Коломойський хоче викупити шаражку Фірташа. Для блага народу

Автор/джерело -  © Українська правда



Дата публiкацiї - 27.03.2008 12:58 | Постiйна адреса - http://www.aratta-ukraine.com/news_ua.php?id=4853

Один із власників Приватбанку Ігор Коломойський заявляє, що веде переговори про придбання 50% компанії РосУкрЕнерго.

Про це Коломойський заявив у інтерв'ю.

"Я почав переговори про купівлю 50% РосУкрЕнерго і вирішив провести дью-ділідженс цієї компанії", - сказав Коломойський.

За словами бізнесмена, десь місяць тому він "затіяв переговори з Дмитром Фірташем про продаж його частки і частки Івана Фурсіна в РосУкрЕнерго, яка складає 50%".

На питання, що його цікавить у РосУкрЕнерго, Коломойський відповів: "Контракти на газ".

Оцінюючи вартість компанії, Коломойський сказав, що вона стане ясною тільки після розуміння, які активи, контракти і на який період має РосУкрЕнерго.

"Якщо те, про що говорилося в пресі, підтвердиться, я вважаю, що 50% компанії коштують не менше 2-3 мільярдів доларів. Хоча там може виявитися таке, що завтра буде не шкода дати і 5 мільярдів доларів", - додав Коломойський.

Він повідомив, що не побоюється того факту, що інші 50% РосУкрЕнерго належать Газпрому.

"Мати таку компанію як Газпром у партнерах – це за честь", - сказав Коломойський.

Він також розкритикував дії прем'єра Юлії Тимошенко по витисненню компанії РосУкрЕнерго з українського ринку.

"Благом для народу є ціна на газ. Якщо тобі система здається непрозорою, якщо тобі не подобається пан Фірташ, то це не привід руйнувати дану систему. Просто треба зробити її прозорою", - сказав Коломойський.

Усі подробиці читайте в повній версії інтерв'ю Коломойського "Українській правді", яке буде опубліковане на сайті найближчими днями.

Від “Аратти”: як бачимо, не все так просто на газовій трубі. Попри домовленності Президентів Ющенка і Путіна, попри міжурядові домовленості та украдені договори, для декого ласий шматочок та можлівість пограбувати український народ - переважає навіть це.

Відтак, у нас, виборців виникає питання: чого ж варті уряд і Президент, якщо усілякі коломойські на них, м'яко кажучи, клали дещо непристойне? Хто, власне в Україні є джерелом влади: мільтимільярдери із статками сумнівного походження, чи народ і обрана ним влада? І чи є влада в Україні взагалі?

Ці питання - далеко не риторичні, коли уряд і Президент роблять одне, а окремий громадянин - протилежне. Тим більше, у сфері діяльності, яка є не тільки державною монополією, а й стратегічною для всієї держави.


 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на www.aratta-ukraine.com обов`язкове.
© Автор проекту - Валерій Колосюк.