На головну сторінку
Раді Вас бачити! Увійти
На головну сторінку

Складний пошук

Україна - колиска європейської цивілізації ??? Ха !! Хто таке сказав ?

Користувач @#$%& 
21.02.2006 23:48:37
smiling smiley Коли я бачу такі гасла, щось на зразок "Україна - колиска європейської цивілізації", або "Україна - пуп землі"... Мене це ображає. Так, саме так. Я гадаю, що справжня нація, яка сформувалась, та має певну духовну та матеріальну велич, на робить таких дитяче-клоунських заяв.
Та справді, хочу почути від Вас, шановні, що таке "Цивілізація" ? І як вона може бути, наприклад "Европейською" ? :-))). Наш теперішній світ не має нічого спільного із "Цивілізацією" (як я розумію це слово). Світ потихеньку сходить з глузду: Війна на Балканах (самі знаєте, кому вона була потрібна), Датьскі карикатури на Мухаммеда ледве не привели до війни, Панування грошей та аморальності,... і це тільки в Європі, і в наш короткий час, я вже не кажу про весь світ, чи про часи темного європейського середньовіччя !
Людина ще не сформувалась. В неї до сих пір є домінантним "тваринне". Колупніть трохи "цивілізованного" європейця і ви побачите варвара. Людина повинна ще заслужити на звання "Людини". А поки що - вона забавляється грою в "цивілізацію", підправлену гіпертрофованим розвитком інтеллекту над духовністью. Техногенна революція дала варварам іллюзію "цивілізованості".
А тепер, вернемось до нашої України. Так, справді, на її території існувало багато народів, відбувались переселення арійців зі сходу, кочові племена,... Було багато культур, що якимось чином відбились на ментальності населення, що існувало на території сучасної України. Але, хочу сказати основне, Україна - не колиска ! Це просто "перевалочна база". Коридор, по якому деякі народи Європи колись прийшли зі сходу і заселили значну територію сучасної європи.
Так що, шановні, досить пороти всяку ахінею, щодо "Пан-Українства", та "Виключної" ролі Українців у європі, світі, чи космосі... :-) Поважайте себе. Не робіть з себе клоунів на весь світ. А дивлячись на сучасні зміни в Україні, так взагалі соромно.
Моє побажання - почніть творити самі себе.
Вчіть історію.
І памятайте, чим закінчились деякі забавки з "колисками" та "витоками" в європі (я про Фашистську Германію).

[@]

Re: Україна - колиска європейської цивілізації ??? Ха !! Хто таке сказав ?
01.04.2006 01:39:09
Цілком згодний з вищевиказаною думкою. Вчіть історію, панове, читайте більше наукової літератури, до якої "твори "панів Шилов, Канигіна та ін. аж ніяк не відносяться!
01.04.2006 16:28:41
pev26 пише:
-------------------------------------------------------
> Цілком згодний з вищевиказаною думкою. Вчіть
> історію, панове, читайте більше наукової
> літератури, до якої "твори "панів Шилов, Канигіна
> та ін. аж ніяк не відносяться!

А конкретно? Що Ви можете запропонувати? Чи так - я збрехав, - а ви виправдовуйтеся?
20.04.2006 16:14:38
Пане Valery, я можу запропонувати дещо на Канигіна. Але чи дійсно він потребує уваги?
Цілком погоджуюсь з pev26. Канигін не має відношення до історії (а саме в цьому "жанрі" позиціонуються його книги). І справа зовсім не в тому, що його професія не пов"язана з історичними науками (він економіст), а в тому лише, що його книги нагло перебрехують справжні події. Всі його "аргументи" упираються в "а так сказав гуру". Невже варто роз"яснювати, що в науці посилання на агенство "одна бабка розповіла" - вельми сумніва річ..?
20.04.2006 16:40:15
5park пише:
> Пане Valery, я можу запропонувати дещо на
> Канигіна. Але чи дійсно він потребує уваги?

А що означає "дещо на"? Ви складали на нього досьє для 5 відділу?

Як письменник він заслуговує на увагу. Людина має право на власну думку, а ткаож має право на її привселюдне оголошення та відстоювання. А що Вас не влаштовує? Це погано? Від праць Канигіна набагато більше користі чим, наприклад, від "гламурних" видань, не кажучи про епохальний підручник "Історія КПРС" Пономарьова/Косигіна winking smiley

> Цілком погоджуюсь з pev26. Канигін не має
> відношення до історії (а саме в цьому "жанрі"
> позиціонуються його книги). І справа зовсім не в
> тому, що його професія не пов"язана з історичними
> науками (він економіст), а в тому лише, що його
> книги нагло перебрехують справжні події. Всі його
> "аргументи" упираються в "а так сказав гуру".

Так і Ви оперуєте приблизно таким ж аргументами smiling smiley

> Невже варто роз"яснювати, що в науці посилання на
> агенство "одна бабка розповіла" - вельми сумніва
> річ..?

20.04.2006 19:53:29
Valery пише:
> А що означає "дещо на"? Ви складали на нього досьє
> для 5 відділу?

Хай Бог милує від такого! winking smiley Сприймайте це як "дещо щодо Канигіна" або "дещо на рахунок Канигіна"

> Як письменник він заслуговує на увагу. Людина має
> право на власну думку, а ткаож має право на її
> привселюдне оголошення та відстоювання. А що Вас
> не влаштовує? Це погано? Від праць Канигіна
> набагато більше користі чим, наприклад, від
> "гламурних" видань, не кажучи про епохальний
> підручник "Історія КПРС" Пономарьова/Косигіна

Звичайно, людина має право на оголошення та публікацію власної думки! Але тут є один нюанс, який мені цікаво буде уточнити: за Вашою логікою таке ж право на існування і процвітання має, скажімо, книга А.Желєзного "Происхождение русско-украинского двуязычия", чи А.Каревина "Русь нерусская", чи А.Ульянова "Происхождение украинского сепаратизма" чи інші їм подібні? На мій погляд, те, що завідомо шкодитиме об"єктивному сприйнятті дійсності читачем, не варто на повагу та тим більше заохочення.
А яка користь від його праць? Якщо сприймати це як фантазію, то можливо є... естетичного характеру (?), але цільова аудиторія (здебільшого підлітки) сприймає його ідеї як справжню непоплюжену історію (молодь ласа на езотерику)

> Так і Ви оперуєте приблизно таким ж аргументами

Гм, я не посилаюсь на вигаданого мною ж персонажа і не називаю його "гуру" для пущої вагомості. smiling smiley Я посилаюсь на авторитетних істориків (а не дилетантів від науки) і їх праці. Звичайно, тут, на форумі, я пишу лише в загальних рисах та без докладної конкретики, але як бачу, навіть і до цього ніхто не прислуховується. WALL

Редаговано разів: 1. Востаннє 20.04.2006 19:55 користувачем 5park.
21.04.2006 16:20:16
І все ж таки - де факти того, що територія України не є тою територією, де зародилася європейська цивілізація?
27.04.2006 19:44:57
Цей матеріал попросив розмістити Юрій Шилов

О. Н. ТРУБАЧЕВ
академик РАН, доктор филологических наук,
директор Института русского языка РАН

К ПРАРОДИНЕ АРИЕВ

(По поводу выхода книги: Ю.А. Шилов. Прародина ариев,
История, обрядыи мифы. Киев, 1995)

Книга Юрия Алексеевича Шилова привлекает внимание остротой поставленных проблем, фундаментальностью исполнения и незаурядностью. За этим внушительным томом в семьсот с лишним страниц, с библиографией, охватывающей 1101 позицию, с альбомом из шестидесяти карт, репродукций и схем, стоит по меньшей мере двадцать лет работы по проблеме. Почти на всем лежит отпечаток личности исследователя (…) Оценивая такую книгу, непростую, как и человеческая судьба Ю. А. Шилова, нельзя забывать, что оцениваешь почти нечеловеческий вложенный в нее труд, попросту неохватный одним взглядом. Смелая устремленность, готовность ставить и решать трудные задачи и искать подходы к труднейшим обычно делает таких исследователей легкой мишенью для критики. Но читатель непредвзятый, к тому же, интересующийся предметом, вынесет из этого чтения очень многое – из свежего материала, обобщений, бесчисленных наблюдений. Из них складывается положительный итог труда Юрия Алексеевича Шилова.

[У автографному рукописі статті, надісланній Ю.О.Шилову 15.11.1995 (копія має бути в архіві ІА НАНУ), закінчення таке: Из них складывается положительный итог труда Юрия Алексеевича Шилова – как книги, как заявленной по ней диссертации на соискание учёной степени доктора исторических наук, которых и книга, и автор вполне заслуживают.

7 ноября 1995 года – О. Н. Трубачёв
]

ВОПРОСЫ ЯЗЫКОЗНАНИЯ
Институт русского языка Российской академии наук
Москва : «Наука», 1996, №3. – Стр. 3-12

* * *

НАПІВПРАВДА – ГІРШЕ БРЕХНІ

(…) Л. Л. Залізняк, В. В. Отрощенко та ін. колеги з Інституту археології Національної Академії наук України часто зрівнюють мої публікації з якісно іншими, що належать Ю. М. Канигіну, колишньому співробітнику Президії АН УРСР – НАНУ. Е ні, то з вашої команди козачок! Теж фахівець з напівправди сіонського (пардон – біблійного) замісу. Ось приклади тому з опуса Канигіна «Начало и конец времен» (К.: А.С.К., 2005, с. 442, 450-451, 437):

«Идея об Аратте как начальной цивилизации послепотопного мира подробно представлена в моих работах «Путь Ариев» (Киев, 1998) и «Вехи священной истории» (Киев, 1999). Здесь целые разделы посвящены обоснованию того, что историю нужно вести не от Шумера и Египта, а от Аратты. Это положение сейчас муссируется в работах Ю. Шилова, утверждающего, что он и никто другой «открыл Аратту». На самом деле он «открыл Аратту» в указанных работах, присвоив их идеи».

– Ти диви, який нахабний злодюжка! Не обзиваю пана доктора, ні; роблю висновки з фактів: Ю. Шилов. АРАТТА і АРІАН. ПРАКОРЕНІ РУСІ // Тези Всеукраїнської наукової конференції “Переяславська земля та її місце в розвитку української нації, державності й культури”. – П.-Хм.: ДІКМЗ, 1992, с. 46-47; Ю. А. Шилов. Прародина ариев: История, обряды и мифы. – К.: СИНТО, 1995, с. 614-622 та ін. Може пан Канигін буде стверджувати, що 1998-1999 роки раніше від 1992-1995 років наступили? що про «Прародину ариев» Шилова до 2005 року нічого не чув? Ой, пан доктор наук, не брешіть!

«ЧЕГО НЕ ПОНИМАЮТ А. АСОВ И Ю. ШИЛОВ».
Не знаю, чого мій приятель не розуміє, а я – чи є межа нахабства у злодюжки Ю. Канигіна, ачи немає?

«…Мага-вера, по сути, выступает ответвлением фашистской религии (фашистского язычества), культивировавшегося гитлеровцами. Не случайно Г. Лозко и Ю. Шилов связаны с российским профашистским движением «Новые правые»». – А що я казав! Точно – із команди Залізняка, Отрощенко тощо. І про «Прародину ариев» знає. Бо ледь не цитує “контраргументи” з «Археології» (К.: ІА НАНУ, 1996, № 2, с. 109-111*-112). Різнобічно, але про одне й те ж залізняки-канигіни дбають. Про «воинствующий сатанизм» наукоподібного вигляду, що паразитує «на глубоких корнях и тяге украинцев к своим древним национальным истокам».

ЧОГО МИ ВАРТІ
Статті та нариси
Київ : Аратта, 2006. – С. 177.

* * *

Борис Александрови РЫБАКОВ,
Академик РАН.

3 июня 1998 года, когда в Праге будет работать Всеславянский съезд, мне исполнится 90 лет. Как ученый археолог, я объехал все славянские страны много раз, бывал и в столицах, и в глубинке, состоял в переписке с чешским профессором Любором Генриховичем Нидерле, автором девятитомного труда «Славянские древности». К съезду я готовлю исторический очерк «Судьбы славянства от Геродота до Нестора», который подведет итог моим исканиям корней славянского рода. Они уже четко обозначены в бронзовом веке третьего тысячелетия. Висла и Днепр – две колыбели, из которых вышли все братские народы и в связи с переменой климата дошли со своими стадами до Вологды.

Предки арийцев жили в Поднепровье. В славянской мифологии есть бог Сварог. А на санскрите «сварга» – небо. Есть все основания предполагать, что «Ригведа» зародилась на берегах Днепра. В русской летописи упоминается слово «останцы». Это те, кто остался жить, хотя племена отправились в Индию. Мой призыв к украинцам: займитесь изучением санскрита, по языковым признакам найдите среди своих племен «останцев» и восстановится связь времен.

История хранит и другие тайны. (…)

Вся история славянского мира подчеркивает: мы – родня. Когда сходимся на конгрессах или научных симпозиумах, говорим, вроде, каждый по-своему, но понимаем друг друга. Потому я горячо приветствую деятельность Всеславянского Собора по возрождению движения за славянское единство. Это отвечает интересам всех наших народов. Но успех движения во многом будет зависеть от того, как отнесутся к нему политики. Поймут, что без единства нет будущего, значит, легче будет торить к нему дорогу. Увы, часто русские цари и их окружение не были славянами, потому не чувствовали этого зова к единению. Только в трудный час великих испытаний они вспоминали о нашем родстве. Потому было всякое. Нас уже не раз растаскивали соседи, надеясь покорить наши народы. И сейчас нас растаскивают, натравливают друг на друга. История повторяется. Расширение НАТО не отвечает интересам ни польского, ни чешского народов. Их пугают Россией. Но нас нечего бояться. Россия сама стоит на коленях и ждет своего Мессию, новых Минина и Пожарского.

Уважаемые читатели, ищите и в книге, и в жизни то, что нас сближает, крепите братские узы!

Передмова до книги:
Николай КИКИШЕВ. ВОЗЗВАНИЕ К СЛАВЯНАМ
Статьи, долады, выступления
Москва : Всеславянский Собор, 1998. – Стр. 3- 4.

* * *

Юрій ШИЛОВ

УКРАЇНСЬКА НАЦІОНАЛЬНА ІДЕЯ
та мара “спільної колиски”

(…) коли офіційна українська наука (вкупі з політикою, що організувала конфіскацію друку та суд над видавництвом) спробувала у 1995 р. знищити книгу Ю. О. Шилова «Прародина ариев», то саме О. М. Трубачов захистив її в академічному часописі «Вопросы языкознания» (М., 1996, №3). «Прародина» (у тому ж таки українському Подніпров’ї, завважте!) знайшла вагому підтримку й на сторінках «Начала Руси» (М., 2003) А. Г. Кузміна – також видатного російського історика старшого покоління. А ще маємо плідне співробітництво з такими московськими вченими, як академіки В. О. Сафронов («Индоевропейские прародины» та ін.), А. Г. Кифішин («Древнее святилище Каменная Могила»), П. В. Тулаєв («Венеты : предки славян») та ін. Ось, нарешті, початок Програми Всеслов’янського Собору (зібрання громадських товариств усіх слов’янських країн і народів): «Славянский мир имеет древнюю историю… Об этом свидетельствует начатая в VIII тысячелетии до н. э. летопись нашей цивилизации, начертанная на стенах Каменной Могилы, расположенной около города Мелитополь на юго-востоке нынешней Украины». Документ було прийнято на Всеслов’янському з’їзді 2-5.06.1998 у Празі. Готувала його російська делегація. Вона ж висунула мене (замість академіка Б. О. Рибакова, що святкував у ті дні своє 90-річчя) головою історичної секції Собору – хоча я й не писав цитовану вище Програму.

Висновок з наведених фактів витікає такий: найвищий, найдієвіший захист глибин історії України маємо серед фахівців Росії; вітчизняні ж офіційно визнані “метри” працюють на закриття тих глибин. При цьому вони (згаданий вище П. Толочко, а також Л. Залізняк, М. Відейко, В. Отрощенко, В. Довгич та ін.) намагаються виглядати патріотами, а деякі навіть націоналістами, – розбудовуючи свої намагання на декларативній “антирускості” та потуранні сіонізму. Не берусь судити, скільки навмисного та випадкового у цій відразливій суміші. У будь якому разі така еліта честі українському націоналізму не робить.

Між тим, головним критерієм якості наукової роботи є не етнічне походження, ідейність, уподобання виконавців – а ступінь (за формою, змістом, суттю) їх наближення до Істини. Вона ж завжди пекуча, бо Божественна і надлюдська. Потрібна громадянська та особиста мужність, щоб вище вітчизняних робіт поцінувати, наприклад, «Slawisches Etymologisches Wörterbuch» німця М. Фасмера, при цьому зазначивши: «Для работ такого рода единственный критерий – знание и умение, но не отбор участников по национальному признаку» (О. М. Трубачов). (…) І коли історики ховаються за офіціозні наукові напрямки останнього 15- (від проголошення Незалежності) чи навіть 1117-ліття (від Хрещення Русі) – тó лише різні ідеологічні курси єдиної епохи тоталітарної державності посткапіталістичного чи пострабовласницького ладу. Між тим академік Б. О. Рибаков (Язычество древних славян. – М., 1981) вказав якісно інше, набагато об’єктивніше й давніше підгрунтя щонайменше у 11 (а за Священним Писанням слов’ян – у 21) тисячоліть: слід спиратися на історичну пам’ять народу, зафіксовану в його мовних та інших святинях. Про що вони свідчать?

Про безнадійну застарілість згаданої вище “спільної колиски трьох братніх народів” («теория восточнославянского родословного древа») академік Трубачов писав вже понад 40 років назад; його російські колеги почали відмовлятися від неї з початку ХХ ст. Натомість поступово вибудувалися теорії «трехчленного первоначального состава» (О. О. Шахматов), а згодом – «первоначального разнообразия» (О. М. Трубачов). При цьому виникнення етнічної єдності слов’ян та їх прямих пращурів (“батьків, дідів, прадідів і прапра…”) відсувалися з часів започаткування (334-430 рр.) Києва до тшинецької археологічної культури середини ІІ тис. до н. е., до Великої неолітичної революції VII-V тис. до н. е., і навіть до часів мамонтів, що вимерли в Європі перед ІХ тис. до н. е. (Б. О. Рибаков).

Перший із названих вище дослідників слушно вважає: «Русский, украинский и белорусский языки обнаруживают и сейчас или в исторический период ряд весьма старых образований, которые свойственны только одному из них и, по-видимому, никогда не разделялись всеми тремя… Предостерегают от того, например, что полный этимологический словарь украинского языка рискует превратиться в украинский вариант праславянского этимологического словаря. И тем не менее, это неизбежно и заключено, так сказать, в природе вещей (…): в праславянском языке региональных, диалектных слов было больше, чем общеславянских, т. е. более половины всего праславянского словарного состава» (Труды по этимологии. Слово · История · Культура. – М., 2004. – Т. 1, с. 376-429). Далі автор вказує на три головних, безумовно взаємопов’язаних рівня суспільного функціювання мови: її родо-племених діалектів, а також мов загальноетнічного спілкування й наддіалектного творення. Останє опікували жерці. Ця “первісна інтелігенія” творила лексіку нових технологій і суспільних явищ, жертвоприношень богам та міжетнічних спілкувань. Такою стала ‘штучно створена’ мова індоєвропейських народів санскрит, такі ж наступні писемні, церковні, літературні мови – в тому числі й давньоруська, що так обмежує пересічних науковців у їхніх занадто офіційних дослідженнях.

(…) Ось, наприклад, деякі відгуки відомих людей, мовлені при огляді виставки старожитностей трипільської культури. Цитую за відеофільмом колекціонера С. Платонова та режисера Ю. Вересоцького (Время собирать камни… – К., 2003). «Я чрезвычайно поражён тем, что увидел. Это вещи, которыми может гордиться всё человечество, не говоря уж об украинском народе. В Турции тоже можно увидеть что-то подобное. И это свидетельствует о том, что мы имеем общие корни» (пан Алі Більге-Джанкарель, Надзвичайний і Повноважний посол Туреччини в Україні). «Это не только ваше наследие. Это, по-моему, общечеловеческое наследие… Когда здесь трипольцы создали уже уникальную культуру, тогда ещё у нас в Германии всё ещё жили в диком лесу. Так что я сам горжусь, что работаю в [вашей] стране, где корни такие (же) глубокие. Вся европейская культура, я так считаю, связана с тем, что здесь произошло так много тысячелетий тому назад. Так что это не только ваше, это общечеловеческое наследие…» (пан Дітмар Штюдеман, Надзвичайний і Повноважний посол Німеччини в Україні). Ще категоричніше висловлює ці думки Едуард Ходос, видатний громадянин України: «После увиденного можно ставить вопрос: где истоки цивилизации? Нас приучили, что на Ближнем Востоке. Теперь мы можем говорить, что колыбель мировой цивилизации – это Украина». Це каже єврей, колишній рабін. А українець, доктор історичних наук Л. Залізняк (Нариси стародавньої історії України. – К., 1994, с. 84-91) каже протилежне, та ще й здає Трипілля прасемітам. (…)

Юрій Шилов. ЧОГО МИ ВАРТІ
Статті та нариси
Київ : Аратта, 2006. – С. 177.
27.08.2006 23:51:04
Автор: @#$%&
А чому не неосіонізм?
За демагогією цього панка чітко проступає хитрий писок жидка.
Спершу він заявив про відсутність цивілізації

Наш теперішній світ не має нічого спільного із "Цивілізацією" (як я розумію це слово). Світ потихеньку сходить з глузду: Війна на Балканах (самі знаєте, кому вона була потрібна), Датьскі карикатури на Мухаммеда ледве не привели до війни, Панування грошей та аморальності,... і це тільки в Європі, і в наш короткий час, я вже не кажу про весь світ, чи про часи темного європейського середньовіччя !
Людина ще не сформувалась. В неї до сих пір є домінантним "тваринне". Колупніть трохи "цивілізованного" європейця і ви побачите варвара. Людина повинна ще заслужити на звання "Людини". А поки що - вона забавляється грою в "цивілізацію", підправлену гіпертрофованим розвитком інтеллекту над духовністью. Техногенна революція дала варварам іллюзію "цивілізованості".

А потім жидівський гевалт:

Не робіть з себе клоунів на весь світ. А дивлячись на сучасні зміни в Україні, так взагалі соромно.
Моє побажання - почніть творити самі себе.
Вчіть історію.

Пане сіоніст чи комуніст (як вас там...)
Ми свою історію ЗНАЄМО !
І не пхайтеся сюди із своїм жидоофіціозом. Ваш час у минулому. Носіться із Торою чи Біблією чи Істматом - ото ту історію ваші дебільні совіцькі академії (офіційні) підсовують нам через свої радіо "Культури" та теледебілізатори.
І коли вам соромно - то всі шляхи відкрито - чи в спавучені штати чи в Сраєль.
Прихопіть із собою отого " двадцять шостого пева".
30.08.2006 11:13:56
Ага. Слони у нас теж першими з'явилися. А слон - це Індія. А Індія - там арії. А арії то наші предки.
Ось така логіка.
Ги.
Респект.
30.08.2006 17:22:04
Pan Jerzy пише:
> Ага. Слони у нас теж першими з'явилися. А слон -
> це Індія. А Індія - там арії. А арії то наші
> предки.
> Ось така логіка.

Трішки не так smiling smiley Мамонти з`явились першими. У тому числі і на території майбутньої України. Після мисливців на мамонтів з`явились аграрії. Частина з них вирушила до майбутньої Індії та Пакистану. Трішки потусувавшись з місцевими, частина аріїв повернулася назад. Місцеві (майбутні кіммерійці, скіфи...) періодично також вирушувала в гості до старих знайомих.

30.08.2006 18:58:58
Точно.

Слухай, Валеро, це ж класний початок пародії на Шилова або Канигіна. Є пропозиція розвинути тему. Принаймні, свою пародію на Велесову книгу я вде на дві третини дописав.

Респект

Редаговано разів: 1. Востаннє 30.08.2006 19:02 користувачем Pan Jerzy.
30.08.2006 19:19:53
Автор: @#$%& (---.d-up.irpen.ukrpack.net)
Дата: 21.02.2006 23:48:37

в частности пишет:
Та справді, хочу почути від Вас, шановні, що таке "Цивілізація" ? І як вона може бути, наприклад "Европейською" ? :-))). Наш теперішній світ не має нічого спільного із "Цивілізацією" (як я розумію це слово). Світ потихеньку сходить з глузду: Війна на Балканах (самі знаєте, кому вона була потрібна), Датьскі карикатури на Мухаммеда ледве не привели до війни, Панування грошей та аморальності,... і це тільки в Європі, і в наш короткий час, я вже не кажу про весь світ, чи про часи темного європейського середньовіччя !

Начнем с того, что понятие цивилизация или цивилизованность происходят от понятия civilе. Это поняти доминировало в Древнем Риме, заключало в себе идеологию jus civile, близкое к общественной справедливости характерной для мира периода древне римской истории. Цивилизованным считался мир какой жил по принципам или исповедывал идеологию jus civile, какую в частности считали "писанным разумом". Это весьма существенно повлияло на развитие современной европейской цивилизации.
Для народоа, прживавших не територии современной Украины идеология jus civile по сей день не воспринимается за должное.
Политикум вводит в заблуждение внешний мир тем, что приняла Цивильный кодекс и тем самым стала цивилизованной страной. На бытовом уровне цивилистика действует, но не без проблем. А на уровне власти, она игнорируется. Примеров циничного нилизма властей масса.
Общая деградация культура порождает эффект технократического средневековья, основанного на нигилизме цивилистический ценностей. т.е. цивилизации, доминанте антиподу цивилизованности и цивилистики - криминальному миру и людей и ценностей (понятий), в том числе на уровне государственной политике или политике государств (властей).
Очевидны тенденции всемирного потопа от масс серости, посредственности, биомассы толпы. Суммерки безкачественности, господство спекулянтов, основывающих свою власть на манипуляциях сознанием толпы, масс, посредством использования задуривающих сознание людей политтехнологий и воздействия средствами массовой дезинформации. Современный мир - это мир где царствует Зло, хамство властей и невежество масс. К истинной цивилизованности этот мир имеет отношение отрицания цивилизации.
30.08.2006 19:41:48
Pan Jerzy пише:
> Точно.
>
> Слухай, Валеро, це ж класний початок пародії на
> Шилова або Канигіна. Є пропозиція розвинути тему.

Ну, і де там пародія на Шилова? Так, - оповідка в стилі "пепсі".

> Принаймні, свою пародію на Велесову книгу я вде на
> дві третини дописав.

Московський Патріархат буде вдячний.
31.08.2006 10:51:42
Мене не цікавить думка свистобратії з Московського патріархату. Хай краще розберуться з голубизною в своїх монастирських келіях. І на морїх колег журналістів перестануть кидатися.

Я ж, вдаючись до вислову Івана Семеновича Баркова, пишу "не для слави - для забави".

Взагалі, будь-яка пародія - оповідка в стилі пепсі. По-друге, пародій боїться той, хто занадто серйозний. Але ось Наталя Яковенко - історик №1 в Україні, світило - а такого доброго почуття гумору як у неї ще треба пошукати.

Респект.

08.09.2006 17:23:24
Интересно, почему не упоминают Мизинскую стоянку с ее уникальными памятками. Ведь меандр там был, кажется, даже раньше Триполья. Как связаны(если связаны) Мизин и Триполье и т.д. Очень интересно.
08.09.2006 18:51:26
Для чого треба було згадати Мізин?

п.с. З Трипіллям жодного зв"язку не має.
11.09.2006 10:35:24
Да просто странно, что Мизин открыл нам такие замечательные свидетельства древней материальной культуры, а в исследованиях украинского прошлого я о нем ничего не нахожу.
11.09.2006 11:51:16
Ясно. Мізинська стоянка справді унікальна. То адресуйте питання панові Валерію, щоб він розмістив на порталі якусь статтю, в такому разі. Я б і сам почитав.

А ось, наприклад, вельмишановний вчений Анатолій Кондратьєв на своєму сайті про Мізин таки згадав, наголосивши, що житла на цій стоянці - перші доми, збудовані людством, і що каракулі на одній з кісток - перша намальована в світі карта та інші сивомудрі речі. Пан вельмишановний вчений, мабуть, взагалі не сумнівається в тому, що Мізин - передтеча Трипілля :-D
До речі, інший вельмишановний вчений пан Шилов (чи Шилів - варіантів прізвища два наразі) писав, що на кістках з Мізину вже зустрічається слово Аратта, чи не так? grinning smiley В найближчому майбутньому, можливо, вже віднайдуться приховані мерзенними християнами неолітичні мізинські книги про буття древніх українців grinning smiley

А так, якщо цікавить археологія, раджу просто купити підручник Вінокура та Телегіна.

п.с. А в цьому році й Залізняка видано підручник...
11.09.2006 18:33:04
5park пише:
> Ясно. Мізинська стоянка справді унікальна. То
> адресуйте питання панові Валерію, щоб він
> розмістив на порталі якусь статтю, в такому разі.
> Я б і сам почитав.

[www.aratta.com.ua]

> п.с. А в цьому році й Залізняка видано
> підручник...

"...ну все, пропал дом" (с) М.А.Булгаков smiling smiley

13.09.2006 13:52:43
@#$%&
-----------------------------------------------------
Людина ще не сформувалась. В неї до сих пір є домінантним "тваринне". Колупніть трохи "цивілізованного" європейця і ви побачите варвара. Людина повинна ще заслужити на звання "Людини". А поки що - вона забавляється грою в "цивілізацію", підправлену гіпертрофованим розвитком інтеллекту над духовністью.

Як мені це подобається. Праця все ще робить з мавпи людину... Е ні! Навпаки, людина все більше й більше перетворюється на мавпу. В людини не "до сих пір є домінантним "тваринне", а навпаки, "тваринне" як раз все більше й більше з'являється. Людство деградує. Згідно із соціонікою ми живемо в "залізний вік"(який індуси називають "Калі-юга"winking smiley, і гірше вже напевне не буває(хоча, по закону Мерфі, гірше таки буде). От і неокомуністи з'явились...

5park
в науці посилання на агенство "одна бабка розповіла" - вельми сумніва річ

А хіба літописці обов'язково все бачили власними очима? Вони могли написати про якусь подію із слів очевидців. А це також агенція "одна бабка розповіла". І проходить...

Питання до Добромира: ти ім'янаречений? Просто цікаво.
13.09.2006 14:20:05
<<А хіба літописці обов'язково все бачили власними очима? Вони могли написати про якусь подію із слів очевидців. А це також агенція "одна бабка розповіла".>>

Не згоден і ось чому. Очевидці якраз тим і відрізняються від "однієї бабки", що бачили все на власні очі.

19.09.2006 00:09:43
Ох, скільки писак вигулькнуло...
Та все ж - "журналісти". Папір мажуть своїми "аналітичними статтями".
Вірно підмічено - "журналістика тотожна проституції".
А було б щось по суті - так ні. Зчинили жидівський гевалт, аякже, якісь там малороси претендують на історію...
А Б.Рибаков звертався до українців, що якщо хочуть знати вони свою історію - то нехай учать санскрит.
Так ні ж, вигулькнули всілякі Мицики (що картавлять в жидівській києвомогилянці), дохтори ну-ук табачніки з гінзбургами, жулинськими та толочками, а тут сморчки типу бузини та оцих журналістів, які варганять під себе Велес-книгу - горе з пігмеями.
Пишіть краще анти - Тору.

ПОВСТАНЬ, ЗНЕДОЛЕНА ВІКАМИ, УКРАЇНО !!!
19.09.2006 18:32:00
<<Вірно підмічено - "журналістика тотожна проституції". >>
<<Б.Рибаков звертався до українців, що якщо хочуть знати вони свою історію - то нехай учать санскрит.>>

І не набридло чужих цитувати? Сер, Ви просто ходяча компіляція чужих думок і висловів. Може тому, що Вам просто Нічого Сказати.

<<оцих журналістів, які варганять під себе Велес-книгу>>
Головне, аби було весело.

<<Пишіть краще анти - Тору>>
Мене вже випередив Лео Таксіль. І, по-моєму, він це зробив непогано. Хочете, можете з ним скласти конкуренцію.

Гублю себе, коли служу рабам
24.10.2006 11:12:28
Німецька колиска не винна, що з неї виліз Гітлер - з неї виліз і Бетховен. А російська - що з неї виліз Ульянов - з неї виліз і Пушкін. А грузинська - що з неї виліз Джугашвілі - з неї виліз і Шота Руставелі. А Українська не винна - що з неї вилізло теж Зло. Тому що з неї вилізло і Добро. Колиска не винна, як і молоко матері. А те, що йде жорстока боротьба за виживання між Добром і Злом, то може в цьому і суть теперішнього періоду життя на Землі.
24.10.2006 12:33:25
Слушна річ.
24.10.2006 15:56:30
ДОБРОМИРЕ, чого ви до Рибакова причепилися? Вважаємо за вчених лише тих, чиї висновки нам імпонують? Ой, як низко...
17.11.2006 17:02:04
Автор: ДОБРОМИР
писав таке -

"А чому не неосіонізм?
За демагогією цього панка чітко проступає хитрий писок жидка.
Спершу він заявив про відсутність цивілізації
..."

потім доповнив -
"Пане сіоніст чи комуніст (як вас там...)
Ми свою історію ЗНАЄМО !
І не пхайтеся сюди із своїм жидоофіціозом. Ваш час у минулому. Носіться із Торою чи Біблією чи Істматом - ото ту історію ваші дебільні совіцькі академії (офіційні) підсовують нам через свої радіо "Культури" та теледебілізатори.
І коли вам соромно - то всі шляхи відкрито - чи в спавучені штати чи в Сраєль.
Прихопіть із собою отого " двадцять шостого пева
".

З першого погляду видно неосвідченого "хохла-наці", що побачивши слово "коммунізм" став навколішки і шкіриться в пекельній усмішці, сипле "анти-сіоністськими проповідями" а-ля "Гітлер в молодості" :-). Це смішно. Ви мене щиро посміхнули, але й заставили трохи посумувати за рівнем культури деяких спів-форумчан.
Зразу хочу попередити, Неокоммуністи [@] нічого спільного не мають із ідеями "Ульянова, Сталіна, Маркса, Енгельса, Троцького, Мао, і т.д.", а також не мають ніяких "Сіоністських" виток чи чогось подібного. Це аполітичне угрупування. Ознайомтесь із матеріалами нашого сайту, потім пишіть свої думки. Просто смішно, як зараз деякі люди стають на диби (ніби по реакції першої сигнальної системи собак Павлова) почувши словоутворення із словом "коммунізм" :-)

Потім, пан "ДОБРОМИР" пише що "Ми свою історію ЗНАЄМО !" - Оце так ! Кто це "Ми" ? І по яким книжкам "ви" її знаєте ? :-) Історію не можна "знати", її можна все життя вивчати, а "знати" її не можна. Перепрошую за можливу маніпуляцию, та гру в слова, але це саме так. Тому що наша історія тісно пов'язана з багатьма факторами, з'являються все нові відкриття.
Інша річ, що кожна людина почерпне для себе корисного в історії, які уроки із неї візьме собі на озброєння.

Редаговано разів: 1. Востаннє 17.11.2006 17:04 користувачем @#$%&.
17.11.2006 17:56:44
@#$%& пише:
> З першого погляду видно неосвідченого
> "хохла-наці",

З першого погляду помітно фахового українофоба. Доповідь Модератору.

21.11.2006 21:32:53
5park пише:
>> В найближчому майбутньому,
> можливо, вже віднайдуться приховані мерзенними
> християнами неолітичні мізинські книги про буття
> древніх українців
>
> А так, якщо цікавить археологія, раджу просто
> купити підручник Вінокура та Телегіна.
>
> п.с. А в цьому році й Залізняка видано
> підручник...

Сумніваюсь, що знайдуться.... Нагадаю, що в 1718 році "зондеркоманда", надіслана Петром 1, спалила древні манускрипти Києво-Печерської Лаври. Або недавні в часі підпали бібліотеки Вернадського (старої), або затоплення Вінницького архіву, або розкрадання Львівського архіву. Так що я ілюзій не маю. А Толочкам не довіряю.

А ось китайці і по сьогодні довіряють усній народній...

Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись