На головну сторінку
Раді Вас бачити! Увійти
На головну сторінку

Складний пошук

Ця новина мене більше потрясла ніж перевибоpи.

Користувач Анатолій 
Ця новина мене більше потрясла ніж перевибоpи.
17.05.2007 11:35:42
The Rolling Stones скасували концерт у Києві


Британський гурт The Rolling Stones скасував свій концерт у столиці України, який анонсувався на 25 липня цього року, повідомляє Кореспондент.net

Тепер відповідно до гастрольного графіка рокерів-довгожителів, на цей день запланований виступ на одному зі стадіонів Варшави. Ця інформація опублікована на офіційному сайті колективу.

Представники команди ніяк не коментують скасування концерту в Києві, у тому числі вони не називають можливої дати повторного проведення шоу в Україні.

В українському концертному агентстві, яке займалося організацією виступу The Rolling Stones на НСК Олімпійському сказали, що зараз підготовка до концерту британців зупинена.

The Rolling Stones повинні були приїхати до Києва у рамках свого європейського турне A Bigger Bang Tour, яке починається 6 липня концертом у Бельгії. Український виступ рокерів мав відбутися 25 липня - за день до 64-річчя лідера гурту Міка Джаггера.

Re: Ця новина мене більше потрясла ніж перевибоpи.
16.06.2007 10:05:27
Зате сьогодні будемо спостерігати кошерну тусовку. Безкоштовно! Сер Guy власною персоною. На Майдані! (щось його останнім часом голубі полюбили).

:vinsent:
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись