На головну сторінку
Раді Вас бачити! Увійти
На головну сторінку

Складний пошук

ХАХЛИ — НЕ УКРАЇНЦІ!

Користувач ProViD 
ХАХЛИ — НЕ УКРАЇНЦІ!
01.04.2007 04:46:28
хто не чув слова "ХАХОЛ"? безсумнівно, таких нема!
та чи кожен чітко усвідомлює що воно значить? певно що ні.


(ось наприклад: дехто вважає цілком прийнятним, коли його звуть хахлом, понад те: навіть сам себе так зве! в інших же це викликає обурення: вони сприймають це як серйозну образу…)

якраз ось ця стаття і має на меті з'ясувати, що ж то таке "хахол", і визначити в чому полягає його істотна відмінність од справжнього українця. отож розпочнемо наше ґрунтовне дослідження…
[cut]

передусім заглянемо у «великий тлумачний словник сучасної української мови», він каже: "ХОХОЛ — зневажлива назва українця." згоден! дійсно, зазвичай так воно і є. незаперечним є й те, що це слово полюбляють вживати саме москалі, виражаючи своє зневажливе ставлення до окремого українця та й українців і українства загалом.

як відомо, усяка мова, якщо вона жива, перебуває у невпинному процесі розвитку, а відтак постійно змінюється: з'являються нові слова, змінюють своє значення старі…

цікаво, що віднедавна слово "хохол" почали вживати й істинні українці з метою якомога яскравіше вказати своїм національно несвідомим братам на той їх комплекс меншовартости, що змушує їх соромитись своєї етнічної приналежности!


отож, основну відмінність хохла від українця ми з'ясували. тепер же визначимо які ж риси властиві хохлам? за що ж конкретно того "українця" зневажати??? (звісно окрім того, що він себе українцем не вважає, що власне й само є головною і достатньою підставою.)


чи ж не про хохла говорила Ліна Костенко, коли сказала: "Українські чоловіки можуть хапатися лишень за серце, чи за мотню, але ніколи за зброю". додам: є ще два різновиди хохлів, залежно від того, як вони чинять у скруті: ті, що, беруть в руку чарку, намагаючись утекти від проблем, і ті які передовсе хапають свій гаманець. про зброю ж хохли ніколи навіть не подумають! зрозуміло, чому вони видаються немічними і нікчемними.


та менше з тим. погляньмо науково на досліджуване явище:

закономірно, що хохли загалом і зокрема являють собою аморфну й невизначену масу. адже, це є прямим наслідком тої прихованої меншовартості, пригніченої гідності.

проявлювана хохлами пасивність у будь-яких питаннях національності, зумовлює дуже шкідливий для нас наслідок: хохли гальмують розвиток української нації.

необхідно зазначити, що хохлізм виник не раніше москалізму, зважаючи, хто це слово запровадив. природньо, що хохли мають стосунки з москалями, росіянами, українцями і хохлами. у стосунках між хохлами хохлізм просто не помічається… а ось для москаля хохлізм — то як бальзам на душу, хоч у нього її й нема. smiling smiley москалі хахловость халят і лєлєют. слід сказати, що росіяни — це не москалі, бо москаль — то не національність, а спосіб мислення. та біс з ними, тими москалями. ніде правди діти, навіть росіянам, людям, які не мають безпосереднього зв'язку з досліджуваним явищем, муляє та хохлова хохластість, адже вона нагадує ним про неприємне для них самих явище москалізму. як ставляться до хохлів українці — самі знаєте.

таке неприємне ставлення з боку інших людей природньо зумовлює бажання хохла або якось прилаштуватись або визначитись. зазвичай хохол перетворюється на москаля або, прилаштувавшись, стає лицеміром. зважаючи, що видужання хохла від свого хохлізму — явище майже безнадійне, приходимо до висновку, що ХАХОЛ — ЕТО СУДЬБА.раджу ще почитати статтю «РУССКІЄ — НЕ МОСКАЛІ»
Re: ХОХЛИ — НЕ УКРАЇНЦІ!
11.04.2007 13:50:53
Не раджу, панове, читати "рускіє не москалі", бо, на жаль, мало хто знає, що назвисько москаль не є прив"язаним до московщини.
За Відами 3102 року до н.л. на Землю прийшла епоха Калі-Юга. В цю епоху Шива (Сива, як пишуть індійці) приходить на Землю у личині диявола і називається він Сива-от. Хто хоч трошки читав юдейський Старий Заповіт, той зустрічав там ім"я Сива-ота, якого юдеї називають своїм богом. Це дійсно юдейський бог, який відрізняється крайньою агресивністю, вбивствами, інцестом, підкупом тощо. Тобто всіма атрибутами цього юдейського світу. За Відами, дружина Сива-ота (Шиви) на ім"я Парваті (порвата, не цілісна) в епоху Калі-Юга зветься Калі-ка. Мабуть тому, що ця жіночка на малюнках має чотири руки.
Так от, зрозуміло (вчені це також підтверджують), що юдейство є чисто демонічним вченням. Тут мабуть всі згодні. Але дружина демона, за біблією - похідна від чоловіка, є Каліка, а отже богиня Калі втілює похідну від демонічного юдаїзму, яка сьогодні зветься християнством, або юдо-християнством.
На загал, для українців МОСКАЛІ були всі, хто нам приніс відбруньковану від демонічного юдаїзму християнську релігію, бо МОС - це служка, тобто москалі це служки богині Калі. Адже сучасне юдо-християнство вкотилося до України саме в 17 столітті після так званого братнього об"єднання. Отже, МОСКАЛІ - це всі, хто служить богині Калі, тобто всі християни!!!
Отакої.
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись