На головну сторінку
Раді Вас бачити! Увійти
На головну сторінку

Складний пошук

Один порівняно чесний спосіб використання ж2и в геополітичних інтересах України. Посібник націоналіста

Користувач propan 
Один порівняно чесний спосіб використання ж2и в геополітичних інтересах України. Посібник націоналіста
06.06.2019 10:52:05
[zemlj.blogspot.com]

Один порівняно чесний спосіб використання ж2и в геополітичних інтересах України. Посібник націоналістаШановні пані, панове!
В одній із свої нетлінок я вже згадував про один порівняно чесний спосіб того, як може бути використана #ж2 в геополітичних інтересах України. Це все тому, що ми з вами, панове, маємо нагоду вперше за багато сотень років спостерігати, як світовий релігійно-фінансовий клан ж2и втягують у русько-московитський конфлікт на нашому боці й на наших умовах, не питаючи їхнього на те бажання попри їхні прогнозовані колосальні збитки.


Як це, втягують?
Простий статистичний аналіз показує, що майже всі провідні так звані "українські політики" — обрізані. Так само обрізаними є всі 100% так званих "українських олігархів". Індекс інфільтрованості ж2и у політико-економічно-інформаційні структури національної держави Україна перевищує усі розумні межі, та на порядок перевищує аналогічний індекс у дикій, непередбачуваній та агресивній РФ.Редаговано разів: 1. Востаннє 06.06.2019 10:52 користувачем propan.
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись