На головну сторінку
Раді Вас бачити! Увійти
На головну сторінку

Складний пошук

Нова спроба розікрати...

Користувач Анатолій 
Нова спроба розікрати...
24.02.2006 16:00:46
Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко зробив своєрідний подарунок на честь Дня народження Віктора Ющенка- нова Трипільсь колекція поїде за кордон.

І, як було вже раніше, знову не повернеться, бо хтось знову на ній нагріє власні руки.
Анатолій

Re: Нова спроба розікрати...
24.02.2006 16:46:53
Пане Анатолію, заспокойтеся [C]

Нехай хвилюються ті, хто насправді вивозив трипільські артифакти, чи давав дозвіл на це. Хто викидав на смітник і закопував на території Видубицького монастиря (де раніше розміщувався інститут археології) цінні здобутки археологічних експедицій, але які не "вписувалися" в історичну доктрину, підтримувану керівництвом інституту та оточенням Кучми. [F]

Слідкуйте за нашими публікаціями winking smiley

1) - Пам’ятки Трипільської культури готуються для показу на виставках світу

До речі, на форумі "Української правди" вже обговорюють політичні аспекти цієї справи -
[forum.pravda.com.ua].

Редаговано разів: 2. Востаннє 24.02.2006 19:39 користувачем Valery.
27.02.2006 17:01:02
Пане Валерію!
Як я розумію, то ті, хто розікрав і поклав собі гроші до кишені живуть і не хвилюються.
А от я саме і хвилююся, що знову таке може повторитися. І від того, чи слідкую я за вашими публікаціями, чи ні, я не можу бути впевнений, що колекція не буде розікрадена.
То ж я не розумію вашого барського "заспокойтеся".
Анатолій
14.10.2006 13:47:40
2 Анатолій

Як на мене (сам попрацював у Видубичі, коли він був ІА АН УРСР), то важливі не самі знахідки, а ДЕ їх знайшли і ЯК датували.

Крадуть не матеріальні цінності, крадуть історію.

Багато знахідок було "вкрадено" ентузіастами під час розкопок, щоб їх насправді не закопали знову...

Редаговано разів: 1. Востаннє 14.10.2006 13:51 користувачем corbie.
17.06.2007 03:34:49
corbie пише:
-------------------------------------------------------
> 2 Анатолій
>
> Як на мене (сам попрацював у Видубичі, коли він
> був ІА АН УРСР), то важливі не самі знахідки, а ДЕ
> їх знайшли і ЯК датували.
>
> Крадуть не матеріальні цінності, крадуть історію.
>
> Багато знахідок було "вкрадено" ентузіастами під
> час розкопок, щоб їх насправді не закопали
> знову...

А це правда, що коли ІА виїжджав із Видубичів, бульдозером зарили багато знахідок, частина з яких вже була класифікована?

02.04.2011 17:22:29
Quote:
Eremiya
А це правда, що коли ІА виїжджав із Видубичів, бульдозером зарили багато знахідок, частина з яких вже була класифікована?

Сходіть у Видубич подивіться, куди там може бульдозер заїхати, хіба що в нижню браму.

Боюсь, що у Видубичі шукати вже нічого...
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись