На головну сторінку
Раді Вас бачити! Увійти
На головну сторінку

Складний пошук

Проблеми зомбування росіян. Методичний посібник.

Користувач propan 
Проблеми зомбування росіян. Методичний посібник.
16.03.2011 21:13:38
Проблеми зомбування росіян. Методичний посібник.

Проблемами промиванням розуму своїм холуям завжди переймалися вождьки усіх часів й усіх народів. Політична пропаганда є основою самого існування такого територіального покручу як наша колишня колонія Русі-України, сучасна Російська Федерація. У цьому методичному посібнику детально описано аспекти організації політагітпромпропаганди по-московськи. Розкриваються етапи зомбування й програмування пересічних росіян, а також наводиться спосіб зняти з них цей руйнівний вплив. Посібник пригодиться як професійним українським політтехнологам, керівникам українських партій та рухів, телеканалів, періодичних видань, вищому керівництву української держави (проукраїнського Президента і його команди), міжнародним дипломатичним службам, так і широкому колу небайдужих українських читачів, що власними свідомими поглядами й зусиллями рухають Україну до свободи.

План.

1. Вступ. Народжене в підлості "Государство Российское".
2. Комплекс меншовартості.
3. Хайль Гітлер!
4. Брехливий і ще брехливіший.
5. Держиморда.
6. Ти чиїх холоп будеш?
7. Выпьем за любовь! Зааа-лююю-бооовь! Пусть звенит хрустальная слеза!
8. Підеш на ліво..., підеш на право..., підеш прямо...
9. Обличчя ненависті.
10. В Радянському Союзі сексу нема!
11. Тотальність.
12. Москва, звонят колокола!
13. Мой номер 245, на телогреечке печать, мне часто снится за колючкой...
14. Этааа, йа же русскайя чэловэка, однако! Слюшай, дараґой, да, нэт, а?
15. Україна - не Росія.
16. Нові росіяни.
17. Вирвати жало у гада.
18. Український буржуазний націоналіст.


1. Вступ. Народжене в підлості "Государство Российское".
Повністю зрозуміти витоки й мотиви московського політагітпрому неможливо без розуміння історичних причин появи на політичній мапі світу такої країни і її назви - Росія.
Зустрічайте історію про крадіжку української історії.
Мотиви до крадіжки української історії з’явилися відколи Пйотр 1 перебував у Європі. Сучасні російські історики туманно й плутано пояснюють, що перебував він буцімто інкогніто й слухняно вчився будувати кораблі в Нідерландах. Насправді Пйотр 1 відбував покарання за те, що посмів замахнутися на рівність з європейськими монархами. Невідомо, як він "откинулся", очевидно викупили за шалені гроші, але саме після відбуття покарання за відсутність знатного родоводу, гідного європейських монархій, він і заходився “прорубувати вікно в Європу”.
Це був комплекс заходів.
Під хрестом Московської православної церкви був півмісяць — щоб якось спробувати об’єднати християнство та іслам. Питання було однозначно вирішено на користь християнства (бо європейці християни). Згодом питання перенесення Патріархату з Києва (Русь) до Москви (Московії) було вирішено у суто московський спосіб — уповноважену делегацію з Константинополя зачинили й морили голодом і холодом, і, слабкі плоттю, вони дали дозвіл на це перенесення. Нині це має релігійний конфлікт — канонічний Патріархат у Москві, Владика Вселенський Константинопольський відмовився визнати канонічною УПЦ(КП), (Українську Православну Церкву Київського Патріархату). РПЦ та її псевдоцерковне утворення на території України РПЦ(МП) вимагають від уряду України припинити реєстрацію УПЦ(КП), а храми передати РПЦ. Вже є заява першого українського священика УПЦ(КП) про самоспалення, якщо таке відбудеться.
Потім Пйотр І з мусульманських халатів, чалмів і ятаганів перевдягнув московську знать у європейський одяг, навчив їх пити вранці каву (по-європейськи), курити, а жінок випустив з гаремів (теремів).
Але як йому піднятися по роду до славних європейських монархій? Можна, якщо одружиться на європейській принцесі. Але він був в очах європейців тим же сарацином, і такий шлюб був немислимим, навіть за шалені гроші. Коло замкнулося. Безвихідь.
І знову було віднайдено безпрецедентне, суто московське рішення — Пйотр І вкрав історію Руси-України!!! З 1713 року він наказав писати, що Московія відтоді не Московія, а Росія (через поголовну неграмотність тодішніх московських писців назву країни “Русь” написали неправильно, тому й вийшла назва “Росія”, замість “Русь”). А сам він з понтом має шляхетне походження від руських князів, і, отже, є рівним європейським монархам. Наказ включав заборону вживати назву Московія — тільки Росія, книжки спалювалися, документи переписувалися.
Саме в 1713 році й було народжено в підлості "Государство Российское".
Саме з 1713 року Московське князівство стало називатися Росією.
Саме тому не було ніякого "возз’єднання" України з Росією у 1648 році. У ті часи ці країни називалися Князівство Руське і Князівство Московське.
Саме тому "Київ мати міст руських" а не "русских"!
Через поголовну безграмотність згодом виник ще один історичний казус - за європейським зразком стали називати народ
московитів великоросами, а русичів-русинів-українців малоросами. У тому розумінні, що ті великі, величаві, значні, а ті маленькі, жаліднюгі, вторинні. Тут все переплутано з точністю до навпаки.
Великою Грецією називали грецькі колонії, а Малою Грецією — власне, саму Грецію-метрополію. Великою Британією називали колонії Британії, а сама Британія — це острови, це метрополія. Тому Британія з усіх сил намагається закрити домен .gb також і для того, щоб не платити по позовах народів, які британці жорстоко колонізували і відхреститися від цієї частини своєї історії.
Із суто дикунською обмеженістю Пйотр І (та його наступники) наказав скуповувати, красти, спалювати в Європі карти, де Русь зображена Руссю, а Московія Московією, щоб стерти історичну пам’ять. Натомість ці карти замінювалися фальшивками, де замість двох країн Русі й Московії було зображено одну — Росія. Європейські письменники за гроші фабрикували замовні книжки, де стверджувалося, що Московія це Росія. Це досягло таких масштабів, що пізніше навіть великий Вольтер не гребував брати гонорари за написану брехню від цариці Катерини. Зрозуміло, що освічених європейців це не могло обманути.
З плином часу наступні, тепер вже не московські, а російські (бо помінялася назва) самозванці-царьки і царьківни (бо формально незалежності Московському князівству жоден Князь Київський не давав, і в архівах жодного подібного документу нема) зі шкіри геть пнулися, щоб довести так звану вищість "велікарусскаґа насєлєнія" і нижчість всіх інших й активно переписували й фальшували історію.
Більшовики у 1917 р дещо змінили формулювання брехні - "Русь є колискою трьох братніх народів".
У сучасній РФ цьому аспекту пропаганди місцеві вождьки дали зелене світло по-справжньому масштабних фальсифікацій і перекручень.

Приклад брехні: в історичних фільмах, мультфільмах, коміксах, книгах тощо вони зображують московських князів і тогочасний місцевий люд за типом світловолосих блондинів угро-фінів, християн.
Правда: в той історичний період Москва була суто ісламською країною, з обрізаним і непитущим чоловічим населенням, а Москвою правили хани.
Гадаю, всім стало зрозуміло, з якими труднощами зіткнулися наступники Пйотра 1 в галузі пропаганди коли усвідомили з яким контингентом їм доводиться працювати - якщо переконати своїх азіятів і мусульман в тому, що вони є білими людьми, ну, майже білими, ще якось можна, то переконати світову громадськість - це навряд. Цим і пояснюються поразки й невдачі подальших пропагандистських кампаній.
Крім цього аспекту пропаганди після гучного краху СРСР до проблем московських заправил додався ще один головний біль - як вберегти від розвалу той територіальний залишок, що залишився і який так само стрімко плине до розвалу.

2. Комплекс меншовартості.

Росіяни завжди відчувають комплекс меншовартості що до українців з цілком зрозумілих вищеописаних причин. Як це так? Вони нині мають велику територію, атомну зброю, сяк-так можуть ще проканати з понтом вони огризок "вєлікой дєржави". А виявляється вони звичайні папуаси, мешканці колоній, яких ми колонізували, дали свою релігію, іншу мову й культуру, навіть історію! Та ще й залишили їм на згадку шматочок крайньої плоті - їх перестали обрізати.
Є від чого казитися, як на їх думку!
Офіційна російська історія на сьогодні найбільш брехлива й заплутана й замовчана в світі в усі її часи й що до всіх періодів історії.

3. Хайль Гітлер!

Як і 50 років тому так аж до скорого краху "імперії зла":
- основою основ,
- альфа і омегою,
- червоною ниткою,
- найважливішим з важливого,
- найкращим з найгіршого,
- першим з головного,
- позачергово з першочергового,
- основа й уток,
- найсуттєвішим з усіх дурниць,
які регулярно видає на гора недолугий московський політагітпром з метою вкрай невдячною - зомбувати й закодувати пересічного росіянина, щоб зробити його слухняним і 100% керованим інструментом КДБшних вождьків, є використання теми, ідеї й слова "НАЦИЗМ" та їм подібних і з ним асоційованих.

Це такі слова та ідеї як:
- нацизм
- фашизм
- гітлеризм
- пропаганда доктора Гебельса
- гітлерюгенд
- фашистські запроданці (посіпаки, прислужники, українські буржуазні націоналісти, зрадники, наймити тощо)
- Адольф Гітлер
- Геринг
- тотальний
- Рібентроп
- Люфтвафе
- Вермахт
- СС
- СД
- фюрер
- Курська дуга
- безумовна капітуляція
- Третій Рейх
- тощо.
Однозначно негативний контекст цих слів і ідей використовується для очорнення й "опусканя" теми, яку треба очорнити й "опустити". І в той же час для поправлення підупалого морального духу, тіпа "Этааа, мы выиграли войну, однако!".

Приклад: політичні перегони між В.Ющенко і Яйцевінковичем.
Брехня з асоціюванням: у Донецькій і Дніпропетровській областях на біг-бордах було розміщено фотомонтаж обличчя В.Ющенко в уніформі офіцера СС.
Пропагандистська ціль: зменшити високий рейтинг В.Ющенко, у спрощено-примітивній формі показати за кого треба голосувати, а за кого ні.
Правда: московські політтехнологи маніпулюють свідомістю зомбованих росіян.

Приклад: початок війни між Третім Рейхом і СРСР.
Брехня: фашисти віроломно напали на комуністів.
Правда: Й.Джугашвілі роками готував окупацію Європи згідно ще більшовицького плану "світової революції" (той же пакт Рібентропа-Молотова) й сам готувався вдарити першим, проте А.Шикльгрубер встиг на два тижні раніше, про що чудово розповідає в своїй книзі "День М" В.Суворов.

Приклад: чий внесок у перемогу в 2СВ є вирішальним Союзників чи СРСР?
Брехня: саме радянський народ зупинив Гітлера під Москвою, і виніс на собі весь тягар 2СВ.
Правда: і А.Шикльгрубер і Й.Джугашвілі мали контакти й прагнули отримати допомогу США для перемоги у війні. Проте явний антисемітизм німців (і прихований росіян) схилив єврейських банкірів Нью-Йорку надати допомогу все ж СРСР (і знищити його другим). Це вилилося у ленд-ліз - поставки США в СРСР протягом війни танків, літаків, тушонки, стратегічної сировини тощо на 160.000.000.000$ у цінах 2008 р. Тільки і лише ця допомога дозволила у розгромний 1942 р. зупинити наступ Вермахту і відвернути поразку СРСР й евакуацію не лише підприємств а й Москви за Урал та припинити сепаратні переговори про капітуляцію і розділ території СРСР з німцями.

Приклад: у 1943 р німецькими військами у Вінниці, Биківні, Бабиному Яру знайдено групові поховання з десятками тисяч розстріляних і закатованих українців.
Брехня з асоціонуванням: Центрінформбюро СРСР звинуватив у геноциді Гестапо й СС.
Правда: убиті українці є справою рук каральних органів НКВС.

4. Брехливий і ще брехливіший.
Як правило скрізь і завжди застосовується брехня повна, без усіляких тонкощів, вивертів, інтелекту, яку адаптують залежно від ситуації яка виникла для досягнення тих чи інших пропагандистських цілей. Це робиться тому, що контингент, з якими доводиться працювати московським політтехнологам, просто не сприймає брехні складної, витонченої чи інтриг.

Приклад: катастрофа російського Ту-154 під Дніпропетровськом.
Ситуативно: це пов’язано з Україною.
Адаптована брехня: винні українські авіадиспетчери.
Ступінь брехні: 100%.
Пропагандистська ціль: дискредитація України, її керівництва, створення антагонізму до всього українського.
Правда: помилка пілота.

5. Держиморда.

Пропаганда характеризується абсолютною безапеляційністю тверджень. Адже розраховано цей інформаційний продукт виключно на місцевого споживача, що відрізняється спитістю, тупістю, малою спроможністю до аналітичного мислення, апатичністю. Тому в розум такому суб’єкту закласти брехню можна тільки й тоді, коли закладку чітко сформульовано зумисно примітивними й категоричними твердженнями, вона коротка, не містить "води", має тривожний емоційний контекст.

6. Ти чиїх холоп будеш?

Колишні зневажені холопи Русі, вони зневажають всіх і вся.

Приклад: космічний політ першого українського космонавта Л.Каденюка.
Ситуативно: це пов’язано з Україною.
Зневага: цей ботанік, поки всі серйозно працювали, займався, бачите, квіточками.
Пропагандистська ціль: дискредитація України, українства, глумління над всім українським.
Правда: Л.Каденюк виконав важливі досліди з рослинами, що можуть регенерувати повітря під час тривалих космічних місій до інших планет.

Приклад: виступи коміка М.Задорнова, що один з небагатьох має ліцензію на критику вищого кремлівського керівництва.
Зневага: американці тупі, вони й гадки не мають, що бензин можна розводити, смажити шашлик на дні сухого басейну, а п’яним за кермом від величезної кількості випитого можна бути на стільки, що поліцейський вимірювач показує "смертельна доза".
Правда: це маніпуляція московського політагітпрому зомбованими росіянами, щоб "опустити" американців в очах росіян, тіпа РФ теж з понтом "супердержава" (США на сьогодні є найпотужнішою і найрозвиненішою країною планети).

Приклад: вузькоокий (косоокий), чурка (урюк, хачик), хахол, чухонец, пиндосы (США - Пиндостан).
Правда: це російські глумливі назви національностей японець, китаєць, чеченець, вірмен, українець, литовець, американець, щоб використовуючи принизливі назви вивищитися хоча б у цьому.

7. Выпьем за любовь! Зааа-лююю-бооовь! Пусть звенит хрустальная слеза!

Алкоголь.
Це першооснова, підґрунтя пропагандистських технологій Москви.
Чому?
А тому, щоб привести багатонаціональне і дуже різношерстне населення до якогось спільного знаменника, от їх усіх посилено й споюють. Майже всі росіяни - це люди з "азійським геном" які елементарно спиваються. Горілки в Росії багато, вона досить хорошої якості за порівняно помірну ціну. Росіяни тому не є наркоманами, що вони є алкоголіками. Традиції пиття тут усіляко культивуються й підтримуються ЗМІ. З хронічно отруєним алкоголем мозком порівняно простіше працювати ніж зі здоровою, тверезою людиною.

На відміну від України, де основу політпропаганди становить бажання тієї чи іншої політичної сили отримати згодом перемогу на виборах, в РФ давно вже нема виборів як таких - там перемагає той хто їм треба. Тому після гучного краху Радянського Союзу до проблем московських заправил додався ще один головний біль - як вберегти від розвалу той територіальний залишок, що залишився і який так само стрімко йде до розвалу. Можна сказати, щоб керувати спитими людьми треба мати саме таку технологію. А можна сказати, що в міру споювання населення технологія стала саме такою. На тверезих і розумних людях подібні "дешеві понти" просто не працюють. Тому вождьки РФ зацікавлені в спитості і крайній тупості самих росіян.

Також завдяки тотальній спитості зомбовані й запрограмовані люди, чиновники, місцеві ЗМІ стали тотально керованими.

Приклад: вранці провідні російські телеканали оголошують, що на місці злочину мешканцями міста затримано співробітників ФСБ, що закладали вибухівку під будинок, що всі ці вибухи справа рук ФСБ з метою створення образу ворога й збільшення популярності тодішнього вождька, який виступить в ролі переможного захисника і рятівника суспільства, транслюються викривальні репортажі.
Керованість: увечері всі російські ЗМІ (всі 100% без виключення) "нічтоже сум’яшися" спокійно повідомили, що то просто проводилися навчання на предмет перевірки пильності місцевого населення.

8. Підеш на ліво..., підеш на право..., підеш прямо...

Пропаганда має векторну спрямованість залежно від політичної ситуації.

Приклади:
- Чечня
- Грузія
- ПРО в Європі
- Україна
- олігархи (для місцевого вжитку)

9. Обличчя ненависті.

Є багато форм, способів і методів помістити в розум людини інформацію у спотвореному вигляді. Приміром, замовчування, теж є непоганим способом виховати наступне покоління совгромадян під час СРСР. Проте сучасному росіянину просто недоступні вищі матерії абстракцій. В масі своїй він перебуває в надто поганому стані. Йому треба все розжувати та покласти до рота. А вождьки на додачу до всього ще й бояться, що якщо про щось забути й не сказати, то місцевий люмпен може ще й не так як треба все зрозуміти. Ну не розуміє алкоголік по-хорошому, розуміє лише по-поганому.

Приклад: перекручування інформації в СРСР і РФ про УНР, Директорію тощо.
Негатив: про українські визвольні змагання 1920 рр.
Правда: пропагандистська ціль - це дискредитація України, всього українського, створення антагонізму до українців як до недолугих зрадників.

10. В Радянському Союзі сексу нема!

Як це не дивно, але секс-скандали в РФ по типу західних (дівчатка, коханки, стриптизерши, М.Левінська) рідкість. Пояснюється це дикою мовою - матюками, де є брутальні назви для статевих органів і збочень. Відповідно, так вони живуть і діють. Тому Содом і Гоморра для них це норма життя і якогось особливого негативного відгуку з метою використання в пропаганді не викликає.

Приклад: компрометуючий відеосюжет по телебаченню про одного з політиків в стилі "мужчина в бані з дівчатками".
Наслідки: протилежні очікуваним - во мужик дає, він ще щось може, а що тут такого!??!!

11. Тотальність.

Все російське суспільство наскрізь пронизане антагоністичною пропагандою до інших країн і народів: телебачення, музика, кіно, література, газети, останнім часом інтернет. ФСБ створює спецгрупи "тролів" для форумних боїв. Про це мало говорять, але як трофеї з переможеної Німеччини комуністи вивозили до СРСР не лише станки з сучасною бойовою технікою й меблями, а й розробки фашистських психіатрів у галузі тотального промивання мозку. З часом до цього додалися цікаві форми роботи агітаторів з Північної Кореї та маоїстського Китаю.
Результат - майже 100% керований всеросійський інформаційний простір і майже 100% зомбовані й запрограмовані споживачі інформаційного продукту.

12. Москва, звонят колокола!

Одна з вимог - показувати Москву як пуп землі й об’єкт бажань у позитивному розумінні. Всі герої фільмів, книжок тощо їдуть "пакарять Маскву". Москва позиціонується як головний керуючий і стабілізуючий чинник по відношенню до окраїн. Є просто немислимим, якщо почнеться пропаганда якогось іншого центру тяжіння, не має значення це культурний, релігійний чи ще якійсь.
В цьому й полягає слабкість системи - варто такому центру (у вигляді географічному, віртуальному, духовному, культурному тощо) з’явитися й почати "розкручуватися", як крах "імперії зла" стає близьким і неминучим й вона робить відчайдушні кроки по самозбереженню.

Приклад: поява нового лідера Г.Грабового.
Аспект центру тяжіння: духовний.
Самозбереження режимчика: арешт духовного лідера.
Правда: загроза дезинтеграції РФ.

13. Мой номер 245, на телогреечке печать, мне часто снится за колючкой...

Приклад: Анекдот. РФ - затюкана, забута Богом окраїна колишніх колоній Русі. Автохтонні росіяни. Мать і хахаль матері обговорюють майбутнє свого сина:
- Школу закінчить.
- Так, закінчить.
- В армію піде.
- Так, піде.
- А як з армії, то в колгоспі красти буде.
- Так, буде.
- Відсидить свою двушку чи трьошку.
- Так, відсидить.
- Жениться...

Кримінал є другим за своєю значимістю чинником політагітпрому в РФ.
Першим є алкоголь.
Алкоголь дозволяє привести біомасу до спільного знаменника на біохімічному рівні й утворити чудове підґрунтя для зомбування й кодування на рівні поведінкових реакцій.
Кримінал дозволяє привести біомасу до спільного знаменника на поведінковому рівні й утворити чудове підґрунтя для закладання директивних вказівок, щоб в цілому завершити зомбування й кодування людини.
Росіянин, що не відсидів - не мужчина. Це прямо й не прямо культивується в суспільстві. Страх опинитися на зоні після зайвої чесності і принциповості на волі спонукає будь-кого бути як всі й не висовуватися. Влада спаяна з організованою злочинністю, а організована злочинність з владою. Відбувається повне ссучування населення. Зеків в зонах б’ють. Там повна беззаконність і безпрєдєл. Алкоголь і в’язниця перебувають дуже близько один від одного. Знімаються серіали, пишуться кримінальні романи й зона перестає бути для росіянина чимось небажаним. Навпаки. Він отримує порцію романтики й школу життя, якою колись була армія.
Все суспільство наскрізь пронизано уркаганськими "понятіями", "тйоркамі", "стрєлкамі". Тут є ще й хабарництво. Ми пам’ятаємо, що, у російському суспільстві, не зважаючи на руські колонізаційні впливи, залишилися традиційні для східних народів цінності. Одна з них - бакшиш, хабар.
Все це розмиває моральні цінності суспільства. Робить людину з народження без вини винуватою. З покоління в покоління передається злодійський спосіб мислення і готовність до неминучого покарання. В голову від лона матері закладаються хибні цілі й прагнення.
Яка тут може бути свобода?
Звідки тут демократія?
Навіть тому самому коханню вже нема місця в цій системі цінностей директивно впроваждених в голову зомбованого росіянина.

Приклад: кримінальні серіали "Бригада", "Некст", "Крот".
Правда: формування прийнятності порушення закону, готовність сидіти у в’язниці, красти, вбивати, це весело, круто, я хочу бути в бригаді, я хочу бути злодієм в законі.

Приклад: російська міліція перейменовується на "поліція", вводиться "ви маєте право на один телефонний дзвінок", "все сказане вами...".
Правда: чисельні вже готові голівудські доробки в галузі масової пропаганди використовуються московськими політтехнологами для контролю над власними злочинцями і російським населенням.

14. Этааа, йа же русскайя чэловэка, однако! Слюшай, дарагой, да, нэт, а?

Як вже вказувалося вище росіяни - це в основному вихрещені й необрізані мусульмани. Незважаючи на те, що Русь, впродовж колонізації Московії забрала в цього народу все що тільки можна забрати - мову, звичаї, релігію, історію і нав’язала все своє, у російському суспільстві залишилися традиційні для східних народів сімейні цінності де чоловік головний в сім’ї, а дружина слухається чоловіка. Тому, на відміну від феміністичних тенденцій Заходу, пропаганда була й залишається майже виключно 100% чоловікоорієнтованою.

15. Україна - не Росія.

Скандальний провал на одних з виборів до ВРУ російських політтехнологів, що не вважають за можливе ходити в черевиках дешевших за 500$, їхнє гучне з матюками й погрозами й копняками вигнання з України місцевими замовниками-антиукраїнцями, показало повну недієздатність в умовах України апробованих на росіянах політтехнологій. Сталося це, на наше з вами щастя тому, що українці, на відміну від росіян, перебувають у значно кращому стані, менше спиті, дуже освічені, не роз’єднані безнадійними російськими пустошами.
І ще одне - українки.
Після кількох воєн, Голодомору, геноциду, Чорнобиля, що спричинили масові убивства чоловіків-українців, в Україні жінок значно більше ніж чоловіків. Українкам не впариш те дешеве фуфло, що втюхують московські політтехнологи. Заміжні українки рівноправні з чоловіками (на відміну від азійських російських сімей) і частіше за все керують ними, що сильно впливає на результати волевиявлення.

16. Нові росіяни.

Віднедавна московська пропаганда в Україні змінила трафаретні внутрішньоросійські методи на суто європейські підходи. Одним з них є пропозиції українцям за московські гроші розміщувати на форумах пости, що роблять РФ привабливішою в очах українців. Я вважаю, що росіяни, крізь скрегіт зубів змушені були визнати, що внутрішньоросійські способи зомбування і програмування людей у нас не діють.

17. Вирвати жало у гада.

Сильно промитий мозок мають мешканці Сходу України. Вони роблять все, що знищити там бодай щось українське.
Цікаво поспостерігати за поведінкою зомбованих, коли туди приїздить Пан Щирий Українець. Очі стають круглими, вони тикають пальцями, не вірять, що українці ще живуть на світі, дико матюкаються, зляться, звуки української мови викликають у них шаленство. Через деякий час спілкування на загально-зрозумілі теми (а вони чудово розуміють українську), вони стають майже ручними. Ще через деякий час згодні виконати за помірну платню нескладні доручення. Ще через деякий час, коло ти пригостиш їх чарочкою, стають твоїми ліпшими друзяками (по чарці) й починають дружно лаяти якихось місцевих царьків.

Тому найкращим способом почати контакт з зомбованим і закодованим росіянином - це обговорити загально-зрозумілі теми. Це може бути таке як: спорт, погода, гроші, жінки, хвороби, житло, робота тощо. До цього моменту він вас геть не сприймає. Після - він вас може нарешті побачити, усвідомити що ви існуєте, що ви не привид, і почне з вами спілкуватися.

А найкращою протиотрутою проти московського політагітпрому в її суспільно-політичних, акцентованих що до України аспектах є правда.

ПРАВДА, тільки ПРАВДА й нічого крім ПРАВДИ.

В методичному посібнику йдеться про відверту брехню російського політагітпрому. Не про дискредитацію директивно впроваджених алко-кримінальних систем цінностей. Ось тому розмову з зомбованими росіянами потрібно дуже точно вести тільки й лише навколо (і не відхилятися) очевидних і доведених фактів антиукраїнської брехні:
-хто брехав
-навіщо
-хіба це справедливо?
-мотиви
-хто це організував?
-кому це вигідно?
-хто нас хоче посварити?
-чи підтримує співрозмовник цю брехню?
-як співрозмовник ставиться до того, що брехня систематична?
-тощо.

Основні труднощі - як правду донести до зомбованих і закодованих розумів. Саме тому для натуралізованих емігрантів, що заправляють на Сході України, так страшні проукраїнські ЗМІ, що намагаються подавати інформацію згідно міжнародних стандартів - безстороннє, безоцінково й беземоційно.

18. Український буржуазний націоналіст.

Росіяни, що отримали українське громадянство і мешкають у нас стурбовані тим, що коїться у них на Батьківщині. Серед них трапляються цілком адекватні й мислячі люди, які усвідомлюють, що відбувається і яким дуже прикро за сучасний стан українсько-російських стосунків. Емоційні епітети автора стосуються саме росіян з промитим мозком. Саме ці закодовані й зомбовані істоти творили геноцид в Чечні, служать в російському Чорноморському флоті в нашому Севастополі й ходять серед нас по всій Україні, що становить для нас серйозну соціальну небезпеку, загрозу як особисту, так і національну.

Слава Україні!
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись