, які суціль не відчувають реалій часу. При добрих намірах, результат майже завжди -пшик...
Re: Рідновіри проти юдо-продажу земель України.
24.12.2007 12:23:47
Санто, я й не розраховую, що "гарячі голови" одразу сприймуть мою точку зору. То було б щонайменше наївно.
Re: Рідновіри проти юдо-продажу земель України.
27.12.2007 14:05:07
“Нема перспективи у розвитку аграрних відносин доти, доки ми не розв’яжемо руху землі”, - сказав Президент. Він нагадав, що “країна підходить вже до четвертого мораторію на продаж землі (мораторій на продаж земель сільгосппризначення закінчується 1 січня 2008 року – УНІАН), і за цим стоять не національні інтереси, а консервація тіньової схеми обороту землі”.
За словами В.Ющенка, позиція тих, хто хоче залишити такий стан речей, є неконструктивною. Він підкреслив, що коли йдеться про зняття мораторію на продаж землі, слід в першу чергу ухвалити всі закони, які існують у цій царині. За його словами, законодавчо повинні бути поставлені запобіжники щодо збереження призначення сільськогосподарської землі, а в разі потреби - обмеження на купівлю землі іноземцями.
(УНІАН)

Сподіваюся, "букаФФ" не забагато.

Re: Рідновіри проти юдо-продажу земель України.
27.12.2007 16:01:46
Thorgeyr пише:
-------------------------------------------------------
> “Нема перспективи у розвитку аграрних відносин
> доти, доки ми не розв’яжемо руху землі”, - сказав
> Президент. Він нагадав, що “країна підходить вже
> до четвертого мораторію на продаж землі (мораторій
> на продаж земель сільгосппризначення закінчується
> 1 січня 2008 року – УНІАН), і за цим стоять не
> національні інтереси, а консервація тіньової схеми
> обороту землі”.
> За словами В.Ющенка, позиція тих, хто хоче
> залишити такий стан речей, є неконструктивною. Він
> підкреслив, що коли йдеться про зняття мораторію
> на продаж землі, слід в першу чергу ухвалити всі
> закони, які існують у цій царині. За його словами,
> законодавчо повинні бути поставлені запобіжники
> щодо збереження призначення сільськогосподарської
> землі, а в разі потреби - обмеження на купівлю
> землі іноземцями.
> (УНІАН)
>
> Сподіваюся, "букаФФ" не забагато.
>
>
А в чому не правий гарант? Ринок землі вже існує тільки поза законом, точніше на дірках в законах. І ніякі мораторії іх не компенсують.

Re: Рідновіри проти юдо-продажу земель України.
27.12.2007 18:29:15
<<Ринок землі вже існує тільки поза законом, точніше на дірках в законах. І ніякі мораторії іх не компенсують.>>
І я про те ж саме.
Re: Рідновіри проти юдо-продажу земель України.
28.12.2007 02:29:11
Thorgeyr пише:
-------------------------------------------------------
> <<Ринок землі вже існує тільки поза законом,
> точніше на дірках в законах. І ніякі мораторії іх
> не компенсують.>>
> І я про те ж саме.

До речі вчора Президент дав, на мою думку, вичепну відповідь: треба не гратися у комуністичні мораторії, не теревеняти, а робити ринок землі, при чому такий, який вигідний саме для українців:

"Перше - це земля. Найбільшим соціальним багатством людини у селі є її земля. Але скажіть будь ласка, чому до цього багатства так відноситься Верховна Рада України, яка протягом останніх років кілька разів накладала мораторій на використання землі, забороняла її власникам розпоряджатися своєю землею.Я переконаний, що це - середньовіччя, дискримінація фундаментальних прав людини, закріплених Конституцією України. Я наполегливо виступаю за те, що Україна повинна зняти мораторій на рух землі, і дати можливість 7,1 мільйону власників землі, які володіють від 2,5 до 5 гектарами землі, право розпоряджатися ними.

Щоб зняти політичні питання, заявляю, щоми закріплюємо законом те, що земля не втратить свого статусу, прописуємо в законодавстві, що режим її використанняє незмінним. Звичайно, існують і певні ризики щодо нецільового використання. Але ми не маємо морального права законсервувати рух землі. Ми повинні зробити всі зміни і доповнення до законодавства, і до 2009 року зняти мораторій на землю,дати можливість людині у межах закону розпоряджатися нею.

Але жодна економічна модель у світі не знає відповіді, як раціонально використовувати землю, не маючи іпотеки.В усьому світі дві третини фінансів, які приходять до землі, приходять по іпотеці. Тому вони дешеві, адже в закладі - найбільш ліквідний матеріал".

Отже, насправді, вже котрий рік продажні обранці народу, накладаючи мораторії на продаж землі - виконують(не безкорисно, бо на депутатську зарплатню бізнесу для родичів не організуєш і маєтки не вибудуєш) замовлення криміналітету. Проте, і це факт, про реальну відповідальність за незаконні(оскільки діє мораторій на продаж) оборудки із земельними ресурсами заговорила тільки Тимошенко, більш того, розпочалися хоч якійсь дії у цьому напрямку.

Хоча, зрозуміло, враховуючи практично повну корумпованність ГПУ та МВС, зокрема УБЕЗ, які мають виконувати процесуальні дії за даними кримінальними справами, сподіватися, що притягнуть когось, окрім чергових шісток та "вередюків" - не варто. Проте, сам факт того, що діюча влада розпочала діяти і притягати до відповідальності, вплине позитивно на загальну ситуацію на ринку. Я думаю, що головне зараз(окрім законодавчих регуляторних кроків) - реформувати правоохоронні органи, поки не сплив термін давності за цими злочинами. А тоді - можна повністю навести порядок, включаючи конфіскації земельних ділянок, придбаних у злочинний спосіб.

Тільки так, а не у якісь інші способи, можна навести лад у земельних відносинах.
Re: Рідновіри проти юдо-продажу земель України.
28.12.2007 10:48:52
Панове!
1. Не забувайте, що у Ізраїлі відсутня приватна власність на Землю.
2. Не забувайте, що в Америці ВСІЄЮ землею володіють банки.
Знаючи це, поговоріть про іпотеку...
Re: Рідновіри проти юдо-продажу земель України.
28.12.2007 12:43:19
Пане Анатолію, що з цього приводу відбувається в Ізраїлі - мене менш за все турбує. Я знаю одне: голодомор був для того і організований більшовиками, щоб знищити землевласників, які не хотіли пертися в колгосп.
Що ж до того, нібито в США всією землею володіють банки - запевняю, у Вас невірна інформація. А от те, що американські і європейські банки дають кредити аграріям виключно під заставу землі - це факт. Як факт і те, що земельні ділянки там входять до складу банківських активів. Я просто довгий час займався питаннями земельної реформи, тому знаю, про що говорю.
Re: Рідновіри проти юдо-продажу земель України.
28.12.2007 19:47:32
Анатолій пише:
-------------------------------------------------------
> Панове!
> 1. Не забувайте, що у Ізраїлі відсутня приватна
> власність на Землю.
> 2. Не забувайте, що в Америці ВСІЄЮ землею
> володіють банки.
> Знаючи це, поговоріть про іпотеку...

Щодо Ізраїлю - уточню, а щодо США - не відповідає дійсності.
Via
Re: Рідновіри проти юдо-продажу земель України.
03.01.2008 16:56:38
Thorgeyr пише:
-------------------------------------------------------

> І щось я не вірю, щоб СОУ і "Просвіта" підтримали
> цю муть.

Власноруч складала цей перелік - і від Просвіти, і від СОУ були представники. Якщо ви маєте на увазі Мовчана та Білоуса - то їх персонально не було.

Re: Рідновіри проти юдо-продажу земель України.
14.01.2008 13:18:53
Шановна пані Via, думка окремих представників - це ще не думка всієї організації. Ті люди, окрім себе, нікого больше не представляли - просто висловили свою особисту точку зору, і то радше "за компанію".
Re: Рідновіри проти юдо-продажу земель України.
02.02.2008 13:13:54
Анатолий начинает дискуссию:
>Рідновіри проти юдо-продажу земель України.<

Причем здесь ЮДО?
Если проанализовать список лиц, незаконно заполучивших земельные участки, то национальный состав будет достаточно пестрым и в нем будет достаточно этнических украинцев с безупречной расовой биографией.

Анатолий продолжает:
>Застерігаємо всіх, хто причетний до ганебного наміру, попри волю українського народу, дозволити продаж Рідної Землі, <
Назовите, пожалуйста, документ, в котором выражена "воля народа" о запрете продажи земли.
До большевистской революции земля находилась в частном владении. Подлость и преступление большевистского строя как раз и заключается в том, что для достижения своих политических целей и завоевания власти они выдвинули лозунг "Земля крестьянам!", а захватив власть - начали насильственную коллективизацию и таким образом отняли землю у крестьян.

Если автор имеет в виду народных депутатов ВР Украины, то они как раз меньше всего выражают волю народа, а выражают интересы клана, который их выдвинул и профинансировал избирательную кампанию.

>Ми, послідовники та хранителі славних духовних традицій наших Предків оріїв-скіфів-антів-русинів зібрались на Віче за звичаєм Предків. <
Где когда проходило "Віче"? На основании каких документов руководители организаций-подписантов участвовали в "Віче" и подписывали "Звернення..."?

>Попереджуємо всіх українців та іноземців, які намагаються нажитися на спекуляції Українською Землею, що українська духовна верства та український народ вважає всі спекулятивні оборудки із Землею незаконними, і рано чи пізно українська влада поверне всю Землю в суспільну власність українського народу!<
На каком основании некая группа людей присваивает себе право говорить от всего украинского народа?!

И по существу вопроса:

Имеет ли право на землю житель села N Козельщанского р-на на Полтавщине, или житель села N на Житомирщине, на которой родились его прадед, дед, отец с матерью и он сам; на которой стоит дом, построенный его дедами-прадедами и в который он тоже вложил деньги и труд?
Имеет ли право его сосед, так же родившийся в энном поколении на этой земле, забрать свою семью и уехать в город Киев, где его дочь закончила институт, вышла замуж за киевлянина, проживает с мужем и желает забрать из села своих родителей? Безусловно имеет - у нас нет крепостного права!
Тогда вопрос из задачника Рыбкина: А что делать с собственностью? Домом, приусадебными постройками и землей, на которой все это рсположено?
Имеет ли право сосед соседу продать свою собственность?

Решение этих вопросов неразрывно с правом приобретения, наследования и продажи земли! Так поступают во всем мире!

Мораторий на продажу земли активно лоббировали коммунисты ибо это их последний шанс на реванш!

И прав Сергей Д. когда говорит:
>До речі вчора Президент дав, на мою думку, вичепну відповідь: треба не гратися у комуністичні мораторії, не теревеняти, а робити ринок землі, при чому такий, який вигідний саме для українців:

"Перше - це земля. Найбільшим соціальним багатством людини у селі є її земля. Але скажіть будь ласка, чому до цього багатства так відноситься Верховна Рада України, яка протягом останніх років кілька разів накладала мораторій на використання землі, забороняла її власникам розпоряджатися своєю землею.Я переконаний, що це - середньовіччя, дискримінація фундаментальних прав людини, закріплених Конституцією України. Я наполегливо виступаю за те, що Україна повинна зняти мораторій на рух землі, і дати можливість 7,1 мільйону власників землі, які володіють від 2,5 до 5 гектарами землі, право розпоряджатися ними.

Щоб зняти політичні питання, заявляю, щоми закріплюємо законом те, що земля не втратить свого статусу, прописуємо в законодавстві, що режим її використанняє незмінним. Звичайно, існують і певні ризики щодо нецільового використання. Але ми не маємо морального права законсервувати рух землі. Ми повинні зробити всі зміни і доповнення до законодавства, і до 2009 року зняти мораторій на землю,дати можливість людині у межах закону розпоряджатися нею.

Але жодна економічна модель у світі не знає відповіді, як раціонально використовувати землю, не маючи іпотеки.В усьому світі дві третини фінансів, які приходять до землі, приходять по іпотеці. Тому вони дешеві, адже в закладі - найбільш ліквідний матеріал".

Отже, насправді, вже котрий рік продажні обранці народу, накладаючи мораторії на продаж землі - виконують(не безкорисно, бо на депутатську зарплатню бізнесу для родичів не організуєш і маєтки не вибудуєш) замовлення криміналітету. Проте, і це факт, про реальну відповідальність за незаконні(оскільки діє мораторій на продаж) оборудки із земельними ресурсами заговорила тільки Тимошенко, більш того, розпочалися хоч якійсь дії у цьому напрямку. <


>Скоріше треба вести мову про відновлення законності у сфері земельних відносин та жорсткій ревізій законності власності при чому абсолютно прозорому, на очах у суспільства, як це було нещодавно, під час гролосування за уряд у парламенті. Бандюки більш за все бояться саме цього. Селянину, який чесно отримав у власність земельний пай своїх пращурів, присадибну ділянку та будинок, зведений своїми руками - боятися немає чого. А от аферистам - при чому із нардепівськими мандатами та прокурорськими погонами - це буде удар по яйцях. Бо вкрадене або придбане у злочинців вкрадене майно - підлягає, за чинним законодавством - конфіскації. <

[/i]
Re: Рідновіри проти юдо-продажу земель України.
02.02.2008 23:14:08
Скажи пане, Хорсте, хто має право на українську землю - лише сьогоднішні селяни,
більшісьть яких ( будемо дивитись правді в вічв: чоловіцтво, як і кацапи, залкашені і занаркоманені, та старе жіноцтво), а чи все населення України? Ти, пане Хорсте, теж та штучка, попри маскування, але твоя відповідь мені цікава?..
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись