На головну сторінку
Раді Вас бачити! Увійти
На головну сторінку

Складний пошук

ЗЕ група з особливими інтересами

Користувач propan 
ЗЕ група з особливими інтересами
06.04.2019 11:19:14
ЗЕ група з особливими інтересами

У своїй основі політичне життя країни репрезентоване двома типами груп.


Перша - ГРУПА ЗІ СПІЛЬНИМИ ІНТЕРЕСАМИ. Це велика, загальнодоступна група, як наприклад політична партія, чи асоціація вчителів, чи церква. Ось що характеризує їх як групу зі спільними інтересами: вони підтримують те, в підтримку чого виступають, і роблять те, про що говорять. У них є переконання, за які вони б'ються, проте вони відкриті і їхній вплив прямий і очевидний.

А ось група іншого типу. Її можна назвати ГРУПОЮ З ОСОБЛИВИМИ ІНТЕРЕСАМИ. Можна було б також назвати її групою з "таємними" інтересами. Її характеризує те, що вона поділяє якусь фіксовану ідею, проте вголос оголошує зовсім про інше. В цю групу входять фанатики, котрі не працюють ні в чиїх інтересах, окрім власних, і їх аж ніяк не хвилює благополуччя тих, хто не підтримує фіксовану ідею такої групи.

Ці групи з особливими інтересами, зазвичай, не користуються довірою, позаяк вони не оголошують своїх істинних намірів і продають свою фіксовану ідею, приховують її за димовою завісою хитрих трюків (часто досить розумних) і пропаганди.

Країни з демократичною формою правління роблять себе вразливими для груп з особливими інтересами кількома шляхами. Ось найвідоміший з них: кандидату потрібно мати гроші для проведення виборчої кампанії. Деякі з цих кандидатів на виборчу посаду взагалі не можуть виставити свою кандидатуру на виборах, якщо не отримають фінансову підтримку або від самих груп з особливими інтересами, або завдяки впливу таких груп.

Щоб виявити групу з особливими інтересами достатньо лише задати питання: "Чи роблять вони й стараються робити те, про що вони і їх представники заявляють?". Якщо відповідь позитивна, то це просто група зі спільними інтересами.

Якщо ж у групи один набір цілей, котрі вона виставляє на загал, а породжена вона іншими, таємними й ретельно прихованими устремліннями, то це група з особливими інтересами.

Громадськість справедливо відчуває відразу й страх до груп з особливими інтересами.
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись