На головну сторінку
Раді Вас бачити! Увійти
На головну сторінку

Складний пошук

Пропозиції до організаторів

Користувач Яромир 
Пропозиції до організаторів
09.04.2008 14:07:36
Як відомо, Трипільська цивілізація відомо своєю унікальною архітектурою. То чому б у рамках фестивалю не провести конкурс архітекторів на кращий сучасний проект з трипільськими мотивами?
Анонімний користувач
Re: Пропозиції до організаторів
12.04.2008 23:21:48
Дякую за ідею, але ми Вас випередили. На цей фест не вийде - забагато роботи, але на одному з наступних будемо робити дещо подбнеsmiling smiley
13.04.2008 15:12:38
Quote:
prorva
Дякую за ідею, але ми Вас випередили. На цей фест не вийде - забагато роботи, але на одному з наступних будемо робити дещо подбнеsmiling smiley

Які ви прудкі! Хоча я не збирався тут а ні з ким змагатися, а ні з ким та нічим мірятися.
Анонімний користувач
15.04.2008 16:19:17
Ми теж ні з ким не змагаємось, просто намагаємось якнайкраще і найцікавіше все організувати. Закликаємо всіх приєднуватися, ми відкриті для ідей та людейsmiling smiley
01.05.2008 01:01:59
Quote:
prorva
Ми теж ні з ким не змагаємось, просто намагаємось якнайкраще і найцікавіше все організувати. Закликаємо всіх приєднуватися, ми відкриті для ідей та людейsmiling smiley

Що новенького?
06.05.2008 19:56:00
А я пропоную запросити учасників клубів історичної реконструкції (вікінги, слов'яни тощо) і влаштувати святкове рубилово на мечах!
Анонімний користувач
07.05.2008 16:00:34
Можна, а ще ми готуємо потужно цікавий майданчик для найменших гостей фесту "Територія дитинства" і ще з 20 червня 2008 року починається неофіційний заїзд на фестиваль усіх бажаючих :
- підготовка та початок будівництва реконструкції трипільської хати методом толоки (спільної роботи)
- розкопи трипільських поселень в урочищі Ріпниця
- розпис стін трипільськими орнаментами, реконструкції, розпис трипільської кераміки
- облаштування, прибирання території фестивального майдану, пляжу, місцевих джерел
- кінні, піші, водо-, авто- туристичні маршрути, екскурсії, прогулянки
- і просто відпочити на природіsmiling smiley
Анонімний користувач
03.06.2008 23:29:32
Quote:
prorva
Можна, а ще ми готуємо потужно цікавий майданчик для найменших гостей фесту "Територія дитинства" і ще з 20 червня 2008 року починається неофіційний заїзд на фестиваль усіх бажаючих :
- підготовка та початок будівництва реконструкції трипільської хати методом толоки (спільної роботи)
- розкопи трипільських поселень в урочищі Ріпниця
- розпис стін трипільськими орнаментами, реконструкції, розпис трипільської кераміки
- облаштування, прибирання території фестивального майдану, пляжу, місцевих джерел
- кінні, піші, водо-, авто- туристичні маршрути, екскурсії, прогулянки
- і просто відпочити на природіsmiling smiley
Доу! Є бажання допомогти! Надіюся, що в мене буде час. А головне, э бажання. winking smiley
03.06.2008 23:55:02
Quote:
Thorgeyr
А я пропоную запросити учасників клубів історичної реконструкції (вікінги, слов'яни тощо) і влаштувати святкове рубилово на мечах!

Зі святковою дибою і палею? Кого святково катуватимуть - трипілляфобів чи велесофобів? smiling smiley
Анонімний користувач
06.06.2008 19:26:28
Яромире, а чом Ви такі злі та скептичні?)))
Анонімний користувач
21.06.2008 18:46:31
Підкажіть, будь ласка, буде на фестивалі якесь організоване харчування? Наприклад, великий чан з борщем чи галушками, з якого за помірну платню можна купити порцію thumbs upthumbs upthumbs up... Хочу оселитися у наметі, але не маю жодного бажання готувати на вогнищі, так втомилася від готування вдома Ну ващє...
21.06.2008 23:57:03
Quote:
Слава
Яромире, а чом Ви такі злі та скептичні?)))

Нє, - я добрий, білий і пухнастий! То Вам так здається! Angel
21.06.2008 23:58:40
Quote:
Лісова німфа
Підкажіть, будь ласка, буде на фестивалі якесь організоване харчування? Наприклад, великий чан з борщем чи галушками, з якого за помірну платню можна купити порцію thumbs upthumbs upthumbs up... Хочу оселитися у наметі, але не маю жодного бажання готувати на вогнищі, так втомилася від готування вдома Ну ващє...

А цей дядько буде? - [www.trypilskekolo.org.ua] Пух

Чи ці - [www.trypilskekolo.org.ua] smileys with beer
Анонімний користувач
22.06.2008 15:36:18
А розклад конкурсів, виступів і тд. фесту вже створено?
Анонімний користувач
22.06.2008 16:48:21
Пропоную Прошу ПОТРІБНО запросити Оркестр Янки Козир!!!!!!!!!!!!

Якраз в форматі фесту.
Анонімний користувач
23.06.2008 08:48:00
Купити їжу можна буде.
Розклад конкурсів і заходів ось-ось розмістимо - все конкретизується і уточнюється smiling smiley
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись