На головну сторінку
Раді Вас бачити! Увійти
На головну сторінку

Складний пошук

Перед черговими позачерговими виборами

Користувач gregg1 
Перед черговими позачерговими виборами
27.09.2014 21:03:02
Україна знову стоїть на порозі чергових позачергових виборів. Яких же принципових змін очікує українське суспільство від майбутнього складу вищого законодавчого органу – Верховної Ради? Судячи з нинішніх рейтингів провідних учасників цих виборчих перегонів – ніяких. На чолі, як завжди, добре відомі олігархічні клани і старі обличчя політиків, яких без перебільшення можна вважати уособленням корупції і розкрадання держави: всі оті порошенки, клички, яценюки, турчинови, тимошенки, тігіпки. Я не дивуюся, що серед чималої верстви населення побутує таке переконання: крадуть усі, а тому обирати треба не нових, а тих, хто вже був або перебуває при владі, бо вони вже накрали, а отже крастимуть менше, ніж нові. Смішно, панове, чи не так? Але це сміх крізь сльози. Навіть війна і ганебна здача Криму, які розкрили в усій своїй «красі» істинне огидне зрадливе лицемірне єство очільників країни, не примусили переважну більшість електорату змінити ні власні вподобання, ні сам підхід до обрання влади та критерії оцінки «народних обранців».
Проте намітилися і певні позитивні зрушення. Якщо на всіх останніх попередніх виборах ми спостерігали протистояння між окремими фінансовими угрупованнями, що грали на різниці у зовнішньополітичній орієнтації східної і західної частини населення України, розділившись на промосковські та проєвропейські «політичні партії», то в нинішній кампанії промосковське спрямування з цілком зрозумілих причин втратило популярність, а відтак зникло з виборчої риторики за відсутністю попиту. Натомість вектор протистояння перемістився у якісно нову площину: в українському політикумі нарешті з’явився прошарок воїнів, причому воїнів не лише за формою, а й за своєю сутністю, готових як захищати державу від зовнішнього ворога, так і відстоювати її інтереси у боротьбі проти злочинних вузькокланових шкурних інтересів доморощеного корумпованого олігархату.
Отже, ми стаємо свідками принципово нової дуелі олігархи – воїни замість до нудоти звичної Захід – Схід. А відтак розпочнеться (та й вже розпочалася) жорстока брудна інформаційна війна чинних можновладців за збереження своїх позицій. З усіх можливих ЗМІ та інтернет-сторінок полетять в ефір сотні гігабайтів брехливої самореклами та чорного піару і компромату проти Гриценка, Ляшка, Яроша, Семенченка та всіх тих, хто насмілиться стати пліч-о-пліч з ними. Власне, елементи з означеної категорії медійного сміття і спонукали мене до написання цього коротенького огляду. Та перш ніж повірити почутому з лицемірних барвистих промов і брифінгів державних керманичів та прочитаному у замовних статтях журналістів, пропоную замислитись над одним питанням: а що за цим стоїть? Відповідь надзвичайно проста і цілком очевидна: СИСТЕМА. Чинна плебсократично-ліберастична система, яка інстинктивно пручається проникненню в неї чужорідного організму, що несе в собі загрозу її знищення. І це цілком природна реакція самозахисту.
На боці системи – політтехнології, ЗМІ, фінансові та адміністративні ресурси, на боці її супротивників – лише істина і прагнення змін. За олігархами – електорат, що бажає хліба, видовищ, миру і спокою; за воїнами – Громадяни України. Хто переможе у цьому двобої? Перший раунд протистояння олігархи виграли за явною перевагою ще на президентських виборах у квітні. Безперечно, переможуть вони і зараз. Бо шлунковосвідома біомаса завжди матиме кількісну перевагу – на тому й стоїть вся плебсократична система.
Можливо, хтось звинуватить мене у песимізмі. Ні, панове, я не песиміст, я – реаліст. А тому я не вірю у перемогу справжніх державотворців Нової України мирним парламентським шляхом. Кожне нове життя народжується в муках – це закон природи. А суспільство і держава – це також живий організм…
Завершити цю статтю я хотів би своїм старим віршем «Демократи, депутати...», написаним ще кілька років тому з нагоди знов-таки чергових виборів до органів державної влади:

Вже тисячу років Вітчизну рідну
Хохляцьке бидло продає за ковбасу
Й тоді натхненно молиться Ісу...
Панове! Та хіба ж це не огидно –
Не як людині жити, а як псу?!

З білбордів шкіряться нахабні хижі рила:
Мовляв, настане в Україні справжній рай,
І покладуть вони безладдю край
Коли прийде до влади їхня сила –
Ти тільки голос їм на виборах віддай!

Страждає, стогне, плаче Україна
Від можновладних всіх отих сволот,
Що гноблять і грабують наш народ
Під проводом юдейського рабина –
Хай забере їх всіх в Геєну Саваот!

То може годі скиглити й квилити
Й лякливо озиратись на всі боки:
Повік ніхто нас не врятує, доки
Самі не станем рідну землю боронити
Та рідних славити кумирів і пророків!

Не ліберасти – не так звані демократи
Прийдуть на поміч нам у цій борні:
Вони по самі вуха у лайні,
Не разом з ними – проти них нам воювати:
Ми вже стомилися від їхньої брехні!

Майно і землю розкрадають депутати –
Та час настав мечі із піхов діставать
Й набої в кулемети доправлять,
І кинути гидоту цю за ґрати,
А декого, напевно, й розстрілять!

Й нова постане Русь із глибини віків:
Пережило ж славетне місто Кия
І Боголюбського Андрія, і Батия –
Переживе і нинішніх "керівників"
Й новою славою ім'я своє покриє!
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись