На головну сторінку
Анонімний користувач
Будда, Христос і Тутанхамон — українці
11.05.2009 13:50:45
Валерій Бебик: Будда, Христос і Тутанхамон — українці

Видається правдоподібною версія, що Будда належав до скіфського/сакського народу будинів, що проживали у ІІ—І тисячоліттях до н. е. (за Геродотом) на території Давньої України. Ім’я цього народу збереглося в назвах населених пунктів Середина-Буда (Сумщина), Буда (Чернігівщина) тощо, вважає голова правління Всеукраїнської асоціації політичних наук Валерій Бебик. З етнічної точки зору — все ясно. Будда належав до скіфів-аріїв і, зокрема, до народу будинів, нащадки якого донині проживають на території Сумської, Чернігівської областей і прилеглих до них білоруських і російських землях...

Ми вже наводили факти, які ставлять під сумнів офіційну (церковну) версію етнічного походження та біблійних дат життя пророка Ісуса (Їсуса) Христа та історичної епохи, в якій сформувалися основи християнства. Схоже на те, що Христос насправді жив за три тисячі років до свого «канонічного» народження й розмовляв (як і Нефертіті) коптською мовою, наближеною до мови предків сучасних українців...

Назва головного єгипетського храму Хет-Ка-Птах звучить надто вже по-українському: «Хата-Птаха». Судячи із зображень на єгипетських пірамідах (поховання дружини фараона Хеопса та його матері Хетепхерес, поховання Тутанхамона), єгипетські цариці на той час були блондинками із блакитними очима. Крім того, варто зазначити, що там у чималій кількості зустрічається тризуб (нині — малий Державний Герб України).
Re: Будда, Христос і Тутанхамон — українці
02.09.2009 09:37:41
А я ще дивувався, чому випускники другого курсу факультету журналістики університету "Україна", де працює Бебик, навіть не знають, що таке акредитація. Після прочитання бебиковської "епохалки" вже не дивуюся.
Re: Будда, Христос і Тутанхамон — українці
15.10.2009 11:33:01
Дальше всех в этой теме пошол Тараненко в своей книге Сенсация 21 столетия .
Он пишет что всё и вся во всём мире в истории это было либо в Украине либо делалось украинцами и предлагает это как государственную идеологию.
Вместо фактов, целая книга как шампунь ополаскователь для промывки мозгов .
Вот и получяется очередная политическая религия.
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись