На головну сторінку
Раді Вас бачити! Увійти
На головну сторінку

Складний пошук

"Маразми нашого містечка"

Користувач Яромир 
"Маразми нашого містечка"
27.09.2009 15:00:09
Образ Богоматері з’явився на стіні клубу

http://www.molbuk.com/uploads/posts/2009-07/1248266350_obraz_kolink.jpg

Quote:
Минулого понеділка у Шилівцях Хотинського району сталася подія, яка привернула увагу вірян та духовенства з усієї Буковини. На високому фундаменті клубу з’явився образ Богоматері.
Новина швидко поширилася округою. Насамперед, сюди стали приходити мешканці Шилівців та Бочківців, адже будинок знаходиться на межі двох сіл і розрахований для молоді саме цих двох населених пунктів. Особливо людно тут було ввечері у вівторок: на території клубу знаходилося до тисячі осіб, автомашини на центральній автодорозі стояли в два ряди протяжністю до кілометра. Навіть уночі люди не розходилися, а молилися й співали релігійні пісні. А ще нанесли до стіни великі букети квітів, кидали гроші: хтось кинув заклик побудувати тут монастир.

- Це справжнє диво, яке важко пояснити, - каже отець Георгій, священик з Шилівців. – Хоча образ і не дуже чіткий, але фотоапаратура дає добре зображення, і, крім цього, миряни бачили вночі світлий німб навколо голови Богоматері. Цікаво, чи довго цей образ існуватиме?

Дехто з богомільних людей каже, що ввечері тут з’явився був і ангел, що плакав. До речі, простежується і образ Ісуса Христа, а ще хмарки.

- Грішимо, тому й будемо покарані, - вважає місцевий мешканець 82-річний Михайло. – Клуб тут побудували ще у 1967 році. До того на цьому місці була криничка і хрест. Коли закладали фундамент будинку культури, то каміння для цього привезли з Клішківецького храму, який зруйнували. А воно ж було освячено! Тепер у клубі гармидер, дискотеки, п’янки. От Бог і попереджає нас і застерігає від гульбищ та веселощів! Треба молитися, а не лихословити.

Подібні версії висловлюють й інші жителі обидвох сіл, називаючи в одному випадку то капличку, то церкву, звідки бралося каміння на будівництво клубу. Причому, й адреси населених пунктів, звідки його привезли, різні. А дехто розповідає, що на цьому місці колись мали побудувати церкву, але в останній момент передумали. Зрештою, факт залишається фактом – образ Богоматері є і паломництво до нього продовжується.

[www.molbuk.com]


Схаменіться люди, добрі!!! Це ж божевілля... А сільській владі Шилівців варто подумати про будівництво туалету...
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись