На головну сторінку
Раді Вас бачити! Увійти
На головну сторінку

Складний пошук

Перебування на території фестивалю

Користувач Анонімний користувач 
Анонімний користувач
Перебування на території фестивалю
18.06.2008 14:49:59
Шановні організатори!
По-перше, хочу Вам подякувати за ініціативу в проведенні цього дійства! Я впевнений, у Вас все вийде якнайкращеwinking smiley
По-друге, спираючись на надану Вами інфу виникло декілька питань, пов'язаних з побутовою частиною перебування на фесті:

1) Чи буде охоронятися наметове містечко? Ким? Будуть спеціальні місця для схову цінних речей?
2) Чи можна на території розпалювати вогнище та готувати привезену з собою їжу, або тільки купляти на території? Які, приблизно, будуть ціни на харчі?
3) На території заборонені алкоголь та тютюн. Яким чином це буде контролюватися? Я, власне, не вживаю, але моїм знайомим що палять буде "трохи" дискомфортно без цігарокsmiling smiley

Не хотілося би приїхати на фестиваль і перед входом викинути всі припаси.
Анонімний користувач
Re: Перебування на території фестивалю
19.06.2008 10:31:55
Все найцінніше краще носити з собою. Містечка охоронятимуться спасівцями, але самі розумієте: береженого-береже.

Вогнище можна розпалювати і їжу купити теж можна буде за помірну ціну.

З алкоголем буде суворо, але з цигарками прохання просто не маячити нагло. З куревом відходити від людей, а головне - від дітей кудись в бік
Анонімний користувач
19.06.2008 22:28:23
Це я сліпий чи ціни на вхід ніде не викладено???
Анонімний користувач
20.06.2008 10:20:50
Викладено на сайті там де про реєстраціюsmiling smiley
Анонімний користувач
20.06.2008 17:48:52
тут про реєстрацію:

[www.trypilskekolo.org.ua]
Анонімний користувач
21.06.2008 16:49:23
Як планується організувати наметове містечко? Як бути із дровами, "зручностями"?
Анонімний користувач
21.06.2008 17:02:38
На території фестивалю буде знаходитись централізоване наметове містечко. Там відбуватиметься охорона території, підвоз води, біотуалети, підвоз дров... Якщо це Вас не влаштовує, то Ви можете розміститись автономно за межами фесту...
Анонімний користувач
22.06.2008 00:51:05
Саме це мене і цікавило. Доречі, до котрої години 27-го числа можна заїхати на територію та зареєструватися?
Анонімний користувач
23.06.2008 08:43:50
Реєстрація швидше за все працюватиме 28го зранку
Анонімний користувач
23.06.2008 15:58:47
Скажіть будь ласка, чи передбачена зона для паркування приватного автотранспорту? І як бути якщо дуже схочеться до нічного кінофесту ковтнути кухлик пива? smiling smiley
Анонімний користувач
24.06.2008 10:14:16
Реєстрація працюватиме 27 червня з 14.00.
Парковка передбачена, охоронятиметься. Вона знаходитиметься за територією фесту.

Ну, і не все, що нам хочеться нам корисно. Вживати алкогольні і слабоалкогольльні напої на території не дозволено, тобто, за територією робіть що хочете. На територію люди, що прийняли лишнього, не допускатимуться.

Як казав один мій знайомий: напитися я встигну будь-де і будь-коли і з причини і без, а от заради двох шалених днів питвом можна й пожертвувати!!! winking smiley
Анонімний користувач
25.06.2008 02:03:50
Вітання: Виник ряд органіцаційних питань:
1.Іжа на фестивалі- чи буде достатній рівень організації інфраструктури на фестивалі??? торгові точки, кафе, магазини?? (якщо ні-то де найблищій?)
2. Прогама/розклад заходів : Була анонсована велоекскурсія, квест, троллей.. та ще багато чого. чи не збігатимуться вони в часі??
також чи безкоштовна участь у цих мироприемствах, та чи потрибна на них реестрація( що до квесту інфа є).
3. Що до покатушки : можна прийняти участь на своїх велосипедах?
4. Реестрація на фестивалі, вхідний квиток, учать трипільських іграх..... еее............. можна ще раз... як воно узгоджується???
5. Ціни у перевізників..хоч приблизно...
Анонімний користувач
25.06.2008 14:56:03
У мене теж питання - всі заходи типу лазання-катання, перегляду Відкритої ночі і т.д. також платні, чи ні?

І ще - там сказано , що проживання в наметі-25 грн. А якщо зі своїм наметом? Чи це не грає ролі?
Наперед дякую.
Анонімний користувач
Питання про гроші
25.06.2008 14:56:22
У мене теж питання - всі заходи типу лазання-катання, перегляду Відкритої ночі і т.д. також платні, чи ні?

І ще - там сказано , що проживання в наметі-25 грн. А якщо зі своїм наметом? Чи це не грає ролі?
Наперед дякую.
Анонімний користувач
25.06.2008 15:45:30
Добрый день! Я на русском -ничего? Тут был уже вопрос, до какого часа можно зарегистрироваться 27 июня? И еще. Можно ли будет переночевать 27-28 и/или 29-30 июня? Спасибо.
Анонімний користувач
25.06.2008 16:51:32
Питання 1
Фестиваль проходить 2 дні: 28 та 29 червня. Чи означає це, що в ніч на 30-те наметовий табір НЕ БУДЕ охоронятись? Їдемо в двох з дружиною тож не хочеться зайвих проблем.

Питання 2
Я не алкоголік, я доросла людина, я сплачую 40 грн за реєстрацію і я хочу випити увечері пляшечку пива/вина. Це також у вас карається? Може, можна отримати якийсь спеціальний дозвіл? smiling smiley (це не жарт)
Анонімний користувач
25.06.2008 17:05:16
Офіційний доїзд до фестивалю!!!!!!
Автовокзал "Поділ" (ст.метро Контрактова площа ). Шукати транспорт обклеєний афішами Трипільського кола біля платформи обклеєної теж такими ж афішами.

напрямок "Київ - Трипільське коло"
П"ятниця 27.06 з 14 години до 19 години виїзд на територію фесту (це для тих, хто планує заздалегідь зайняти місце в наметовому містечку і освоїтись на території winking smiley) ).
Субота/неділя (28/29.06) з 8 ранку до 19 години виїзд на територію фесту.

Напрямок "Трипільське коло - Київ"
назад відповідно 28/29.06 виїзд з території фесту може бути здійснений з 9.30 до 20.00. ведуться переговори щодо продовження виїзду хоча б до 22.00.
в понеділок 30-го теж можна буде виїхати з території фесту в першу половину дня або поки люди не закінчаться.

Прошу звернути увагу на те, що ці СПЕЦІАЛЬНІ маршрутки (позначені афішами) будуть проїжджати станцію Видубичі, не заїжджаючи на саму автостанцію Видубичі. Тобто, будуть зупинятися під мостом (місце зупинки теж планується обклеїти афішами щоб позначити). Але все ж краще сідати на Подолі. цими СПЕЦІАЛЬНИМИ маршрутками і автобусами ви зможете доїхати до самої територій фесту, а не тільки до Ржищева. Вартість проїзду в одну сторону складає 20 грн.

Варто нагадати також про електрички, які прямують з Києва повз Кагарлик (розклад є на сайті фесту). з Кагарлика до території фестивалю можна доїхати за 7 гривень з автовокзалу. Теж зручний спосіб добратися.
25.06.2008 17:06:08
Quote:
kum
Питання 2 Я не алкоголік, я доросла людина, я сплачую 40 грн за реєстрацію і я хочу випити увечері пляшечку пива/вина. Це також у вас карається? Може, можна отримати якийсь спеціальний дозвіл? smiling smiley (це не жарт)

Як доросла людина - дорослій: знайдіть текст про виноробство у трипільців, роздрукуйте - і це буде Вам дозволом на споживання легкого виноградного вина smiling smiley

Взагалі-то, трипільці поклали початок багатьом речам. Наприклад, вони першими одомашнили коня, придумали колесо і дах, навчилися користуватися місячним календарем і навіть пошили... бікіні. У моїй колекції є кілька фігурок, на яких чітко видно, що жінки носили саме бікіні! І вже знали 12 зачісок!

Ставши найбільш розвиненою хліборобською цивілізацією світу, трипільці дали на землі центральної і західної Європи дуже багато злаків. Сьогодні відомо, що трипільці мали 12 культурних сортів і навіть вміли їх схрещувати. Вони вирощували виноград і, цілком можливо, що робили вино.
- [www.aratta-ukraine.com]
Анонімний користувач
26.06.2008 13:36:42
Всім привіт!
Цікаве напевно буде дійство.
Але!!!!! Звідки пішла мода на плату за вхід? проїзд? Ці питання повинні були давно вирішенні зусиллями організаторів, співпрацею з відповідними структурами (меценатами\спонсорами).
///Буду приємно здивований, якщо не побачу жодної реклами!///
Я розумію за все необхідно платити, але... Навіть на забитому хабарями Закарпатті та Львівщині (Тустань, Зашків і т.д.) такого не було. Поясню ситуацію: студенту, який і без того виливає у криницю альма матер чималі кошти - 80 грн. на саме лише добирання - важко. Не забігатиму на перед, але ціни на продукти харчування зазвичай на таких масових заходах також лоскочуть кишені. Панове - необхідно робити так, щоб перебування виглядало НЕВИМУШЕНИМ, легким та приємним!, щоб люди трохи відпочили від рахунків, забули про шоршавість купюр, занурились у далекі часи буття...

У Вас і без того БААААГАГАААто роботи, але на майбутнє. Було б набагато приємніше взяти наплічник, спальник та все що необхідно, добратись до пункту призначення, впасти на галявині набитій наметами і .... і насолоджуватись плодами Вашої праці!!!
26.06.2008 14:13:17
Quote:
maxbot
Всім привіт!
Цікаве напевно буде дійство.
Але!!!!! Звідки пішла мода на плату за вхід? проїзд? Ці питання повинні були давно вирішенні зусиллями організаторів, співпрацею з відповідними структурами (меценатами\спонсорами).

Чи багато людей сьогодні в стані оцінити велич Трипільського надбання, яке пропагандує фестиваль? Так ото ж... А серед потенційних меценатів - ще менше... Для одних - то лише "глечики/черепки", для інших - "модна фішка", бо нею захоплюється Президент.

І мало хто замислюється над тим, як трипільцям вдалося проіснувати майже 3 тисячі років (найдовший період існування історичної культури-цивілізації на території сучасної України) мирно і без глобальних соціальних потрясінь, та ще й залишити по собі такий спадок, до вивчення якого людство лише приступає.
Анонімний користувач
26.06.2008 17:19:41
Я щось недорозумів.., якоюсь туманною була відповідь, щодо власної їжі. Якщо я прийду наприклад зі своїм соком, то в мене його не заберуть(бо на Чайці-10 в мене забрали)? А взагалі питання, чи можна буде взяти казанок, та зварити собі щось на вечерю, при цьому продукти свої?
Анонімний користувач
27.06.2008 09:50:31
Власну Їжу у вас ніхто не забиратимеwinking smiley) Так, беріть свій казанок і свої продукти і готуйте на здоров"я. Дрова вже завезені до наметового містечка і попиляні, щоб зробити їх більш зручними візьміть з собою сокирку.
Анонімний користувач
27.06.2008 15:08:48
О! Це дуже радісна новина! )) Дякую!
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись