На головну сторінку
Раді Вас бачити! Увійти
На головну сторінку

Складний пошук

Чи має майбутнє українське характерництво?

Користувач Анатолій 
Чи має майбутнє українське характерництво?
01.03.2007 11:19:04
Панове!
Рекомендую оглянути прикладені ролики, а потім обговорити моє запитання.
Дякую.
[vision.rambler.ru]
[vision.rambler.ru]
Re: Чи має майбутнє українське характерництво?
02.03.2007 10:39:48
Невже "no comments" ?
02.03.2007 15:48:08
Корисна річ. Правда, ролик - так собі.

Єдине - я не зрозумів в чому "фішка"? Рукопашний бій має кілька шкіл та різновидів. Більш серйозні з них використовуються при підготовці спеців спецслужб. Особливої різниці між, наприклад, айкі-до (частково тхенквон-до) і бойовим гопаком не бачу. Так само, як і бойовим самбо (варто переглянути друковані праці того ж Харлампієва, перші видання)

Потрібно розвивати і те, і інше. Характерництво і те ж айкі-до виникло не голому місці.
04.03.2007 13:15:42
Пан Анатолій, напевно, рекомендує нам освоювати бойовий гопак, щоб ми могли постояти за себе в час грядущих ристалищ. Ристалищ не буде. "Повзуча контреволюція" як їдкий туман поїдає сніг, так і вона доконає українство. На жаль, справжні характерники, чомусь виродились, як це випадає на думку. А чи затаїлись, бо їхня свідомість десь застрягла на рівні "чорнобильських пущ" (слова мого земляка по матері - В.І.Вернадського). Як я Знаю, справжній характерник, може блокувати випади чорного егрегору. Якщо сам стає не на силі - потрібна підтримка побратимів. Так шамани Полінезії аби змінити напрям руйнівного цунамі збираються зарані на той острів, від якого хочуть відвернути цунамі. Цунамі все рівно наробить лиха, але вже в іншому місці....

Українських характерників видно й справді мало залишилось, коли Україну так часто потрясають "цунамі" різної сили.

Сподіваюсь, пане Анатолію, що започаткувавши тему, Ви поступили правильно. Тема цікава, як на мене. Буду надіятись зустріти цікаві пости тут...

Ролики такі собі, як сказав пан Валерій.
04.03.2007 15:18:52
Панове!
Дозвольте Вас запитати, що Ви маєте на увазі, коли пишете - ролик так собі?
Якщо про якість ролика, то дійсно, записано телефоном і якість поганенька. Якщо техніки бійця так собі, то вибачайте, Ви в цих питаннях ну зовсім "не копенгаген".
Розтлумачте, будь ласка ваші так собі.
Дякую.
04.03.2007 16:16:35
Анатолій пише:
-------------------------------------------------------
> Панове!
> Дозвольте Вас запитати, що Ви маєте на увазі, коли
> пишете - ролик так собі?
> Якщо про якість ролика, то дійсно, записано
> телефоном і якість поганенька. Якщо техніки бійця
> так собі, то вибачайте, Ви в цих питаннях ну
> зовсім "не копенгаген".

Тоді для чого ця гілка? Зайдіть на спеціалізований форум, де всі "копенгаген".

> Розтлумачте, будь ласка ваші так собі.

Я, наприклад, теж не побачив чогось абсолютно визначного, відмінного від інших технік. Хай розвивається на здоров`я, це не зле.

> Дякую.

05.03.2007 21:51:07
Ну до чого тут якість, пане Анатолію? Краще прокоментуйте той же ролик.
06.03.2007 11:31:55
"Це мiй синок, епiчеський герой,
Вiн рятувати нас прийшов сюда,
Своїх штурмовикiв привiв загони,
Спортивнi хлопцi, тi, що знають джиу-джитсу
Прийоми смертоноснi, кирпичину
Усякий з них мармизою лама."
(Л.Подерв'янський. "Павлік Морозов"winking smiley
07.03.2007 14:21:38
Панове!
Ви або будьте критиканами, або ...., в будь-якому разі треба бути послідовним. Ви написали про так собі ролик. Я запитав - низька якість з"йомки ролика, а чи низька якість показу прийомів. Тобто, що є предметом вашого "так собі". Ви, панове, так і не відповіли. То мо вже скажете щось про ту якість, про яку Ви написали? Бо, на жаль, немає предмету розмови.
Я все ще чекаю на відповідь.
Дякую.
18.03.2007 22:02:42
Пане Анатолію, ну не роздивились, і в прийомах цього козака не досвідчені, хоч і козацького роду. Але тему характерництва продовжувати слід, бо, що б тим, хто не казав, а ця тема, крім флеру загадковості, з тіні так і не виведена. І, з причини своєї специфічності, в першу чергу.

Моє шанування.
19.03.2007 09:30:12
Панове!
Приходьте на Конференцію "Буття українців" і я Вас, якщо бажаєте, познайомлю з тим козаком, що на ролику...
Шануймося.
02.04.2007 14:13:35
Панове!
Прошу обговорити мою доповідь [www.aratta-ukraine.com]
і надати зауваження та пропозиції. Я буду дуже вдячний за конструктивне обговорення.
Дякую.
02.04.2007 19:27:05
Пане Анатолію, я не спеціаліст в чакрах і т.п., але на всі сто впевнений, що єдиними критеріями ефективності того чи іншого виду єдиноборства є вулична бійка або бойова обстановка. Зрештою, багато що залежить і від особистих якостей бійця. Як казали колись марксисти, практика - критерій істини.
03.04.2007 09:23:54
Саме так, пане Ретснейке.
Але крім вуличної бійки є ще питання статевої спроможності і, як наслідок, відтворення нації.
Щодо вуличної бійки, то я, як завжди, готовий з Вами позмагатися і довести деякі критерії ефективності Вам особисто. Ви готові?
Дякую.
04.04.2007 10:57:58
Сьогодні від однієї особи отримав інформацію, що в Єгипетській книзі мертвих також говориться про різновекторну енергетику єгиптян та тих, хто живе за морем (Середземним). А й справді, народи в доїсторичну епоху були розумнішими за сучасників. Невже в Калі Югу ми вироджуємося?
Шануймося.
05.04.2007 12:46:08
Побіжно проглянув Вашу статтю, пане Анатолію. Виникли запитання. Найперше, я не зрозумів - чи є фундаментальні підтвердження різновекторності двох типів людини, окрім маятникових досліджень, які регулярно чомусь притаманні багатьом жінкам при освоєнні квартирного протору... А потім, Ви самі активно пропагуєте орієнт в своїх індоарійських дискурсах.
Коротше кажучи, навіть для практичного дослідження тих самих енергоцентрів потрібні наукові сили не одного спеціалізованого інституту.
Враження: стаття скоріше за все "притягнута за вуха" під власні вболівання... Даруйте.
10.04.2007 15:56:54
Пакне Санто!
1. Я б хотів у Вас дізнатися - що то є "фундаментальне підтвердження"?
2. Індоорійські орієнтири не є індійськими, або східними.
3. Про оті, як Ви кажете, енергоцентри, сьогодні знає навіть мала дитина. Щодо "науковців" та "інститутів", то це тема не для одного інституту, а для цілої плеяди соціалістичних інститутів, начинених жидами.
4. Дякую за Ваше особисте враження. Воно для мене є дуже цінним.
А таки вироджуємося.
Шануймося.
12.04.2007 09:30:40
Пане Анатолію,продивився запропоновані Вами ролики і виникло одне серйозне запитання...
Коли хлопець показує вправи з ножем,"голос за кадром"(мо' тренер,не знаю) дає йому поради російською...Я так розумію,шо й сам процес тренування проходить під"російський супровід",отже,хлопець і думає російською(принаймні на тренуваннях)...То це "український характерник"?
Аби не японською(це вже до теми Вашої статті)?
12.04.2007 11:01:29
Пане Анатолію, ми з Вами в різних вагових категоріях, але я колись Вам говорив, що добре стріляю.
До речі, в своєму виступі Ви так і не продемонстрували, що за єдиноборство Ви рекламуєте.
Мій приятель, майстер спорту з теквондо, має нормалдьну сім'ю і здорових двох діток, отож дозволю собі не погодитися з Вашими постулатами.
Якщо ж брати історичне фехтування, котре мені все ж таки ближче, то східна крива шабля поступово витіснила прямі європейські мечі навіть в європейських арміях. Отож переваги східного чи західного типу зброї чи єдиноборства - речі відносні.
12.04.2007 18:39:11
Пане Ретснейке!
1. Звідки Ви знаєте про мою вагову категорію? Невже були на конференції. А якщо були, то чому не хаїте її, як раніше? При цьому, Ви таки відлинюєте від змагання,хоча набагато молодший від мене. Невже страх....
2. У виступі я не рекламував єдиноборства, а показав згубність чужого.
3. Ваш приятель з тейквондо мав дітей ДО того, як він став тейквондистом. А зараз Ви спитайте-но у його дружини про його статеву здатність, а ліпше у сімейного лікаря.
Знаю декілька майстрів високого класу з тейквондо - у всіх без винятку проблеми...
4. Не плутайте божий дар з яєшнею. Зброя то зброя, а тілесні практики та духовне їх наповнення, то, як кажуть у Одесі, дві різні справи.
Шануймося.
12.04.2007 18:44:59
Bogdan пише:
> Пане Анатолію,продивився запропоновані Вами ролики
> і виникло одне серйозне запитання...
> Коли хлопець показує вправи з ножем,"голос за
> кадром"(мо' тренер,не знаю) дає йому поради
> російською...Я так розумію,шо й сам процес
> тренування проходить під"російський
> супровід",отже,хлопець і думає
> російською(принаймні на тренуваннях)...То це
> "український характерник"?
> Аби не японською(це вже до теми Вашої статті)?

Пане Богдане!
За кадром ідуть не поради, а коментарі зацікавлених осіб, які дивляться і навчаються.
Радити щось характерникові - це повна нісенітниця. Між іншим - той хлопець з ножем і є тренер.
Якщо бажаєте, запрошую Вас на тренування - там все і побачите, і, дасть бог, навчитеся. Там принаймні Ви не почуєте японської....
Шануймося.
13.04.2007 08:45:05
Панове!
Пропоную до перегляду ще один ролик єдиноборця -
[vision.rambler.ru]
Це той хлопець, котрого пан Богдан звинуватив у нелюбові до японського.
Шануймося.
15.04.2007 15:35:38
<<Звідки Ви знаєте про мою вагову категорію? Невже були на конференції. А якщо були, то чому не хаїте її, як раніше?>>

Так, був. І чув Ваш виступ особисто. А не "хаю" Вашу конфу лише тому, що не хочу повторюватися. Що там справді було цікавого - так це музична частина, якою "завідував" мій добрий знайомий ще з часів перших "Червоних Рут" Кирило Стеценко.
Про решту мовчу. Хоча дідусь з Іскоростеня (той, що на минулій конференції навколішки падав перед публікою) мене щиро потішив новими вигадками стосовно ялинкових уборів предків, які, не маючи тканини, обвішували себе ялинковими гілками і в такому вигляді полювали на диких тварин.
Оскільки я віддаю перевагу експериментальному підтвердженню гіпотез, то пропонував би кожному, хто повірив у цю ахінею, спробувати пробігти бодай сто метрів голяка, обклавши себе ялиновими гілками. Посміємося разом за пляшкою суриці (якщо до того часу її поставлять на конвейєрне виробництво).

<<Ваш приятель з тейквондо мав дітей ДО того, як він став тейквондистом. А зараз Ви спитайте-но у його дружини про його статеву здатність>>

Ви так говорите, ніби знаєте мого приятеля особисто. Мушу Вас розчарувати: Андрій завів сім'ю після п'яти років занять теквондо. Наскільки знаю, його дружина ні на що не скаржиться (але погодьтеся: питати у заміжньої жінки такі речі щонайменше непристойно).

Total respect!
16.04.2007 12:12:17
Анатолій пише:

> Це той хлопець, котрого пан Богдан звинуватив у
> нелюбові до японського.

Ні,ні,і ще раз ні.
Пане Анатолію,я,певно,трохи не так висловив свої міркування....або ж це якесь непорозуміння...
Я нікого не звинувачував у "нелюбові до японського",тому що й сам маю "безмежну нелюбов до японського"(особливо з погляду єдиноборств).Цілком поділяю погляди про шкідливість занять східними практиками для Українця.
Так шо от так от... smiling smiley

16.04.2007 12:45:07
Rattlesnake пише:

> Ви так говорите, ніби знаєте мого приятеля
> особисто. Мушу Вас розчарувати: Андрій завів сім'ю
> після п'яти років занять теквондо. Наскільки знаю,
> його дружина ні на що не скаржиться (але
> погодьтеся: питати у заміжньої жінки такі речі
> щонайменше непристойно).
Пане Ретснейке!
У Вас приклад ТІЛЬКИ одного приятеля. Я ж бачив і бачу дещо більше "приятелів", і, на жаль, ми маємо дуже паскудну тендецію щодо спеціалістів зі східних єдиноборств. І ще, коли Ви УВАЖНО прочитаєте мою доповідь, то побачите, що декому з українців МОЖНА займатися східними бойовими мистецтвами, але таких абсолютна меншість. Якщо бажаєте, можу Вас та Вашого приятеля протестувати на предмет напрямку енергетичного вектора, тоді буде про що поговорити.
І ще, пане Ретснейке, а чому не забажав познайомитися зі мною особисто? Все набивався, набивався, і отак злиняв...
Дякую.

16.04.2007 12:47:00
Bogdan пише:
> Анатолій пише:
> --------------------------------------------------
> -----
>
>
> > Це той хлопець, котрого пан Богдан звинуватив
> у
> > нелюбові до японського.
>
> Ні,ні,і ще раз ні.
> Пане Анатолію,я,певно,трохи не так висловив свої
> міркування....або ж це якесь непорозуміння...
> Я нікого не звинувачував у "нелюбові до
> японського",тому що й сам маю "безмежну нелюбов до
> японського"(особливо з погляду єдиноборств).Цілком
> поділяю погляди про шкідливість занять східними
> практиками для Українця.
> Так шо от так от...
Пане Богдане! То що, давайте починати тренуватися. Гадаю, Вам не зле буде потренуватися у характерника. Та й здоров"я своє підтягнети.
Шануймося.

02.05.2007 16:47:06
Анатолій пише:
> Пане Богдане! То що, давайте починати тренуватися.
> Гадаю, Вам не зле буде потренуватися у
> характерника. Та й здоров"я своє підтягнети.
> Шануймося.
>

А метода яка пропонується?

04.05.2007 18:04:12
Методика українська! А Вам яка, пане Санто, миліша?
Дякую.
13.05.2007 20:42:08
То подайте її на сайті, пане Анатолію! Чи хочете зберегти право інтелектуальної власності?
16.05.2007 08:03:55
Пане Санто!
Почекайте трошки. Згодом видам книжку, тоді й побачите. А на сайті писати - місця не вистачить.
Шануймося.
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись