На головну сторінку
Раді Вас бачити! Увійти
На головну сторінку

Складний пошук

GregWinUKR 2.2 - Універсальний українізатор Windows XP

Користувач gregg1 
GregWinUKR 2.2 - Універсальний українізатор Windows XP
02.05.2011 17:24:06
http://s006.radikal.ru/i213/1105/1a/014515b4b7a4.png

Програму створено для українців, які бажають спілкуватися з комп'ютером рідною мовою.

Порівняно з попередньою версією GregWinUKR 2.2.9 підтримує Internet Explorer 8 та системи, пропатченi за допомогою ResPatch Black-Dark Aero, також перекладено Outlook Express 6, виправлено файл мережевих підключень, деякі конфлікти версій системних утиліт та інші технічні негаразди.

Наполегливо рекомендую не ставити цей українізатор на системи, переобтяжені різноманітним програмним забезпеченням та які працюють досить тривалий час. Взагалі, найкоректніше і найшвидше встановлюється на чисті ОС після інсталяції системних драйверів та незначної кількості програм (таких як антивіруси, Office, інтернет-оглядачі, поштові програми, аудіо- та відео-програвачі тощо). Щоб уникнути можливих зупинок в процесі роботи українізатора та прискорити встановлення, рекомендую вимкнути антивірус або ж встановлювати його після українізатора.

Для тих, хто не знайомий з GregWinUKR попередніх версій повторю, що програма призначена для встановлення на вже діючу операційну систему сімейства Windows XP платформи х86 теоретично будь-якої мовної версії (випробовувалося лише на московських та англійських системах). Рекомендовано встановлювати на домашні ПК, в іншому разі ви можете стикнутися з проблемами ліцензування, оскільки Майкрософт забороняє змінення системних файлів. Глибина перекладу значно більша, ніж в усіх відомих мені українізаторах. Сподіваюсь, якість перекладу також краща. Лишилася неперекладеною довідкова система (перекладено лише її інтерфейс), тому, якщо хтось має бажання - беріться за переклад довідки.

Увага! Якщо ви ставите українізатор на "чисту" систему, або жодного разу не користувалися Центром довідки та підтримки, обов'язково відкрийте його і "погуляйте" його розділами (принаймні одним), перш ніж встановлювати українізатор - інакше після встановлення в інтерфейсі довідки чомусь відтворюється мова оригіналу.
Ще лишаються неперекладеними назви устаткування в диспетчері пристроїв. Не знаю, як це зробити автоматично, втім це можна зробити самотужки вручну, оновивши драйвери на кожному з цих пристроїв.


Стандартний блокнот замінено на AkelPad 3, тому в разі, якщо вам потрібен саме майкрософтівський блокнот (або ж на його місце встановлено якийсь інший), збережіть його в якійсь окремій теці перед запуском українізатора.
Стандартну майкрософтівську розкладку клавіатури змінено на Strange_Ukrainian (автори - Paul Kiss та Vertaler). Тепер в ній є і апостроф, і літера Ґ, і навіть наголос, а також всі московські літери. Після встановлення в теці "Мої документи" у вас з'явиться файл rozkladka.bmp - графічний файл, що демонструє всі можливості цієї розкладки.

Бажаю успіхів і чекаю на ваші відгуки.
Слава Україні!

Розмір: 45.4 МБ
Місця на диску: до 800 МБ.
Платформа: x86
MD5: FF93A5F0D75BEDA0A68F62DB9DA3114A
SHA-1: 4443B2CF448B35F5922A6339FD3452DC52F3CFF7

Завантажити з upload.com.ua
Завантажити з depositfiles.com
Завантажити з rapidshare.com
Завантажити з uploadbox.comРедаговано разів: 1. Востаннє 04.05.2011 16:41 користувачем gregg1.
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись