На головну сторінку
Раді Вас бачити! Увійти
На головну сторінку

Складний пошук

Програма фестивалю "День Незалежності з Махном"

Користувач Анонімний користувач 
Анонімний користувач
Програма фестивалю "День Незалежності з Махном"
20.08.2008 20:36:43
Програма ІІІ музично-літературного андерграундового фестивалю «День Незалежності з Махном»


22 серпня
З 10.00 - реєстрація, поселення
23 серпня

З 8.00 – реєстрація, поселення
9.00 – 19.00 – працюють народні майстри, дітей забавляє творче об’єднання “Дреговичи” (стадіон «Сільмаш»)
9.00 - 11.30 - саунд-чек
Денна програма
11.30 - 12.00 – проїзд по місту на тачанках від Будинку Культури
12.00 - 12.10 – відкриття фестивалю (велика сцена на стадіоні «Сільмаш»)
12.15 – 13.15 – офіційна прес-конференція оргкомітету та зустріч з Олесем Донієм (мала сцена стадіон «Сільмаш»)
13.15 – 13.45 – Махновські читання з тачанки (стадіон «Сільмаш»)
С.Поваляєва (м.Київ)
Л.Ульяненко (м.Київ)
С.Жадан (м.Харків)
П.Коробчук (м.Київ)
Д.Лазуткін (м.Київ)
О.Корж (м.Київ)
І.Цілик (м.Київ)
Л.Багірова (м.Харків)
В.Рижков (м.Мінськ, Білорусь)
А.Кукула (м.Львів)
Г.Семенчук (м.Хмельницький)
О.Сливинський (м.Львів)
13.45 – 14.15 – переїзд на тачанках до «Кінного поля» («Заповіт Леніна»)
14.15 – 14.45 – місцевий фольклор («Кінне поле», «Заповіт Леніна»)
14.45 – 16.15 – кінний театр (м.Луганськ) («Кінне поле», «Заповіт Леніна»)
16.15 - 16.30 - повернення тачанок з «Кінного поля»

Стадіон «Сільмаш» (мала сцена), ведучий – Руслан Півень
16.30 - 17.15 - «Білоруський десант»:
Марийка Мартисевич:
Віталь Рижков
Валярина Кустава
Наста Манцевіч
Уладзь Лянкевич
Льолік Ушкін
17.15 - 18.00 - «Заборонені казки» від Лірника Сашка
18.00 – 18.15 – Перформанс від Ісмета Шейха-Заде (м.Бахчисарай)
18.15 – 19.00 – «Смолоскип»: конкуренція поколінь
П.Коробчук
Д.Лазуткін
О.Степаненко
М.Брацило
В.Волочай
О.Корж
(модератор - Ю.Нога)

Будинок культури (велика сцена), ведучий - Артем Полежака
16.30 - 17.00 - Гурт «Neolithic project»(м.Київ)
17.00 – 18.00 - «Гламурні махновські читання»
С.Поваляєва
Л.Ульяненко
П.Коробчук
О.Корж
І.Цілик
В.Волочай
Ю.Рій
О.Короташ
О.Сливинський
18.00 - 18.15 - Леся Рой та гурт «Телері» (м.Київ)
18.15 - 18.45 - Сергій Жадан та «Собаки в космосі» (м.Харків)



Будинок культури (мала сцена), ведучий - Поль Гранек
16.45 – 17.35 – Кінопокази «Непрощені: Махно», реж. В.Шкурин
17.40 - 18.30 - Ексклюзивне відео та привітання від Юрія Покальчука «Зона особливої уваги»
18.30 – 18.45 - Pilman’s-film-слайд-шоу
Вечірня програма
19.00 – концерт (стадіон «Сільмаш», велика сцена)
(ведучі - Р.Півень та А.Полежака)
1. Дримба Да Дзиґа (м.Київ)
2. Фліт (м. Івано-Франківськ)
(вручення нагород переможцям за найкращий махновський одяг)
3. Топоркестра (м. Київ)
4. Сергій Бабкін (м.Харків)
5. Мертвий півень (Львів-Київ-Харків)
23.00 – 23.05 – феєрверк
23.15 – 00.00 – «зачистка» стадіону
00.00 - 02.30 - «Бардівська ватра» (мала сцена стадіону «Сільмаш»)
00-00 - 00.30 – драмфаєр програма
00.30 - 01.30 - фаєр-шоу+барди:
Володимир Невельський
Володимир Пироженко
Саунд (О.Музика)
Леся Рой та гурт «Телері»
01.30 - 01.45 - перформанс від театру homo ludens (м.Харків)
01.45 - 2.30 - повстанська співанка від Журби (Володимир Скоробський, Олександр Лінчевський)

24 серпня

З 08.00 - реєстрація, підселення

9.00 – 9.15 – екстрімпобудка від гурту «DEMENT» (м.Гуляйполе): «Гуляйполе будить Україну»
9.00 – 19.00 – працюють народні майстри, дітей забавляє творче об’єднання “Дреговичи”
9.15 – 12.00 – саунд-чек
Денна програма
11.00 - 11.15 - Офіційний акт прийомки змагання графітістів («Стіна Свободи»)
11.45 – 12.00 – тачанки їдуть на «Кінне поле»
12.00 – 12.30 – місцевий фольклор («Кінне поле»)
12.30 – 13.30 – кінний театр (м.Луганськ) («Кінне поле»)
13.30 – 13.45 – тачанки повертаються з «Кінного поля»

Стадіон «Сільмаш» (мала сцена), ведучий – Руслан Півень
14.00 - 14.30 - Іскра з «Бардівської ватри»:
Володимир Невельський
Володимир Піроженко
14.30 - 15.15 – «Заборонені казки» від Лірника Сашка
15.15 - 16.00 - Лекція Андрія Окари (м.Москва, Росія) «Чи є український анархонаціоналізм загрозою для російської імперської ідеї?»
16.00 - 17.00 - «Битва барабанщиків»

Будинок культури (велика сцена), ведучий - Артем Полежака
14.00 – 14.30 - Гурт Джамбібум (м.Мінськ, Білорусь)
14.30 – 15.30 - Махновський слем:
Павло Коробчук(м.Київ)
Віталь Рижков(м.Мінськ, Білорусь)
Марийка Мартисевіч (м.Мінськ, Білорусь)
Юлія Рій (м.Київ)
Григорій Семенчук (м.Тернопіль)
Анатоль Кукула(м.Львів)
Андрій Любка (м. Ужгород)
Олексій Чупа (м.Донецьк)
Дмитро Волков (м.Запоріжжя)
та решта геніїв
15.30 - 16.00 - Літературний аукціон
16.00 - 16.30 - Гурт «Мандариновий рай» (м.Черкаси)


16.30 - 17.00 - Поетичний клуб «99» (м.Запоріжжя)
Тетяна Савченко
Світлана Аніщенко
Олександра Зборовська
Влада Хортич
Юрій Гоношенко

Будинок культури (мала сцена), ведучий - Поль Гранек
14.00 – 14.20 - «Серія Махновських програм» від програми 1+1 «Далі буде»
14.20 - 15.30 – Кінопокази «Людина з кіноапаратом» (1929р.), реж. Дзиґа Вертов
15.30 – 16.20 – Кінопокази «Три любові Степана Бандери», та зустріч з режисером Ю.Лукановим
16.15 – 17.00 - «Західний фронт української поезії» (Хмельницький-Львів-Тернопіль-Ужгород)
Тарас Федірко
Андрій Любка
Григорій Семенчук
Анатоль Кукула
Ксенія Васьків
Роман Рудюк
Юрій Завадський
+ відео поезія
Вечірня програма
17.15 - 17.30 - перформанс «Томатний лідер нації» (стадіон «Сільмаш»)
17.30 - 19.00 – перформанс «Поетичний боді-арт» (стадіон «Сільмаш», мала сцена)
19.00 – концерт (стадіон «Сільмаш», велика сцена)
(ведучі - Р.Півень та А.Полежака)
1. IQ-48 (м.Мінськ, Білорусь)
(вручення нагород за конкурс графіті)
2. Крихітка Цахес (м.Київ)
3.Бумбокс (м.Черкаси-Київ)
4.Zdob si Zdub (м.Кишинів, Молдова)
23.00 – 23.05 – феєрверк
23.15 – 00.00 – «зачистка» стадіону
00.00 - 02.30 - «Бардівська ватра» (стадіон «Сільмаш», мала сцена)
00-00 - 00.30 – драмфаєр програма
00.30 - 01.30 - Барди + фаєр-шоу
Володимир Невельський
Володимир Піроженко
Олександр Саунд (О.Музика)
Леся Рой та гурт «Телері»
01.30 - 2.30 повстанська співанка від Журби (Володимир Скоробський, Олександр Лінчевський)

25 серпня

10.00 – виїзд автобусів Гуляйполе-Київ


Адреси, за якими заплановані заходи:

Стадіон «Сільмаш» та Будинок Культури – площа Петровського, КСК «Сучасник».
Стіна «Свободи» - вул.Шевченка, 189 (територія колишнього АгроБуд)
«Кінне поле» - вул. Червоноармійська («Заповіт Леніна»)

Довідка: 24.08. о 23:30 від’їзд маршрутки Гуляйполе-Харків

До зустрічі на Барикадах!!!

Контактна особа:
Олександр Кривець, прес-аташе фесту 8(097)962-14-45
e-mail: ostannya@gmail.com, наша сторінка [ostbar.com.ua]
Re: Програма фестивалю "День Незалежності з Махном"
21.08.2008 13:18:24
Попередження che за порушення п. 7 Правил форуму.

Наступного разу, у випадку розміщення об'яви не на тій гілці - інформація буде негайно видалена, а користувач отримає бан на 3 дні.
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись