На головну сторінку
Раді Вас бачити! Увійти
На головну сторінку

Складний пошук

Тю! ?Чи то мо’ ми дурні, або скільки емігрантів-кацапів треба депортувати з України, щоб українець нарешті став почувати себе як у своїй рідній українській Україні, чи нове бачення української національної ідеї?

Користувач propan 
Тю! ?Чи то мо’ ми дурні, або скільки емігрантів-кацапів треба депортувати з України, щоб українець нарешті став почувати себе як у своїй рідній українській Україні, чи нове бачення української національної ідеї?
16.03.2011 21:16:25
Тю! ?Чи то мо’ ми дурні, або скільки емігрантів-кацапів треба депортувати з України, щоб українець нарешті став почувати себе як у своїй рідній українській Україні, чи нове бачення української національної ідеї?

Таку довжелезну назву теми явно підказали мені сучасні реалії стану українства, враження від чисельних тем на форумах, особисті спостереження. Ні для кого не секрет, що українців дедалі меншає. І не лише нас більше помирає, а менше народжується. Коли йдеш Хрещатиком, то вуха в’януть від брудної лайки з вуст кацапів і кацапок. Так і хочеться захистити себе, дружину, дітей від дикунів-емігрантів. Ми стали схожими на данців, бельгійців, чи тих самих німців, яких витісняють чисельні турецькі емігранти.
То може Голодомори в купі з кількома світовими війнами підірвали генофонд українців? Подивимося на хахлів. Хохлами ми презирливо називаємо українців, що опустилися до рівня кацапів і не послуговуються нашою мовою і культурою та виховують своїх дітей кацапською мовою і культурою. Ці хахли досягають неабияких успіхів у кацапомовному суспільстві. Вони активні, досить заможні, ненавидять українство.
Згадую, як у дитинстві мама наказувала мені — коли будемо у Києві не говори українською! Кацапо-емігранти називали українців “когутами”, “биками”. Й затюкували. Більше того: кацапо-емігранти ховалися за закон: за українську мову й вишиванку ці урюки саджали нас у в’язниці! "Етааа, национализмссс, однако!”. Вони й в чисельних кінокартинах показують як хохлам слід поводитися: “Мєсто встрєчі ізмєніть нєльзя” де є хахол-міліціянт “усьо готово, пойнятиє, подставниє”. І хахли так і поводилися! І кацапи чекали від хахлів такої поведінки! Тому зараз і працюють українці на кацапсько-хохлацьких фірмах, й говорять кацапською, бояться щоб не звільнили, й догідливо хихотять і не висовуються.
Українці бідні. В масі своїй. Весь бізнес переважно кацапомовний. Українці упосліджені — принеси, подай. Типовий крик українки на малу дитинку: "А насеру ж твоїй матері! Куди полізло? От дурне!". Чи хтось вчить нас з дитинства як робити гроші чи як повелівати іншими? Ніхто.
Кацапи розвивають власну мову — згадайте їхню мову “падонков” - “йа”, "зы", “аффтар — убей сибя апстену” тощо. Нас, у нашій рідній країні, зросійщують кацапи! Чи є хоч подібний розвиток в україномовному середовищі? Нема.
Є сотні й тисячі тематичних інтернет-розсилок кацапомовою. Чи може хтось пригадати ось так, відразу, розсилки українською? Ні, не зможе.
Раковими метастазами розповзлася по Україні РПЦ ФСБ. Нічого не зроблено щоб знищити це збіговисько шпигунів і провокаторів у рясах, що живуть нашим коштом. Ці тлуслі, добре вгодовані дядьки, розумієте, на самофінансуванні - чим більше українці-парафіяни здадуть пожертв, тим краще вони зможуть оплачувати антиукраїнську діяльність на наші з вами гроші. Хтось зробив конкретні дії, щоб всю їхню штатну шваль депортувати, а церкви повернути в УПЦ КП? Ні.
Ці мамоно-уйлюлюки й закони для себе приймають, щоб друга кацапомова була, щоб їм зручно й безхмарно у нас жилося. Хтось притрусив цих упоцків? Ні.
Мені не подобається назва “День Незалежності”. Від кого це ми стали незалежні? Треба пояснити кожному українцю, що є свято "День Відновлення Державності". Я про спадкоємність власної історії: ще до Русі Трипілля тощо-Русь-Гетьманщина-Визвольні змагання-1СВ і 2СВ з усіма юридичними наслідками.
Не вживайте словотвори штибу “імперська політика Москви”, “колонія Москви” як деякі явно завербовані КДБ ще дуже давно діяспорні діячі. І не говоріть що Україна була колонією Москви. Адже саме Москва була колонією княжого Києва. Навіщо? Цим самим ми лише додаємо сили цим покручам. Імперія — це ми, русичі, а в кацапів охлократія - грецьке натовп+влада. Це одна з крайніх форм демократії, влада найнижчих, декласованих верств та прошарків населення. Перебування охлократів у владних структурах спричиняє публічний галас, безвихідні ситуації, політичні авантюри, бешкети, скандали. Охлократія — показовий політичний феномен, характерний для суспільств, чия політична система знаходиться на межі загальнонаціональної катастрофи.
Хто такі в решті решт ці кацапи? Це опущена суміш з “гарячих хлопців” угро-фінів, і азіятів, необрізаних мусульман. “Ромом і християнством”, як перевіреним колонізаційним засобом тримати народи у покорі, створили свого часу наші київські князі цих орків. До речі - “кацап” це і є найперша з їх відомих самоназв за повернення до якої змагають ультраросійські культурно-політичні кола. Так, ми їх споїли, вихристили проти їхньої волі, підняли силою до більш-менш цивілізованого рівня, хоча так і не відучили матюкатися.
“Що посієш, те й пожнеш”. За історичні подвиги й насильство над іншими у звитяжному минулому український народ розплачується й страждає в жаліднюгому теперішньому.
Цілі покоління славних лицарів-русичів, козаків-характерників, махновців-бандерівців убито окупантами. Єдиний сучасний переможний зразок звитяжної поведінки українця і військових українських перемог можна було донедавна побачити в УНСО.
А що ви хочете якщо десятки поколінь українців було виховано на творчості Т.Шевченка? Не заперечую — великим був Кобзар. Але писав він в історичну епоху Руїни, масової туги й сліз по “славній Гетьманщині”. Тому написані у трагедійному дусі твори Т.Шевченка українство прагнуло й миттю прийняло. Але часи нині стали не ті. Згадайте — вже під час Помаранчевої революції українці ходили як на свято! Для порівняння — під час подібних подій в Кацапстані — це завжди кровопролиття.
Зрозуміло різницю? З плином часу ми зуміли піднятися. З плином часу кацапи не зуміли піднятися.
Якби ми не піднялися, то й до нині створювали б товариства а ля “Просвіта” й табунами їздили по етнографічних експедиціях з проливанням гірких сліз під чарку оковитої на вечорницях у вишиванках, а організаціями типу “Тризуб” і “Свобода” сьогодні й не пахло б.
Давайте шукати звитяжних авторів-українців. Порівняйте державний гімн Британії “Слався Британія...” й “Ще не вмерла України...”. Зрозуміло, до чого я веду?
Варто знайтися загально-національному лідеру, як кацапи його вбивають — В.Чорновіл.
Варто нам гідно відзначити наших національних героїв, як кацапи це скасовують у нашій же країні — С.Бандера.
Варто нам голосувати за Президента-українця, як кацапи в купі з хохлами “вибирають свого” - Яйцевінкович.
Чому українці так зі слабкою силою прагнуть влади? Поступаються кацапам?
Питання в тому, що робити зараз. Нас убивають у різний спосіб, а ми досить спокійно й байдуже все це споглядаємо. Життя згасає в очах нації. Де вихід?
Ну гаразд.
Якщо все так погано нині й не збагнемо, що робити далі, тоді давайте зробимо те, що ми можемо й хочемо робити зараз. Спробуємо для початку уявити до чого ми прагнемо. Спробуємо уявити ідеал, як його бачив той же Т.Шевченко чи С.Бандера:
1. Коли йдеш Хрещатиком, то вуха приємно чують виключно милозвучну українську.
2. Лише де-не-де чутно іноземців — це українська держава дозволила найкращим представникам з них мешкати й працювати у нас і надала громадянство лише після тесту зі знання української мови й історії і складання присяги на вірність Україні, як це прийнято в США, Німеччині Британії та інших цивілізованих країнах.
3. Музика, радіо, телебачення, вивіски на магазинах, газети-журнали, навіть наліплені на стовпах оголошення й ті українською! Кацапські ЗМІ заборонено.
4. Українці активні, чемні, чисті, привітні, заможні, освічені, захищені.
5. Потужну українську економіку створено українськими керівниками.
6. Власники ЗМІ, гігантських підприємств, фірм — українці.
7. Всі технологічні цикли, документація, виписано виключно українською.
8. Працювати на порівняно нечисельній у порівнянні з сьогоденням високооплачуваній державній роботі можуть лише нащадки громадян України у п’ятому поколінні, у родоводі яких є законодавчо визнані постраждалі від довготривалих наслідків Холокосту українського народу - Голодомору, чи постраждалі від репресій Совдепії, що спілкуються в сім’ї, виховують дітей та послуговуються українською мовою.
9. Корупція відсутня, влада доброзичлива, дієва, патріотична, ми гордимося нашими керманичами та підтримуємо їхні політичні рішення.
10. Потужна економіка забезпечує гідний рівень життя українцям та постійно розширює зовнішньо-політичний вплив.
11. Українською державою визнано спадкоємність власної історії: ще до Русі Трипілля тощо-Русь-Гетьманщина-Визвольні змагання-1СВ і 2СВ, повернуто власність громадянам і юридично закріплено на внутрішньо-державному рівні та наголошується у міждержавних стосунках.
12. Всі товари, що завозяться до України, такі як медикаменти, їжа, побутові тощо, тестуються на придатність українцям та чи не загрожує це вітчизняній економіці...
Зрозуміло, що до Києва приїздить купа туристів з різних країн, отже на вулицях часто буде зустрічатися іншомовний люд. Та й мешкаємо ми на планеті не одні — це я про економіку, тому для початку можна, наприклад, ввести норму як в Єгипті — українець обов’язково має бути співзасновником будь-якого підприємства тощо.
А тепер розпишемо, якою ми бачимо поведінку кацапів:
1. Кацапи не матюкаються при українцях, принаймні позірно поводяться чемно й стримано.
2. Кацапи знають українську історію.
3. Кацапи поважають українців.
4. Кацапи знають своє місце і не пхаються туди, куди їх не просять українці — у політику, економіку, ЗМІ.
5. Кожен кацап, що мешкає на нашій землі, склав присягу на вірність Україні.
6. Кацапи вивчили і спілкуються українською.
7. Кацапів не згодних з вищеописаним давно нема в Україні.
Що, зацікавило? Нічого дивного я не написав. Майже все вищеописане запроваджено і втілено в Японії!
Хто вважає, що таке неможливо? Можливо! Подивіться — за кожним пунктом може бути певний закон, прийняття і дотримання якого й забезпечує цей пункт.
А перед цим, як такі закони прийняти треба мати українську владу.
А перед цим — прийти до влади.
А перед цим — викинути бидлоту з влади.
А перед цим — зорганізуватися.
А перед цим — мати українську національну ідею, навколо якої українство б зорганізувалося, викинуло б бидлоганів, прийшло до влади й прийняло відповідні закони. Причому зорганізувалося б все українство, від моря й до моря, від Сяну й до Дону, як в Україні так і за її межами, з повним розумінням справи й підтримкою.
Будьте уважні!
Такою національною ідеєю має бути ідея про повне відновлення історичної справедливості з усіма належними вибаченнями, виплатами й реквієми, щоб кожний українець на папері мав своє генеалогічне дерево, бачив кого він втратив, коли й від яких чужинських рук та стягнення репарацій з країн Євроспільноти й РФ, що в різні часи творили злочини проти людства на тимчасово окупованій українській території, злочини які, за визначенням ООН, не мають терміну давності тощо.
Тепер зрозуміло, навіщо нам потрібно юридично на рівні держави визнати спадкоємність власної історії: ще до Русі Трипілля тощо-Русь-Гетьманщина-Визвольні змагання 1СВ і 2СВ?
Для впровадження української національної ідеї, до речі, варто започаткувати всеукраїнську акцію “Вирости своє генеалогічне дерево й вжахнися”. Для цього всього й потрібно, що роздруковану схему на папері та розіслати у кожну поштову скриньку зі зворотньою адресою, телефонами-консультантами та координаторами акції. Зрештою, не так вже й дорого, а уявляєте, скільки галасу від антиукраїнців буде на всю Україну!
Це свіжа думка - жодна з українських політичних сил подібної всеукраїнської акції ще не проводила.
Але скоро вибори!
історична справедливість і повернення майна - вічно актуальні теми!
Саме така ідея, як на мене, здатна об’єднати все українство — адже це зачеплено так чи інакше кожного. Бути привабливою для всіх та спонукати до конкретних дій — адже це чималі гроші й очевидна відсутність поколінь рідних і близьких.
Слава Україні!
Re: Тю! ?Чи то мо’ ми дурні, або скільки емігрантів-кацапів треба депортувати з України, щоб українець нарешті став почувати себе як у своїй рідній українській Україні, чи нове бачення української національної ідеї?
17.03.2011 07:53:51
Зробити літературну обробку - і чудова програма! Тільки не потрібно її перетворювати на партійну, одразу зникне її дієвість. Це програма розвитку українства, а не якоїсь окремої партії.

Взагалі, насправді "партійність" людини визначається структурою миндалевидного тіла головного мозку - в залежності від того, яка частина домінує, людина може бути або лібералом або консерватором. Все інше - вигадки партійних мудрагелів. Такі програми має виконувати все суспільство, тільки різними шляхами. Ліберали - своїм шляхом, консерватори - своїм. Або розподілити між ними пункти. Мета має бути одна. А шляхи - різні.
Re: Тю! ?Чи то мо’ ми дурні, або скільки емігрантів-кацапів треба депортувати з України, щоб українець нарешті став почувати себе як у своїй рідній українській Україні, чи нове бачення української національної ідеї?
24.03.2011 17:26:14
Дякую! Користуйтеся як партійною програмою.
Я - за. Коли таку програму напишете - повідомте.
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись