На головну сторінку
Раді Вас бачити! Увійти
На головну сторінку

Складний пошук

Проживання

Користувач Анонімний користувач 
Анонімний користувач
Проживання
24.06.2008 14:46:23
Нажаль в "Звенигороді" вже не має місць для проживання, палатка мене не влаштовує по причинам теперішньго здоров'я. Чи є у Ржищіві ще які небудь місця для проживання, можливо хтось комнату/квартиру здає подобово, чи готель є у городі, чи є інші варіанти? Виїзджати до Києва після 22 годин вже буде майже неможливо як я гадаю (це не "Країна Мрій", де можна якщо треба і на таксі доїхати), маршруток буде явно менш ніж бажаючих повернутися до Київа (багато людей з малими дітьми теж не зможуть обрати проживання у наметах, чи погода не залишить іншого вибору). Організаторам треба подбати якщо не про житло у місці, то хоча б домовитися з транспортними організаціями про більшу кількість транспорту та з продовженим графіком роботи, хоча б до опівночі. Варіантом можуть бути міські автобуси, як це було на "Чайці" які працювали до останньго бажаючого виїхати (о 2 ночі можна було доїхати до Києва, а там вже куди треба).
Анонімний користувач
Re: Проживання
24.06.2008 17:31:40
Я так зрозумів, що коли нема намету, то вирушати на фестиваль нема чого. А якщо повертатися до Києва, то не застанешь концерту Руслани в всієї вечірньої програми. Хіба що власними автомобілем іхати. Висновок: фестивалоь для шанувальників етнокультури з власним автомобілем і наметом. Я не підпадаю, бо не єе щасливим власником намету. Хаба що зараз подивлюсь в гуглі, може десь їх можна орендувати. Але мабуть з дочкою буду повертатись до Києва. 80 км - дрібниця. Заодно підкину ще пару задублих киян додому. Може і Єремію )))
Анонімний користувач
24.06.2008 19:39:01
Шановне панство! Ви не правильно зрозуміли, на жаль... Читайте, будь ласка, уважніше... [trypilskekolo.org.ua]
Якщо з"являться якісь питання, то обов"язково звертайтесь до організаторів за відповідними телефонами чи e-mail адресою etno_sound@ukr.net.
Анонімний користувач
24.06.2008 21:43:44
Діставайте намети, фестиваль розрахоаний саме на проживання в наметах - ближче до природи. Якщо проживання в наметі для когось не варіант, пишіть на скриньку організаторів - допоможемо.
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись