На головну сторінку
Раді Вас бачити! Увійти
На головну сторінку

Складний пошук

Атлантиду слід шукати на дні Чорного моря?

Користувач Valery 
Re: Атлантиду слід шукати на дні Чорного моря?
05.09.2006 20:41:43
Посилання маєте? От і читайте на здоров"я. Знайдете відповіді на питання типу "шо за х...?"

Ваші закиди, мовляв, хтось комусь не дає писати правду, або що хтось (єврейський?) забороняє називати Трипіллям праіндоєвропейську культуру через те, що вона - давніша, вважав і вважатиму несерйозними інфантілізмами.

Трипілля і Середній стіг були разюче різними за багатьма показниками, якими характеризують культури. Жили в той самий час. Були антагоністами. Лише один з ни - пращур арійців. Guess who? winking smiley

Бачу, вправно користуєтеся пошуковиками. Пошукайте ще "Вавилонскую башню" - проект етимологічної бази даних С.Старостіна. І зайдіть там у етимологічний словник праіндоєвропейської мови. Розширте світогляд, так би мовити ))

Ваша стаття - звичайне примазування одних до одних. Навіть хронологічно це неможливо.
05.09.2006 21:05:55
http://www.kommersant.ru/ImagesVlast/Vlast/2005/038/200538-054-genomap.jpg

Як видно, брати-росіяни теж свій родовід ведуть з Циркумпонтійської зони - берегів Понтійського озера winking smiley
05.09.2006 21:27:40
5park пише:
-------------------------------------------------------
> Посилання маєте? От і читайте на здоров"я.
> Знайдете відповіді на питання типу "шо за х...?"
>
> Ваші закиди, мовляв, хтось комусь не дає писати
> правду, або що хтось (єврейський?) забороняє
> називати Трипіллям праіндоєвропейську культуру
> через те, що вона - давніша, вважав і вважатиму
> несерйозними інфантілізмами.
>
> Трипілля і Середній стіг були разюче різними за
> багатьма показниками, якими характеризують
> культури. Жили в той самий час. Були
> антагоністами. Лише один з ни - пращур арійців.

Та шо Ви кажете! 3,5 тисячі років жили поруч і не мали ніяких зв`язків??? Тоді НКВС з КДБ не було, ніхто залізний занавіс не вивішував, берлінські мури не будував, марксистсько-ленінський інтернаціоналізм не сповідував, соціалістичний табір не будував. Природня перешкода - Дніпро. Але як трипільські поселення існували на Лівому березі, так і середньостогівські - на правому.

Саме об`єднання цих двох цивілізацій (чи, спеціально для матеріалістів - археологічних культур) і породило арійство, вивівши і трипільців і середньостогівців на новий цивілізаційний виток. Колесо від трипільців, кінь від середньостогівців, - ось вам і транспортний засіб для подальшого поширення - як на Захід, так і на Схід і Північ.

> Guess who?
>
> Бачу, вправно користуєтеся пошуковиками. Пошукайте
> ще "Вавилонскую башню" - проект етимологічної бази
> даних С.Старостіна. І зайдіть там у етимологічний
> словник праіндоєвропейської мови. Розширте
> світогляд, так би мовити ))
>
> Ваша стаття - звичайне примазування одних до
> одних. Навіть хронологічно це неможливо.

ЩО неможливо?

08.09.2006 15:03:00
Valery

> Як видно, брати-росіяни теж свій родовід ведуть з Циркумпонтійської зони - берегів Понтійського озера

Анічогісінько не видно! Циркумпонтійська зона - область, що займає УВЕСЬ простір навколо берегів Чорного моря. Там задіяна лише смуга на території Кубані.
З карти можна (і треба) сміятися. Це повна дурня. Імперська така дурня grinning smiley

> Та шо Ви кажете! 3,5 тисячі років жили поруч і не мали ніяких зв`язків???
Приписуєте мені щось своє... Я вище казав, що були тісні зв"язки, як вони ЗАВЖДИ бувають між сусідніми племенами, в одного з яких було те, чого не було в іншого.

> Саме об`єднання цих двох цивілізацій (чи, спеціально для матеріалістів - археологічних культур) і породило арійство, вивівши і трипільців і середньостогівців на новий цивілізаційний виток. Колесо від трипільців, кінь від середньостогівців, - ось вам і транспортний засіб для подальшого поширення - як на Захід, так і на Схід і Північ.

Понеслась. Які цивілізації? Яке об"єднання? Яке ще арійство? А може індоєвропейство? ) Менше патетики і власного трактування подій божевільної давнини. Більше сухих нерозмочених фактів.

> ЩО неможливо?
Одночасна належність до індоєвропейців трипільців та середньостогівців, - невже ж не ясно? Перші не індоєвропейці взагалі. Скільки ж можна говорити одне й те саме? Ви, таке враження, з індоєвропеїстикою взагалі не дуже обізнані. Помітна вибірковість - пише якийсь новоспечений "фахівець" про українську батьківщину слонів - читаєте і публікуєте на порталі. Пише справжній вчений про реконструкцію PIE-коренів - обходите стороною. Мене в цьому плані щиро тішить "Індоєвропа", редактор якої наївно так, по-дитячому, вважає українську мову праїндоєвропейською. Смішить Плачинда, який пише, що етруська мова - суть українська. І Шилов, який поняття не має про етимологію слів української мови. А щоб вивчити PIE-фонетичну систему, систему закінчень, закони та тенденції праслов"янської мови (і, отже, не пороти бредні) - так в біса воно треба, еге ж?

Індоєвропейці - поняття в першу чергу лінгвістичне. Не забувайте. Або знайте, якщо не знали grinning smiley А то наговорите мені про якесь арійство, а потім сиди й думай: "Що воно було?"
08.09.2006 16:01:24
5park пише:
> Індоєвропейці - поняття в першу чергу
> лінгвістичне. Не забувайте.

Це поняття - узагальнююче. І не смішіть, коли трипільців не зараховуєте до індоєвропейців лише на тій підставі, що ВАМ невідома мова, якою вони спілкувалися. Є факти - антропологічні, генетичні, археологічні, хоча, це, звісно ж, продажні дівки імперіалізму smiling smiley

Або знайте, якщо не
> знали А то наговорите мені про якесь арійство, а
> потім сиди й думай: "Що воно було?"

Дійчно, це ж така важка праця - ДУМАТИ!

Я вам нашу точку зору силоміць не нав`язую. Ваша точка зору - то Ваша, мене в ній не варто переконувати, оскільки факти на вашу користь - то все більше продукт радянської матеріалістичної науки (з поправками ідеологів від КПРС).

08.09.2006 18:18:12
Я не можу в нормальному руслі вести з вами дискусію.
Потрібно, отже, розділяти те, що відомо науці, і те, що відомо вам.

"Індоєвропейці", сказав би і не помилився, поняття взагалі виключно лінгвістичне. Археологічні еквіваленти індоєвропейських племен "натягуються" на місцевості, які ототожнюються з ареалами розселення ІЄ лінгвістами. Саме це поняття було надано лінгвістами, які, застосувавши компаративістський підхід до низки сучасних і мертвих мов, відкрили існування в минулому мови, яка б була материнською по відношенню до них.

Але, відштовхуючись від висновків лінгвістів, вже археологи почали ототожнювати певні археологічні культури з ІЄ племенами, використовуючи ретроспективний метод. Після тривалих дискусій були зроблені відповідні висновки.

Я не кажу, що трипільці не були ІЄ лише через те, що мені не відома їхня мова. ОТже (і це важливо) я не можу смішити вас цим. Ви за властивою вам звичкою приписуєте мені те, чого я не казав.

Далі.

> Є факти - антропологічні, генетичні, археологічні, хоча, це, звісно ж, продажні дівки імперіалізму

Сегеда - це антропологічні дані?
[recult.by.ru]
09.09.2006 21:48:03
5park пише:
> > Є факти - антропологічні, генетичні,
> археологічні, хоча, це, звісно ж, продажні дівки
> імперіалізму
>
> Сегеда - це антропологічні дані?
>

За наведеним лінком - лише фрагмент. Причому, там Сегеди немає. Залізняк, як і Толочко не є фахівцями з енеоліту. Останній це неодноразово визнавав публічно. Його "парафія" - середні віки. Залізняк - в кращому випадку неоліт, але на хвилі інтересу до Трипілля, всюди вставляє свої 5 копійок. Звісно, за шекелі філіалу Соломонового університету під назвою "Могилянка".

09.09.2006 23:41:02
Сегеди немає? Хм. А не пробували подивитись у список авторів статті?

Залізняка там немає. Пан доктор історичних наук ввижається панові Яромиру на кожному кроці, разом із жидомасонською змовою (чи що там?). В контексті статті дійсно є посилання на Залізняка, але стосується воно якраз епохи неоліту (43) та узагальненим етногенетичним процесам (52).

Чому ж всі так люблять безпідставно прикривати власне бачення історії ім"ям Сегеди? Чи антропологію не вчили (бо не знаю, що і думати)? Поясню ще раз дохідливо те, що каже наш видатний антрополог:

1) черепи трипільської культури - давньосередземноморського антропологічного типу
2) зрозуміло по цьому, що трипільці прийшли з тих далеких від України районів, людності яких цей тип властивий
3) також в периферійних стоянках знайдені й протоєвропейського типу черепи
4) Сегеда пояснює це шлюбними контактами трипільців і середньостогівців
5) середньостогівців він вважає автохтонами; прослідковує їх антропологічний тип ще з кам"яного віку
6) з 5) робіть висновки, що середньостогівці є автохтонами
7) з 1) і 2) робіть висновки, що трипільці є прийшлими
8) деякі риси трипільців (грацильний компонент у будові зубів) прослідковуються у сучасному антропологічному типі українців. також прослідковуються риси іранські та тюркські. але з цього не випливає, що ми маємо славити Чінгізхана та Батия як першопредків або хоч на йоту вважати татарську культуру праукраїнською.

Що далі, питаюсь, панове знавці-антропологи?

[www.litopys.org.ua]

Яромире, так були кочівники-завойовники ІЄ племен предками українців, чи ж самого лише Pan"а Jerzy? grinning smiley

п.с. Вам має бути знайома ностратична теорія Ілліч-Світича, коли так сміливо намагаєтесь дискутувати про предмет. Якщо трипільці - індоєвропейці, то як бути з правом її на існування, враховуючи на їх балканські витоки (КЛСК і т.д.)?
10.09.2006 14:33:34
Спарк, ти випередив мене своїми нотатками по Сегеді і зробив це краще.
19.09.2006 00:20:28
От Єжик і проколовся. Визнав, що жид. Горою став за свій Соломонів...
То чи варто дискутувати з представниками чужої раси?

ПОВСТАНЬ, ЗНЕДОЛЕНА ВІКАМИ, УКРАЇНО !!!
19.09.2006 00:22:38
А ваші знання пригодяться хіба-що в Тель-Авіві чи Європейській Кібуці...

ПОВСТАНЬ, ЗНЕДОЛЕНА ВІКАМИ, УКРАЇНО !!!
19.09.2006 18:22:05
Привіт, це знову я, пан Єжи. Тільки в образі "Гримучої змії" (Rattlesnake).

<<От Єжик і проколовся. Визнав, що жид. Горою став за свій Соломонів...>>
На жаль, ні перше, ні друге. Як би був жид - давно би жив у багатому Ізраїлі, мочив би палестинців і чхати б хотів на злидотну Україну. По-друге, повторюсь: хай спочатку українці дадуть світові стільки ж Нобелівських лауреатів, скільки євреї, тоді Україна справді "повстане".
А навчався я в Ніжині на foreign languages dept.

<<То чи варто дискутувати з представниками чужої раси?>>
Що, "слов'янин", нічим крити? Гаразд, слів защітан.

Якщо вже так цікаво, то мої предки з волитнської шляхти служили в хоругві крилатих гусарів славно пам'яті короля Речі Посполитої Яна Собєського.

<<А ваші знання пригодяться хіба-що в Тель-Авіві чи Європейській Кібуці...>>
Де знадобляться мої знання - мені вирішувати. В залежності від того, хто більше за них заплатить. Дай Бог, щоб Ваші знадобилися хоча б у якійсь забацаній Зачепилівці, куди рідко ступа культура і гігієна.

Гублю себе, коли служу рабам.

19.09.2006 20:02:24
Rattlesnake пише:
> Де знадобляться мої знання - мені вирішувати. В
> залежності від того, хто більше за них заплатить.

Не складається з оцим:

> Гублю себе, коли служу рабам.

Коли не рабам, тоді кому? Судячи з Ваших публікацій, - то по черзі - то СДПУ(о), то ПР, то ще якимсь московським і про-московським шавкам... Воістину - друга найдревніша професія...

І до чого тут Атлантида? smiling smiley

Редаговано разів: 1. Востаннє 19.09.2006 20:03 користувачем Valery.
20.09.2006 11:17:43
Навпаки, не бачу жодних протиріч.

Знаєте, ні СДПУ(о), ні ПР не заплатять мені стільки, скільки я коштую. Бо я занадто дорого себе ціную.

Респект.

До речі, справді погоджуюся, що почався офф-топ. Може, час закрити тему?

Редаговано разів: 2. Востаннє 20.09.2006 11:19 користувачем Rattlesnake.
20.09.2006 13:26:47
Rattlesnake пише:

>
> До речі, справді погоджуюся, що почався офф-топ.
> Може, час закрити тему?

Мені простіше знищити Ваш офф-топ. Не Ви тему розпочали, не Вам її закривати. Правила мої - Вам лишається або слідувати їм, або знайти інших "вдячних шанувальників". І останнє попередження, Юрію - за флуд (в тому числі й на інших гілках).

Редаговано разів: 1. Востаннє 20.09.2006 13:30 користувачем Valery.
20.09.2006 15:17:53
Добре, моя справа - запропонувати, Ваша - відмовитися.
Я б нізащо в світі не заходив під іншими іменами, якби міг щоразу заходити під одним. Pan Jerzy мене цілком влаштовує. Підкажіть будь ласка, як знову повернути його.

Особисто з Вами говорити приємно, хоча ми й затяті опоненти. Але закидони Яро- і Добромира на мою адресу обіцяю поза увагою не залишати.

Респект.

20.09.2006 18:01:51
Rattlesnake пише:
> Добре, моя справа - запропонувати, Ваша -
> відмовитися.
> Я б нізащо в світі не заходив під іншими іменами,
> якби міг щоразу заходити під одним. Pan Jerzy мене
> цілком влаштовує. Підкажіть будь ласка, як знову
> повернути його.

Він активований знову. [www.aratta.org.ua]
22.09.2006 12:15:17
Що там кому неподобається? Мої закидони? Це ще не закидони, це ще, виражаючись мовою ліберастів, "толерантно". Живучи в Україні вам варто поважати українців, а не "політичних нацменів" з більшовицьким маузером за пазухою. Не подобається комусь "альтернативна" історія - прошу в "сад", бо "об"єктивна" історія України дуже вже просмерділася адептами сусловської закваски.
22.09.2006 14:06:23
<<Живучи в Україні вам варто поважати українців>>
А чого б я себе не побажав?

<<Не подобається комусь "альтернативна" історія - прошу в "сад", бо "об"єктивна" історія України дуже вже просмерділася адептами сусловської закваски>>
Ось коли серед "альтернативщиків" з'явиться така ж потужна особистість, як Наталя Яковенко, або Толочко-молодший - тоді подивимось.

Гублю себе, коли служу рабам

22.09.2006 15:29:14
Rattlesnake пише:
> <<Живучи в Україні вам варто поважати
> українців>>
> А чого б я себе не побажав?

Себе, дорогого, це ясно. А як з нами, що вперто не погоджуються з жидо-комуністичною ідеологією в стилі Табачника-Медведчука? До речі, звернув увагу, як Табачник з Парвусом схожі :K

>
>
> <<Не подобається комусь "альтернативна"
> історія - прошу в "сад", бо "об"єктивна" історія
> України дуже вже просмерділася адептами
> сусловської закваски>>
> Ось коли серед "альтернативщиків" з'явиться така ж
> потужна особистість, як Наталя Яковенко, або
> Толочко-молодший - тоді подивимось.

Перепрошую, - що потужного в цих науковцях? Яковенко - фахівець із Середніх віків, як то кажуть "дела не так давно минулых дней". Досить активно критикує зашореність історіографії, як спадщину СРСР. Толочко-молодший... Не чув нічого "потужного".

Я так зрозумів, Pan Jerzy має якесь відношення до Могилянки, бо з якого б дива він так піарить викладацький склад. Ну, на гроші дядька Сороса відомо що організовують і за яким принципом підбирають кадри. Звісно, що "трипільці не були праукраїнцями" - це не вписується в канони жидо-християнства. А євреям просто дико потрібно знаходити будь-яку зачіпку, щоб потім волати на весь світ - "А! Жах! Ґвалт! Пришлі українці гноблять споконвічне населення подніпров`я!" Нє, ну звісно, - нафіг їм той Ґізраїль, - з сусідами-арабами, що ніяк не хочуть змиритися з новим порядком. А тут Україна! Толерантний, забитий, зачуханий народ, без роду-племені-історії, Верховний Кнессет вже в наявності, уряд "свій". Трішки зусиль, парочку Голодоморів, холодних зим, - і залишиться необхідна кількість робочої сили.

23.09.2006 19:21:46
<<А як з нами, що вперто не погоджуються з жидо-комуністичною ідеологією в стилі Табачника-Медведчука?>>
Вперше чую, щоб Медведчук був ідеологом.
Хочете, щоб Вас поважали? Створюйте цікавий і переконливий креатив.

<<Я так зрозумів, Pan Jerzy має якесь відношення до Могилянки, бо з якого б дива він так піарить викладацький склад.>>
Ані жодного. Просто Яковенко і Толочко-молодший - мої улюблені автори. Пані Наталя, на мою думку, взагалі історик №1 в Україні.

<<Ну, на гроші дядька Сороса відомо що організовують і за яким принципом підбирають кадри.>>
Ну так зрозуміло, що Сорос не дає гроші на що попало і кому попало. Можете запропонувати інше джерело фінансування?

А в Могилянці одного Юри Мосенкіса вистачає, котрого на кафедрі української мови просто терплять. Дивуюсь доброті душевній Брюховецького.

<<Звісно, що "трипільці не були праукраїнцями" - це не вписується в канони жидо-християнства>>.
Це насамперед не вписується в научні факти. І який, цікаво, стосунок мали євреї й християни до Трипілля?

Учітє матчасть.

Респект

Редаговано разів: 1. Востаннє 23.09.2006 19:22 користувачем Rattlesnake.
25.09.2006 00:04:17
Rattlesnake пише:
> <<А як з нами, що вперто не погоджуються з
> жидо-комуністичною ідеологією в стилі
> Табачника-Медведчука?>>
> Вперше чую, щоб Медведчук був ідеологом.

Ги-ги smiling smiley Тіко йому не кажіть.

> Хочете, щоб Вас поважали? Створюйте цікавий і
> переконливий креатив.

О! Знаю одного такого креативщика! П.П.Толочко з його проектом "1500 років Києву". Гульбан був в 1982!!! І йому з барського плеча дісталося. І всі навколо заворожено "Києву - 1525 років... 1526 років...". Цікавий і переконливий (не без підтримки смотрящєго від КДБ за українськими істориками, але то вже креатив КДБ).

>
> <<Я так зрозумів, Pan Jerzy має якесь
> відношення до Могилянки, бо з якого б дива він так
> піарить викладацький склад.>>
> Ані жодного. Просто Яковенко і Толочко-молодший -
> мої улюблені автори. Пані Наталя, на мою думку,
> взагалі історик №1 в Україні.

Що значить історик №1? До речі, почитайте уважніше її праці - там вона дуже добре описує методики радянської "науки". Колись був такий собі Борис Миколайович Пономарьов, теж вважався істоиком №1. Хто не погоджувався з його теоріями - доводив свою правоту на Колимі.

>
> <<Ну, на гроші дядька Сороса відомо що
> організовують і за яким принципом підбирають
> кадри.>>
> Ну так зрозуміло, що Сорос не дає гроші на що
> попало і кому попало. Можете запропонувати інше
> джерело фінансування?

Ви вже самі відповіли на своє питання - "на що і кому" smiling smiley
Вітаю - ви стали автором ще одного короткого анекдоту - "Сорос - філантроп".

>
> А в Могилянці одного Юри Мосенкіса вистачає,
> котрого на кафедрі української мови просто
> терплять. Дивуюсь доброті душевній Брюховецького.
>
> <<Звісно, що "трипільці не були
> праукраїнцями" - це не вписується в канони
> жидо-християнства>>.
> Це насамперед не вписується в научні факти.

Та шо ви кажете!

І
> який, цікаво, стосунок мали євреї й християни до
> Трипілля?
>
> Учітє матчасть.

І вам того ж!

>
>
> Респект
>
> Гублю себе, коли служу рабам.
>
>
>
>
>
> Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 23.09.2006
> 19:22.

25.09.2006 14:09:45
Медведчук ніколи, повторюю, не був ідеологом для всієї країни - хіба що для своєї партії. Але Адміністрація президента навіть в найгірші часи кучмізму не виступала як ідеологічна структура.

<<О! Знаю одного такого креативщика! П.П.Толочко з його проектом "1500 років Києву".>>

Щось вперше чую, що Толочко-старший - один з вас.

<<Що значить історик №1?>>
Це моя суб'єктивна думка, до якої я дійшов, порівнюючи роботи Наталі Яковенко з іншими вітчизняними і зарубіжними історіографами України.

<<Вітаю - ви стали автором ще одного короткого анекдоту - "Сорос - філантроп".>>
А що, МАУП на гроші арабських терористів краще, ніж Могилянка на гроші Сороса?
25.09.2006 15:53:13
Rattlesnake пише:
> Медведчук ніколи, повторюю, не був ідеологом для
> всієї країни - хіба що для своєї партії.

Не був, але дуже хотів і хоче. А ідеологія (о)брізаних, чи то пак (о)б`єднаних - калька з РСДРП(б).

Але
> Адміністрація президента навіть в найгірші часи
> кучмізму не виступала як ідеологічна структура.

Звичайно, - бо як мавпа металася між "гарними і розумними". В країні взагалі відсутня національна державна ідеологія (як і державна безпека й інформаційна політика).

>
> <<О! Знаю одного такого креативщика!
> П.П.Толочко з його проектом "1500 років
> Києву".>>
>
> Щось вперше чую, що Толочко-старший - один з вас.

Один з кого?

>
> <<Що значить історик №1?>>
> Це моя суб'єктивна думка, до якої я дійшов,
> порівнюючи роботи Наталі Яковенко з іншими
> вітчизняними і зарубіжними історіографами України.

Ну і до чого тут прикриття Натілією Яковенко???

>
>
> <<Вітаю - ви стали автором ще одного
> короткого анекдоту - "Сорос - філантроп".>>
> А що, МАУП на гроші арабських терористів краще,
> ніж Могилянка на гроші Сороса?

Не знаю з приводу МАУП, - я не працюю там, але, наскільки мені відомо, кацмани-рабіновичі вже поплатилися за подібний наклеп smiling smiley

А дяддько Сорос - то особа відома. Менш відомі ті, хто за ним стоїть - бо не такі вже й дурні.

25.09.2006 18:44:30
<<Не був, але дуже хотів і хоче>>
Наскільки я знаю Медведа, йому це ніколи не було потрібно - у нього завжди був свій вузький інтерес - влада й гроші. Решта як безкоштовний додаток. То він з УПА загравав, то ідею "другої державної" проштовхував. Ні, ідеологія - це не його.

<<В країні взагалі відсутня національна державна ідеологія>>
Якщо вже говорити про державну ідеологію (хоча я не люблю цього терміну), то вона, на мій погляд, дуже проста: нарощувати зовнішній вплив України і внутрішній добробут і комфорт її громадян (live and let live).

<<Один з кого?>>
Ну і я про те ж саме. Мені Толочко-старший теж неблизький - принаймні як політик. Ось куди-куди, але в політику йому було краще не тикатися. Але якщо Ви не можете створити щось самі, пощо згадувати чиюсь іншу дурню? Все одно порівнювати нема з чим.

<<Ну і до чого тут прикриття Натілією Яковенко???>>
Ні до чого. Якщо пам'ятаєте, я її назвав своїм улюбленим автором.

25.09.2006 19:32:30
Rattlesnake пише:
> <<Не був, але дуже хотів і хоче>>
> Наскільки я знаю Медведа, йому це ніколи не було
> потрібно - у нього завжди був свій вузький інтерес
> - влада й гроші. Решта як безкоштовний додаток. То
> він з УПА загравав, то ідею "другої державної"
> проштовхував. Ні, ідеологія - це не його.

Або Ви його погано знаєте, або щось недоговорюєте. Влада без ідеологічної підтримки - дуже хитке крісло. Не встигнеш "наколядувати", як прийде інший.

>
>
> <<В країні взагалі відсутня національна
> державна ідеологія>>
> Якщо вже говорити про державну ідеологію (хоча я
> не люблю цього терміну), то вона, на мій погляд,
> дуже проста: нарощувати зовнішній вплив України і
> внутрішній добробут і комфорт її громадян (live
> and let live).

Розкрийте, будь ласка тезу "внутрішній добробут і комфорт". Які її складові та принцип розподілу?

Редаговано разів: 1. Востаннє 25.09.2006 19:33 користувачем Valery.
26.09.2006 11:28:22
<<Або Ви його погано знаєте, або щось недоговорюєте>>
Мені нема нічого недоговорювати. Я роблю свої висновки з професійного досвіду політичної аналітики. Ідеологія - то не по його частині. Масштаб не той. У есдеків були потужні ЗМІ, але гуманітарним блоком займалися інші люди.

<<Розкрийте, будь ласка тезу "внутрішній добробут і комфорт".>>

Рахунок в банку, хороше житло, якщо дача - взагалі добре. Автомобіль (бажано два). Широкий доступ до інформації, можливість самому формувати власне "інформаційне поле". Вільна участь в громадському і куьлтурному житті.

Респект

Редаговано разів: 1. Востаннє 26.09.2006 11:28 користувачем Rattlesnake.
26.09.2006 13:09:45
Rattlesnake пише:
> <<Або Ви його погано знаєте, або щось
> недоговорюєте>>
> Мені нема нічого недоговорювати. Я роблю свої
> висновки з професійного досвіду політичної
> аналітики. Ідеологія - то не по його частині.
> Масштаб не той. У есдеків були потужні ЗМІ, але
> гуманітарним блоком займалися інші люди.

Бажання мати неконтрольовану владу - це не ідеологія? Традиції совка - подвійні стандарти - не ідеологія?

>
> <<Розкрийте, будь ласка тезу "внутрішній
> добробут і комфорт".>>
>
> Рахунок в банку, хороше житло, якщо дача - взагалі
> добре. Автомобіль (бажано два). Широкий доступ до
> інформації, можливість самому формувати власне
> "інформаційне поле". Вільна участь в громадському
> і куьлтурному житті.

Цікаво, а що робити з іншими "інформаційними полями", якщо вони відрізняються від вашого? Не забувайте, що особиста свобода закінчується там, де починається свобода іншої людини. Поки що я помічаю Ваше намагання обмежити наше "інформаційне поле".

До речі, Ви впевнені, що всі мають рівні можливості на "Рахунок в банку, хороше житло..."? Особисто я, як то кажуть, - сумліваюсь smiling smiley Державна система ще дуже далека від намагання надати такі можливості своїм громадянам. Бо побудована на підґрунті совка і підконтрольна імперським замашкам північної "сусідки". Я не можу назвати цю систему "українською". Бо 90% можновладців, - політичні і державні повії без роду-племені, вихованці "соціалістичного табору".

26.09.2006 19:39:57
<<Бажання мати неконтрольовану владу - це не ідеологія?>>
Це не ідеологія, а інтенція конкретної людини.

<<Традиції совка - подвійні стандарти - не ідеологія?>>
Це теж не ідеологія. Скоріше, народна традиція і повсякденна політична культура.

<<Цікаво, а що робити з іншими "інформаційними полями", якщо вони відрізняються від вашого?>>
Я говорю про "власне" інф. поле, тобто для себе. Тобто у кожного воно своє. І кожен його формує сам - за допомогою книжок, радіо, ТВ, інтернета, преси. А щодо інших інф.полей - live and let live.

<<Поки що я помічаю Ваше намагання обмежити наше "інформаційне поле".>>
Якби я навіть хотів, я би не міг цього зробити. Навіщо? Я ж не можу заборонити Вам читати, писати, слухати те, що ви хочете. Не можу, не маю права і не хочу.

<<Ви впевнені, що всі мають рівні можливості на "Рахунок в банку, хороше житло..."? Особисто я, як то кажуть, - сумліваюсь Державна система ще дуже далека від намагання надати такі можливості своїм громадянам.>>
Працювати треба - і все буде. Ось це, до речі, на мій погляд, сутність будь-якої національної ідеї.
І чому мені державна система повинна щось надавати? Що мені треба - сам візьму. Голова на плечах є, руки не з дупи ростуть. Грабувати нікого не збираюся, наркотою торгувати теж. Повірте моєму досвіду - можна жити в Україні й непогано заробляти, при цьому навіть не крадучи.

Респект

17.11.2006 18:02:27
Гм, зайшов на цю гілку і просто сміх бере ! smiling smiley Із такої цікавої теми про Антлантиду знову зробили сварку, якісь "разборки" на тему своєї національної гідності чи відношення когось до чиєїсь "раси", про заробітки в Україні (мабудь дуже болюче та актуалье питання в деяких) smiling smiley
Часто дивлячись на гілки цього форуму, бачу постійні сварки. Невже так і не зрозуміли, що головне в людині не національність, а сама людина.

Тепер ближче до теми, а саме - Атлантиди. Шукати її треба в Антарктиці, під льодом. Туди вона й поділась, коли наша Планета змінила свою вісь багато тисячоліть тому... (Недарма Фашисти, зокрема після деяких історичних розслідувань Анненербе, туди частенько так почали навідуватись, оганізували так звану "Нову Швабію"...)
Доречі, дуже скоро, мабудь, наша Земля знову змінить свою вісь, і з'являться нові материки й океани. А також нові раси людей, що, дай боже, не будуть так сваритись із за своїх виток та приналежності до тієї чи іншої раси чи народності.

Тепер до Чорного моря. Дуже цікавий подарунок Україні зробив Микита Хрущов, коли подарував нам її smiling smiley Це цікавий історичний регіон. Десь просковзала інформації про знайдені рукотворні піраміди в Криму. Так що там ще багато сюрпризів... Я вже не кажу скільки там перекопали "Чорні археологи". Але нашій державі, я так розумію, справ нема до нашого минулого. Археологічні дослідження слабо фінансуються.
[@]
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись