На головну сторінку
Раді Вас бачити! Увійти
На головну сторінку

Складний пошук

Чому нам, до теперішнього часу, так мало було відомо про Трипільську культуру?

Користувач Анонімний користувач 
Анонімний користувач
Чому нам, до теперішнього часу, так мало було відомо про Трипільську культуру?
23.06.2008 20:50:01
Моя версія така [www.is.svitonline.com]
до цього можна додати ще це [news.ukrcol.com]
Цікаво буде подивитись, хто буде на "Трипільському Колі" , вони , чи Козак, Корвін-Пеотровський, Толочко, Залізняк і т.п.?
Re: Чому нам, до теперішнього часу, так мало було відомо про Трипільську культуру?
23.06.2008 21:43:36
Quote:
МиКоло
Цікаво буде подивитись, хто буде на "Трипільському Колі" , вони , чи Козак, Корвін-Пеотровський, Толочко, Залізняк і т.п.?

І мені цікаво. Бо бачу, що організатори самі не в темі. Тому,накого першого втраплять, той і буде. Хоча фотографії на сайті - з толоки, організованою явно не толочками-залізняками smiling smiley
Re: Чому нам, до теперішнього часу, так мало було відомо про Трипільську культуру?
23.06.2008 21:57:08
Quote:
Яромир
Quote:
МиКоло

І мені цікаво. Бо бачу, що організатори самі не в темі. Тому,накого першого втраплять, той і буде. Хоча фотографії на сайті - з толоки, організованою явно не толочками-залізняками smiling smiley

Альбом "Толока" з сайту "Трипільське коло" видалений на категоричну вимогу організаторів. "Не формат".
23.06.2008 22:32:14
Quote:
Valery
Quote:
Яромир
Quote:
МиКоло

Альбом "Толока" з сайту "Трипільське коло" видалений на категоричну вимогу організаторів. "Не формат".

Ги! Таки, МиКоло, Ви були праві! Толочкізм рулез!
Анонімний користувач
25.06.2008 17:11:56
Організатори фестивалю з більшості питань консультуються з Михайлом Відейко, кандидатом історичних наук, науковим співробітником Інституту археології НАНУ та НаУКМА. якщо не вірите, спитайте у нього самі winking smiley
Також консультації надає Людмила Іванівна Смолякова.
Анонімний користувач
25.06.2008 22:05:33
Quote:
GALYNA
Організатори фестивалю з більшості питань консультуються з Михайлом Відейко, кандидатом історичних наук, науковим співробітником Інституту археології НАНУ та НаУКМА. якщо не вірите, спитайте у нього самі winking smiley
Більш на щастя(для нього) , на мою думку, з НаУКМА.
Quote:
GALYNA
Також консультації надає Людмила Іванівна Смолякова.
"...- видатний український знавець етно культури та митець зі світовим іменем..." [www.trypilskekolo.org.ua]

Редаговано разів: 1. Востаннє 25.06.2008 23:58 користувачем МиКоло.
Анонімний користувач
01.07.2008 21:21:37
Зрозуміло Трипільська Культура та багато чого іншого не входять в плани жидівського та шабес-гойського лайна. Палка-копалка для них простіша.
Анонімний користувач
03.07.2008 11:28:22
Останнім часом Михайло Юрійович став сміливіше (й це добре) [a-ingwar.blogspot.com]
Після цього він мабуть ще довше буде залишатись кандидатом історичних наук , не зважаючи на те , що цій його праці вже кілька років [vytoky.nm.ru]
10.07.2008 13:32:39
Між іншим, панове, Відейка в деяких колах називають ЮДЕЙКО.
10.07.2008 14:54:54
Quote:
Анатолій
Між іншим, панове, Відейка в деяких колах називають ЮДЕЙКО.

І нині продовжують? Бо зараз - зачотний дядько! І книжечка в нього вийшла цілком пристойна. Ще пройде трохи часу, і на "Аратту" перестане наїзжати smiling smiley
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись