На головну сторінку
Раді Вас бачити! Увійти
На головну сторінку

Складний пошук

Україна - колиска європейської цивілізації ??? Ха !! Хто таке сказав ?

Користувач @#$%& 
Re: Україна - колиска європейської цивілізації ??? Ха !! Хто таке сказав ?
21.11.2006 21:38:30
Santa пише:
-------------------------------------------------------
>
> А ось китайці і по сьогодні довіряють усній
> народній...

І шо, - навіть не вимагають "одобрямс" ЦК КПК чи місцевих Лігачових-Пономарьових? Жах! Як так можна! 8-P

19.07.2007 18:41:57
У відповідь Re: Україна - колиска європейської цивілізації ??? Ха !! Хто таке сказав ?
Автор: pev26 (---.ldc.net)

Втопити в багнюці кожний може, а от зробити щось для відновлення історії - шановний pev26 не поспішає. Якщо людина не поважає працю визнаних істориків, то хто її буде поважати.
20.07.2007 11:43:54
Пане Валерію!
Що означає "визнаний історик".
Он Вікентій Хвойка нібито і є визнаний, але досі ще, нвіть в Україні, деякі історики з бородою не сприймають Трипілля українським. То ж дайте визначення що то є "визнаний".
Шануймося.
20.07.2007 12:43:53
Анатолій пише:
> Пане Валерію!
> Що означає "визнаний історик".

Ви про що?

23.07.2007 09:30:14
Автор: @#$%& (---.d-up.irpen.ukrpack.net)

......Так що, шановні, досить пороти всяку ахінею, щодо "Пан-Українства", та "Виключної" ролі Українців у європі, світі, чи космосі... Поважайте себе. Не робіть з себе клоунів на весь світ. А дивлячись на сучасні зміни в Україні, так взагалі соромно.

http://www.naykokratia.org.ua/forum/viewtopic.php?p=85#85

Редаговано разів: 4. Востаннє 23.07.2007 09:32 користувачем Patriot.
23.07.2007 09:46:26
Патріоте (якщо Ви таки патріот), роль може бути ВИНЯТКОВОЮ, а не виключною. Хто, кого і звідки виключив, скажіть, будь ласка.
Шануймося.
23.07.2007 12:12:33
В 1718 році "зондеркоманда", надіслана Петром 1, спалила древні манускрипти Києво-Печерської Лаври.

Я підозрюю, що тамтешні попи просто перепилися і "завалили службу".
23.07.2007 15:40:26
Thorgeyr пише:
> В 1718 році "зондеркоманда", надіслана Петром 1,
> спалила древні манускрипти Києво-Печерської
> Лаври.

Не тільки Лаври, а й т.з. Заліщанської Русі, де чітко було відомо хто є ху. Про це досить якісно написано у Белінського "Страна Моксель". Що цікаво, що головну скрипку у винищуванні древніх письмових артефактів грали німці-масони Міллєр, Байєр та Шльотцер. Ще Т. Шевченко нам казав, що німець нам історію розкаже... Але ж не читаємо...
Шануймося.
24.07.2007 09:59:45
Анатолій пише:
> Патріоте (якщо Ви таки патріот), роль може бути ВИНЯТКОВОЮ, а не виключною. Хто, кого і звідки виключив, скажіть, будь ласка. Шануймося.

Ніхто нікого не виключав. Просто я виступаю за космічну імперію(за розвиток нових технологій). А що в цьому поганого? Звісно, поки що це лише мрії, але до яких потрібно рухатись вже зараз.

......Так що, шановні, досить пороти всяку ахінею, щодо "Пан-Українства", та "Виключної" ролі Українців у європі, світі, чи космосі...

А що в цьому поганого? Комусь заважає Україна? Або в когось комплекс меншовартості чи заздрість?

А дивлячись на сучасні зміни в Україні, так взагалі соромно.
За кого? Говоріть лише за себе і свої вчинки. А то якось не гарно виходить. Одні роблять інші лише коментують.

Редаговано разів: 2. Востаннє 24.07.2007 10:03 користувачем Patriot.
24.07.2007 12:53:03
головну скрипку у винищуванні древніх письмових артефактів грали німці-масони Міллєр, Байєр та Шльотцер.

Навряд чи. Як вчені вони були менш за все зацікавлені в цьому. Особливо Шльотцер - блискучий джерелознавець, один з основоположників цієї дисципліни.
24.07.2007 13:02:05
Thorgeyr пише:
> головну скрипку у винищуванні древніх письмових
> артефактів грали німці-масони Міллєр, Байєр та
> Шльотцер.
>
> Навряд чи. Як вчені вони були менш за все
> зацікавлені в цьому. Особливо Шльотцер - блискучий
> джерелознавець, один з основоположників цієї
> дисципліни.

Торгерею. Учіть матчасть, як сказав би Ретснейк.
Шануймося.
24.07.2007 16:30:46

Анатолію, щодо "матчасті", то відсилаю Вас до підручника "Історичне джерелознавство".- К.: Либідь, 2003
24.07.2007 17:02:02
Thorgeyr пише:
> > Анатолію, щодо "матчасті", то відсилаю Вас до
> підручника "Історичне джерелознавство".- К.:
> Либідь, 2003

Отже Ви, пане Торгейре, нічогісінько не знаєте про діяльність Шльотцера, а тільки копіюєте чиюсь думку з підручника - я правильно Вас зрозумів?
Рекомендую почитати інші підручники. Не зле знати Белінського "Страна Моксель".
Ви ще знайдіть у якомусь підручнику інфу щодо того, що Катерина 2 облагородила нас, українців і заснувала міста в Україні - Дніпропетровськ (сьогодні) тощо, і я ще більше Вас "заповажаю".
Шануймося.
25.07.2007 12:57:08
Та ні, я просто читав деякі праці Шльотцера і Міллера, тому маю уявлення про предмет.

Рекомендую почитати інші підручники

Із задоволенням. Але, за Вашою логікою, виходить, що я після цього змушений буду копіювати їхню думку?

А хто такий Бєлінський?
25.07.2007 13:02:33
Бєлінський це той, хто на офіційних російських джерелах написав "Страна Моксель". Рекомендую прочитати. В Інеті цей твір є.
Шануймося.
30.07.2007 12:10:57
Не знаю, як Вам, Анатолію, але цей "шедевр" навіть на дешеву публіцистику не тягне. Автору мабуть лаври Едварда Кінана не давали спати. Але Кінан - науковець, а Бєлінський, за його словами, мости будував.
31.07.2007 13:30:15
Про тих, кого Ви називаєте "науковцями", ми вже тут неодноразово говорили і зробили висновок - що це, як правило, заанґажовані люди. А Бєлінський таким не є, а отже, він те й робить, що висвітлює першоджерела практично без своїх власних роздумів. Це і є наукова чистота. Бо коли заанґажована особа мені розповідає про татаро-монгольське іго, то в мене починає боліти живіт від сміху... А коли ще й розповідають міт про Володимирів вибір релігії, а потім і хрищення, то в мене вже виникає бажання викликати швидку з дурки для розповідачів.
Отже - Бєлінський, це перш за все, наукова чистота. І це ГОЛОВНЕ.
Шануймося.
01.08.2007 14:27:17
Я не знаю, що таке "наукова чистота", але в будь-якій науці є усталені методи досліджень. Крім того, Бєлінський не досліджує першоджерела (першоджерел у нього в списку літератури якраз не більше десятка - а цього мало), а просто переказує те, що було переказано до нього. Для критики чужої історичної міфології цього мало.
03.08.2007 11:45:49
Пане Торгейру!
Говорячи про усталені методи дослідження, Ви, як я розумієте, захищаєте отих усталених, котрі Вам та мені розповідають байки, коистуючись отими, як Ви кажете, методами.
Завжди було і буде так - тільки людина з незаанґажованим розумом, себто та, котра не володіє "усталеними методами", і робить винаходи. Так і Бєлінський, штудіюючи російську наукову літературу, довів всю брехливість та немічність тієї ж російської історії. Між іншим, він не критикує, він просто показує. Критикувати - це "удєл" невігласів. Між іншим, Ви критикуєте Бєлінського, не прочитавши його твір. Ми це вже проходили, коли на партзборах кричали - Я Солженіцина не читав, але яка ж він сволота... Ой було...
Шануймося.
03.08.2007 17:52:37

тільки людина з незаанґажованим розумом, себто та, котра не володіє "усталеними методами", і робить винаходи.
Одна справа - нестереотипне мислення. Але й для цього необхіідно володіти основами. Навіть для того, щоб писати геніальні твори, треба знати азбуку. Етапи "ма-ма" "па-па" "ка-ша" проходили найвидатніші автори.

Між іншим, Ви критикуєте Бєлінського, не прочитавши його твір
Я ніколи не критикую чужі твори, не прочитавши їх.

06.08.2007 10:11:38
Thorgeyr пише:
> > тільки людина з незаанґажованим розумом, себто
> та, котра не володіє "усталеними методами", і
> робить винаходи.
> Одна справа - нестереотипне мислення. Але й для
> цього необхіідно володіти основами. Навіть для
> того, щоб писати геніальні твори, треба знати
> азбуку. Етапи "ма-ма" "па-па" "ка-ша" проходили
> найвидатніші автори.
>
>
> Між іншим, Ви критикуєте Бєлінського, не
> прочитавши його твір
> Я ніколи не критикую чужі твори, не прочитавши
> їх.
>
>

Пане Торгейру!
1. Гадаю, що Бєлінський таки знає азбуку. Навіть не тільки українську, а й російську. Натомість російську він знає набагато краще деяких москалів, котрі, як на Вас, володіють науковими методами. І це очевидно.
2. В інеті опубліковано скорочений варіант його книги. Читати треба його твір у двох книгах, тоді побачите повну картину. А так виходить як із Солженіциним...
Шануймося.
06.08.2007 14:02:08
Якщо й друга частина така як перша, тоді справді "тримайте мене семеро".
08.08.2007 10:15:31
Thorgeyr пише:
> Якщо й друга частина така як перша, тоді справді
> "тримайте мене семеро".

А Солженіцин все таки сволота, бо не володіє "науковими методами" і показує брудну білизну...
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись