На головну сторінку
Раді Вас бачити! Увійти
На головну сторінку

Складний пошук

Ваші враження від фестивалю!!! Критика, захоплення - все сюди!!!

Користувач Анонімний користувач 
Анонімний користувач
30.06.2008 20:52:17
Пропоную писати свої відгуки про фест, вказувати на недоліки тощо, щоб організатори знали, на які моменти звернути увагу наступного року, або ж просто подякувати за два дні у стилі етно-екології)))
Я особисто - в захваті! Як для дебюту - попадання просто в точку! Супер! Дякую!
Анонімний користувач
Re: Ваші враження від фестивалю!!! Критика, захоплення - все сюди!!!
30.06.2008 22:13:56
Мені теж сподобалося!!! Усе було просто супер!!! Але, на жаль, не залишилася на виступ Руслани, бо поїзд не чекатиме... Що ж до "-" фестивалю, це те, що Дніпро був далеченько від фесту sad smiley до нього дістатися майже неможливо.sad smiley Ще гарячого харчування було дуже мало, на всіх бажаючих не вистачало sad smiley
Організаторам велике "ДЯКУЮ"СонечкоRoseThumbs Up!

До наступного року!!!
Анонімний користувач
01.07.2008 11:08:07
Гм... Звісно ж вихідні проведені в місті були б втраченими вихідними, але очікування були на дещо більше. Концертні виступи, ярмарок, змагання, майстер-класи - все це було звісно цікаво, але ж фестиваль носить назву "Трипільське коло", і от саме того, що було пов`язане з трипільською культурою, було якось малувато... Взагалом, мої знання про трипільську культуру не збільшились, а ні на крихту. Маю сподівання, що в наступному році, організатори приділять більше уваги саме інформаційній частині. Анонсований у програмі фільм про трипільську культуру так і не було показано, а прикро... А хотілось хоча б на два дні вирвавшись з міських джунглів, хоч трішки відчути себе жителем неоліту, насправді хоч трішки пожити життям, яким жили наші трипільські предки, принаймні наскільки дозволяють сучасні обставини.
До речі, ідея про територію вільну від тютюну і алкоголю справді чудова, от тільки мало того, що всі кому не ліньки пили і курили в наметовому містечку smileys with beer, а й на території ярмарку, якісь спритні панове продавали шмурдяк під назвою "Медове вино", чи у них якісь пільги?
P.S.
Я або не помітив, або "трипільські" "повітряні кулі" хоч і була наповнена повітрям, але так і не злетіла...
01.07.2008 11:35:58
Quote:
Palatinus
Гм... Звісно ж вихідні проведені в місті були б втраченими вихідними, але очікування були на дещо більше. Концертні виступи, ярмарок, змагання, майстер-класи - все це було звісно цікаво, але ж фестиваль носить назву "Трипільське коло", і от саме того, що було пов`язане з трипільською культурою, було якось малувато... Взагалом, мої знання про трипільську культуру не збільшились, а ні на крихту.

Так, концепція "трипільського лікбезу" була недопрацьована, - прикро, але організатори були більше захопленні фестом як таким, про що я їм говорив відкрито.

Але, на мою думку, перший млинець вийшов більш-менш вдалим. Бо насправді в Україні не так вже й багато фахівців з популяризації Трипільської цивілізації, до того ж серед них ще й існує "разброд и шатание".

Для багатьох Трипілля починається саме з "трипільської кераміки", - а вона на фесті була добре представлена майстернями з реконструкції - Людмили Смолякової та товариства "Коло Ра". Ще цікавою були роботи майстрині з Хмельниччини - трипільській розпис писанок.

Оригінальною була і церемонія відкриття фестивалю - із ритуальним збиранням води.

Фотогалерея з першого дня фестивалю - тут.
Анонімний користувач
01.07.2008 11:45:24
В целом очень понравилось, но надеюсь следующий Фестиваль будет лучше спланирован.
Есть такие замечания:
Малая информационная наполненность по трипольской тематике;
Горячей еды не хватило на всех;
Очень непонравилось наличие спиртного, из-за того что возле нашей палатки была пьяная компания, к которой потом присоединилась компания обдолбаная не смогли ночью отдохнуть и не остались на второй день.
Анонімний користувач
01.07.2008 12:29:35
Всем привет!
Очень часто посещаю подобные фестивали, и уже есть с чем сравнивать
Про плюсы фестиваля писать пока не хочу. Отмечу только минусы
1) отсутствие 0-го дня (пятницы например). Многие участники ярмарок развернулись только ближе к вечеру в субботу.
Поэтому те, кто приехал отдохнуть "своим ходом" и издалека, вынужден был сворачиваться уже в воскресенье утром. Для таких фестиваль получился всего полдня в субботу.
2) Отсутствие точек питания. Единственная точка с горячей едой свернулась уже в субботу вечером. В воскресенье позавтракать уже было нельзя.
3) Постоянные поиски баков с питьевой водой (где она осталась).
4) Растянутость территории. Почему палаточный городок нельзя было поставить на поле?

Ехали компанией на 2 дня. Но в результате, рано утром в воскресенье, как и множество других гостей, вынуждены были уехать.
Главные детали быта для палаточников были не продуманы (вода, туалеты, дрова, еда).
Встречал многих знакомых кто хотел провести полноценных два дня, но вынуждены были уже в субботу свернуться и уезжать назад.
Организаторам надо для опыта съездить например на Шешоры. Фестиваль аналогичный Трипольскому, но .... разница не в пользу посленнего
Итог. Для первого раза может и нормально, но в будущем году вряд ли будет желание поехать снова
Анонімний користувач
01.07.2008 14:05:28
Ну такоє... Перший блін вийшов комом. Організація фестивалю шкутильгала на обидві ноги. Особисто я так і не зрозумів за що з мене здерли 40 грн. Якщо за Руслану - то я на неї не ходив. А, може, за паперовий браслетик?

"Пріколи" почали си ще в Кийові коли ми більш як дві години простояли в черзі на фестивальну маршрутку. Нас таких зібрався величезний натовп; організатори очевидно не чекали такої кількости бажаючих фестивалити і якась тьотя бігала туди-сюди територією автовокзалу "Поділ" не відриваючись від мобільного: "- Багато людей?!? Дуже багато!!!" Фестивальна маршрутка виявилась автобусом водій якого (далі усім сміятися) не знав куди їхати(!). Добре, що серед пасажирів знайшлася мапа і місцева тьотя, бо ваділа вже зібрався рулити на Ржищів по Одеській трасі...

Далі, вже на фестивалі, ми отримали фестивальну карту на якій - знову усім сміятися - Дніпро зображений не з того боку! Крім того ми з"ясували що позначених на карті туалетів НЕМА(!) душова аж одна, а фестивальну зону від річки відділяє глибочезне урвище!

Наметів з їжею було аж три на весь фестиваль. Найкраще, що можна було поїсти, це гарячого песика з паперовою сосискою за 8(!) грн, бутерброд за 5(!) і сумнівного вмісту кашу-малашу. Одне слово какать нєгдє, митися тоже, алкоголь та цигарки заборонені.

Доречі про алкоголь та цигарки. Останні ніхто не забороняв. Курили всі. Бухати було ніззя, ось тільки чомусь це правило не поширювалось на місцеву бикоту. Пиво продавали "із-под поли" в палатках з гарячмим песиками по 5 грн. Тож за бухлом доводилось ходити в село і пити його тихенько у таборі, що всі й робили. Обурило ж наступне. Заборонивши алкоголь, організатори мусіли б подбати про якусь альтернативу бухлу, бо вийшло, що окрім як бухати, робити на фестивалі було просто нічого!

Очевидно, слоганом фестивалю було "РАЗВЛЄЧЄНІЄ ОТДИХАЮЩІХ ДЄЛО РУК САМІХ ОТДИХАЮЩІХ", що ми відразу прохавали. Власне, цим (самодозвіллям) і займались усі три дні. Порадувала ніч Короткого Метру і фінал Євро на великому екрані. Дякую всім.
Анонімний користувач
01.07.2008 16:26:16
Анонімний користувач
01.07.2008 16:26:30
Перш за все - ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ за фест!

Найбільше сподобалось - майстер класи та дитячі майданчики!!! Завдяки цьому у мене не залишалось часу на нудьгу!!!

На рахунок продуктів харчування:
1. відколи це на фест їдуть щоб найстися?
2. люди які курсують фестами або полюбляють туризм - завжди матимуть запас їжі з собою! (якщо це не любителі "шари"winking smiley
3. ніколи ще не бачив щоб на фестах продавали щось смачне або дешеве!
4. була альтернатива (хоч і не рівноправна) пиву - КВАС!!!
5. коли мені захотілось пива я пішов до магазину, купив, випив і благополучно повернувся на фест.
На рахунок алкоголю та тютюнопаління:
1. Всіх не проконтролюєш (Якщо вже при реєстрації багато люду матюкалося то уявіть якби при кожному виході\виході Вас "шманали"winking smiley! Безглуздо!

Оплата. Мдаааа. Тут щось закруто. На майбутнє - зменшити. Справа у тому, що багацько приїхало з різних куточків країни де витрати на дорогу вже б'ють по кишеням, а тут ще й ВХІД, їжа, та й цяцьку якусь придбати кожен хоче...

Не сподобалась відсутність організації при розбиванні таборів та "западло" при виступі "ДахиБрахи".

Вода? Для пиття - було вдосталь, а для миття.... три дні без миття?? Шо це є. Треба відбивати у людей бажання суперкомфортності та безпеки. Якщо на це пішло то у трипільців напевне ні того ні іншого не було! Ви приїхали щоб відчути смак древності, відчувати себе природньо вільними, чи заливати все хімікатами, типу мило, шампунь, дезодорант?

І добре що все відбувалося подалі від Дніпра, а то потім би довго ще виловлювали...

Занадто мало інформації про трипільську культуру! Обірвані фільми....

Ну все. Досить. Добре що хоч таке було!!! :-) Всеодно волонтерам та організаторам - "респект", гик.
Анонімний користувач
01.07.2008 16:34:02
Quote:
Ржищівський
Взагалом мені сподобалось. Але зайнятись було нічим, територію можна було зробити компактнішою, про їжу нічого позитивного не можу написати (ціни лякали, якість також). Потім ще допишу

Без образ, але як це "...зайнятись було нічим..."?

Була можливість навчитись грати на волинці..., розмалювати в етнічному стилі малюнок, повибивати на ударних, зліпити бабу з глини, плести з соломи, побавитись у різноманітні забави і т.д. КУПА ВСЬОГО! Ніхто тебе за руку водити не буде! Сам собі знаходиш заняття! А якщо то все не перло, то на крайній випадок можна було виспатись!
Анонімний користувач
01.07.2008 22:25:51
Ну взагалі не дивлячись ні на що ми в принципі отримали задоволення від цього фєсту, тому дякуєм за фєст.
Хоча мінуси були і не так мало, хотілось би. По-перше, на рахунок ідеї фєсту: треба було б хоча раз на день прибирати смітники, а то йдеш ввечорі і такі кучі валяются біля смітників. Зразу згадуєтся, що цей фєст має приставку еко-... По-друге, курили і пили всі і усюди... Тут мені здаєтся вся справа в нашому народі. А його переробити дуже важко. Всі завжди пили і курили. Інша справа, нащо було приїджати на фєст, якщо не підтримуєш ідеї фєсту. Хоча хто для чого туди їхав... Як на мене треба було більш жостко це контролювати, бо дуже не приємно було бачити в зюзю ужратих людей ввечорі на концерті. Особливо місцевих гопів, які пролізли за парканом і без проблем шукали пригод на голову відпочиваючим. Тому треба було організувати нормальну охорону, а не хлопців, яким років по 16-17, що від охорони тільки пейджик на грудях. Хочу погодитись ще з вище сказаним: не вистачало 3го дня, інформаційне наповнення було на низькому рівні, куля так і не полетіла...
Води, як на мене вистачало. Шкода авжеж, що до Дніпра треба було ідти аж у село. Намети краще було б поставити по всьому полі. Кіно до речі про Трипілля було, але вночі 2го дня. Хоча його показували ще під час виступів Зоряних Корсарів. На рахунок транспорту нічого не знаю, бо їхали туди і назад виключно автостопом. Гадаю для початку вистачить.
Анонімний користувач
01.07.2008 22:34:30
Величезна подяка всім, хто організував класний фестивальthumbs up і ганьба тим, хто зміг побачити тільки погане.thumbs down Мабуть такі люди ніколи нічого не організовували, а звикли лише критикувати інших. По-перше, місце для фестивалю обрали чудове-гарна природа, всім є куди подітися. По-друге, для комфорту і відпочинку людей було зроблено дуже багато (невелика кількість прорахунків не кидалась в очі). По-третє, велика кількість запрошених колективів не давала сумувати протягом цілого дня.А взагалі, це була чудова нагода і поспілкуватись з друзями (яких, до речі, я зустріла дуже багато на фестивалі),і насолодитися природою, і побачити чудових майстрів, і взяти участь в різних майстер-класах.
Анонімний користувач
02.07.2008 09:28:09
Стільки негативу бачать і справді лиш ті люди, котрі ніколи не брали участі в організації масових заходів. Накладок уникнути важко, особливо, коли працюють відразу декілька організацій. Самі зранку під час реєстрації випадково почули, що міністерство (культури?) обіцяло 20 автобусів і в останню мить "передумало".
А без своєї їжі та води їздити, та ще й на 3 дні... Жити в наметовому містечку і чекати, поки тобі подадуть "горячее"... Тут, як кажуть, без коментарів.

Від фестивалю маса вражень, в основному приємних. Сподобався загальний доброзичливий настрій людей, дивовижні вироби, котрі можна розглядати годинами. Молодці усі, хто вбрався в національні костюми. Спасибі організаторам за те, що влаштували майстер-класи і попривозили такі доволі вагомі конструкції, як ткацький станок. Молодці дівчата, котрі наглядали за "скелелазами" - для кожного дітлашняти знаходили підбадьорливе слово.
А окремо хочеться сказати про бабусю, яка вчила малечу ліпити шишки і голубів із тіста. Ото вже справжня казкова бабуся - до неї діти як квіти до сонця тяглися.
Із головних недоліків - побільше варто було "наколотити" води - все-таки заголовна тема фестивалю.
Анонімний користувач
02.07.2008 11:40:08
Як для першого фесту, то все було досить непогано! можливо, панове, хтось не дуже вдало шукав їжу, але ми поїли смачний шашлик і за абсолютно нормальну ціну - 35 грн, а щодо мінусів, то, погоджуюсь з форумчанами, що про трипільську культуру після фесту, нажаль, знаннями похизуватись не вдається. випивка та паління - це завжди окрема тема для розмови. Але це все ще не так страшно, як виявилась персперктива заночувати десь у полі, та ще й не за своїм бажанням! ГАНЬБА ЗА ОРГАНІЗАЦІЮ ТРАНСПОРТУ! з 7 до 8 вечора (в проспектах було вказано, що маршрутки будуть до 8!) приїхав якийсь автобус, мовляв, я до Українки, а ви там виберетесь (ну, нічого, на перекладних, так на перекладних, фіг з ним, дехто повагався але поїхав). Далі веселіше - підїхав автобус Київ-Канів, подражнився і відїхав на відстань кілька метрів, постояв, потім відкрив двері, далі картина була просто супер: ті, хто добігли першими!!! поїхали (сподіваюсь, все-таки у напрямку Києваsmiling smiley О 8-й вечора водій однієї з маршруток, мабуть, коли побачив що бажаючих до Києва назбиралось досить і "народ дошёл до кондиции", погодився відвезти але вже за ціну 30 грн з людини. Отакої! Шановні організатори, на наступний рік, будьте так ласкаві, подумайте що людям не тільки на фест дістатись треба, а ще й додому потрапити непогано б було !!!!
Анонімний користувач
02.07.2008 12:10:52
я загубила чохла від фотокамери Нікон уууу=((( в ньому була ще карта памяті=(( може хтось знаходив?
Анонімний користувач
фест понравился
02.07.2008 13:52:26
Фестиваль был действительно интересным, но минусов, минусов сколько!

1. проезд. как организаторы представляли себе доезд до фестиваля людей с палатками и без машины?
маршрутки с Подола ходили раз в пол часа, если не больше. Люди с рюкзаками большими, палатками, а маршрутки маленькие.
а обратно как добираться? во сколько уходит последняя маршрутка мне не смогли ответить даже на регистрации. это не дело.

2. тема феста не раскрыта. Показывать фильм о Триполье в полночь после выступления Русланы - это смешно)
а на заявленном семинаре о Трыпильской культуре рассказывали о история установления памятника в Щученке.

3. продавали пиво и медовуху. если уж заявлена тема безалкогольного феста, сами-то не продавали бы.

4. мастер-классы были утром - плохо. туда могли попасть только те, кто жил в городке, остальные приезжали на фест днем.
мастер-классы разбросаны по всей территории. нужно было собрать всё в одном месте.
и вывески! нужно же было сделать указатели - что где находится, что где происходит.

5. программа сделана плохо - неудобная в пользовании, бездумная трата большого количества бумаги. надо было поделить по дням, а уже потом по сценам.

6. размещение туалетов - зачем понаставляли около самого входа такое количество туалетов? кто ими пользовался? все события происходили в палаточном городке и ближе к сценам, туда и надо было большинство поставить.
7. локализация. территория огромная, понятно, что приехало людей гораздо меньше, чем могло бы поместиться, но палаточный лагерь и собственно всё происходящее растянули очень далеко друг от друга.

о хорошем:

- милиционеры молодцы - работали. при мне кого-то из пьяных местных отвели в машину.
- везде мусорники - супер!
знакомый предложил ввести такую новацию - начинайте приучать молодежь сортировать мусор.
на фесте можно огласить, что продукты нужно бросать в один кулек, а пластик - в другой. глядишь, это станет хорошей традицией.
- организация палаточного городка - отлично. и дрова привезли, души, туалеты отлично, даже бумага была.
- музыка. и опять супер) очень понравился Белорусский коллектив, который закрывал фест...им надо было и закончить) но это моё субъективное мнение - не люблю Руслану, на мой взгляд она не вписалась в стиль феста.

ребят, задумка отличная, но вы ее полностью не раскрыли. не нужно было привязываться к Триполью, если вы о нем не собирались рассказывать. Этнокультурный фестиваль. и точка.
И подумайте о возможности туда добираться! это вообще первое, о чем вам нужно было позаботиться.

опять же, подумайте о том, что можно провести в самом палаточном городке. скажем - конкурс на лучший костюм, песню и т.д.
всё таки люди там жили 2-4 дня.

Редаговано разів: 1. Востаннє 02.07.2008 13:56 користувачем bulut.
Анонімний користувач
02.07.2008 14:05:14
Quote:
maxbot
Вода? Для пиття - було вдосталь, а для миття.... три дні без миття?? Шо це є. Треба відбивати у людей бажання суперкомфортності та безпеки. Якщо на це пішло то у трипільців напевне ні того ні іншого не було! Ви приїхали щоб відчути смак древності, відчувати себе природньо вільними, чи заливати все хімікатами, типу мило, шампунь, дезодорант?
І добре що все відбувалося подалі від Дніпра, а то потім би довго ще виловлювали...

надеюсь, это была шутка:/

поддерживаю, плата за фест слишком высокая! 40гр/проживание + 40гр/проезд...а там же еще нужно питаться, хочется поучаствовать в мастер-классах, а большинство платно. думаю, если расчет идет на молодежь, потратить 200гр на фест - как-то слишком круто.

Редаговано разів: 1. Востаннє 02.07.2008 14:06 користувачем bulut.
02.07.2008 15:01:24
Тема Трипілля, як мною і прогнозувалося (НА ПРЕВЕЛИКИЙ ЖАЛЬ!!! - краще я б помилився) лишилася нерозкрита.

На сайті фесту матеріалів про власне Трипілля - катма, добре що були хоч лінки на цей портал

На самому фесті, лише ті, хто був "в темі" могли вирізнити саме "трипільську складову" (респект КОЛО-РА, Смоляковій і полтавчанам, у яких можна було придбати стилізоване трипільське вбрання, ну і організаторам за вступну частину). Новачки, які про Трипілля чули лише в ракурсі висловлювань нашого Махатми, нічого не змогли для себе прояснити - що, як і до чого - бо не було цілісності - Коло-Ра в одному місці випалювали кераміку, хату будували в іншому і т.д.

Запросили б Шилова - він би там фурор влаштував! smiling smiley Трипілля-Аратту всі б однозначно полюбили, а фахівці хай і далі сперечаються - була Аратта на території України чи не було.

Головне - виступити каталізатором процесу, а хай вже люди починають шукати - в Історичному музеї, в бібліотеках, в аудиторіях і т.д.

А організація транспортного сполучення - таки на 3--.

Робота, в принципі, пророблена велика, - хоча б це видно по тому, як часто почало згадуватися саме "Трипілля", тому організаторам на перший раз можна поставити міцну "четвірочку".
Анонімний користувач
03.07.2008 04:33:32
Ад усяго гурта Крада хачу сказаць вялікі дзякуй за запрашэнне і за фэст!!!winking smiley
Не ўсё атрымалася паглядзець з-за выступаў, але атмасфера спадабалася) Адзінае, што топаць ад інтэрнатаў да месца фэста далекавата было, але нічога, звыкліся!
Вельмі спадабаласятое, як нас прынялі! Дзякуй за ўсё і ўсім!!!!!hot smiley
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись